Kayınvalide sebebiyle boşanma

Takımlar derken takılar mı demek istediniz, set bilezik falan. Evlenmeden önce aldığınız arabadan havasını alır. Evi de satamadığına göre dımdızlak ortada şu an, beter olsun 😁
Evet evet yanlış yazmışım, düğün takıları. Yüzsüz ya arsızlıkta nirvana şuan. Napacağını şaşırdı. Alabilecekmiş gibi.... her zamanki gibi bomboş bir ego. Mantık yok ego yönetiyor onu.

Evlilik direk kayınvalide yüzünden bitmez.
Onu yönetemeyen sınırını bildiremeyen koca yüzünden biter.

Ayrıca defalarca tekrar olmasına neden izin verdiniz? Böyle bi kocadan neden ısrarla 2 çocuk yaptınız?

Uzaklaştırma kararını herkes için aldırabilirsiniz yeterli delillerle. Kim olduğu fark etmiyor.
Çocuk meselesi bu konuda geçiyor mu hatırlamıyorum ama yazmıştım konularımın birinde. İkisi de sürpriz. Biri çocuğun olmaz artık denilen bir noktada oldu. Evet idare ettim en büyük hatam bu, her seferinde bu son sandım. Şokla, süreci doğru yönetemedim.

Kayinvalideniz ne tepkji verdi ben bunu merak ettim😬
Boşanmazlar diye düşünüyormuş duyduğum kadarı ile. Baya rahat rahat düğün nişan geziyor hergün. Bence o boşanmamızı istiyor oğlunu da hep bişey olmaz diye telkin ediyor geri tutuyor. Boşanınca oğlu ona ev alacak benden aldığı paralarla, onu hesap etmiyorsa ne olayım. Ciğerlerini biliyorum..

Boşanmazlar diye düşünüyormuş duyduğum kadarı ile. Baya rahat rahat düğün nişan geziyor hergün. Bence o boşanmamızı istiyor oğlunu da hep bişey olmaz diye telkin ediyor geri tutuyor. Boşanınca oğlu ona ev alacak benden aldığı paralarla, onu hesap etmiyorsa ne olayım. Ciğerlerini biliyorum..
Sizden alabilecekleri mevcut evinizin yarısından ibaret görünüşe göre. Evlilikten sonra edinilmiş başka malınız ve yatırımınız varsa onların yarısı. Düğün takılarına ve bekarken aldığınız arabaya dokunamaz. Epeyce cahil insanlar anladığım kadarıyla, dünyadan haberleri yok.

Bir annenin evladını yuvasız bırakışının hikayesi olacak sizinki. Beter olsunlar. Çekişmeli için şahitleriniz yeterlidir inşallah. Gerçi mal paylaşımını etkilemez haklı ya da hasız oluşunuz. Olsa olsa tazminatı etkiler

Sizden alabilecekleri mevcut evinizin yarısından ibaret görünüşe göre. Evlilikten sonra edinilmiş başka malınız ve yatırımınız varsa onların yarısı. Düğün takılarına ve bekarken aldığınız arabaya dokunamaz. Epeyce cahil insanlar anladığım kadarıyla, dünyadan haberleri yok.

Bir annenin evladını yuvasız bırakışının hikayesi olacak sizinki. Beter olsunlar. Çekişmeli için şahitleriniz yeterlidir inşallah. Gerçi mal paylaşımını etkilemez haklı ya da hasız oluşunuz. Olsa olsa tazminatı etkiler
Evet şahitlerim var. Ufacık kızım bile şahit, anne babaannem sana böyle böyle demişti diyor hep🥲 avukat, hakim bunu dikkate alır dedi. Cahillik paçalarından akıyor takıları nasıl sen alacaksın demişti bi kere kayınvalidem bana takılar ortak bölüşülüyor demişti. Boşanırım çekişmeli olur bunları bunları alırım demiştim de öyle demişti. Sen öyle zannet dünyadan haberin yok demiştim..

X