Kayınvalidemle ilgili sorunlarım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aysuaysu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Mart 2023
7
2
Herkese selam arkadaşlar derdimi kimseye anlatamadığım için üye olup konu açmak istedim düşünceleriniz benim için önemli. Ben 6 aylık evliyim eşimin ve kendi ailemin olmadığı şehirde sadece eşimle beraber yaşıyoruz ben evlenmeden önce eşim annesi ve erkek kardeşiyle eşimin yanında yaşıyorlardı eşim memur olduğu için görev yerini değiştirmek istemedik evlendikten sonra ben geldim bu eve kardeşi ve annesi kendi memleketlerine dönmek zorunda kaldı bu arada kayınpederimde sağ ve kendi memleketlerinde tek başına kaşıyor kv onla anlaşamıyor sürekli içiyor ve huzur vermediğini düşünerek oğlunun yanında yaşıyordu 7 yıldır taki ben evlenip bu eve gelene kdr bütün düzeni bozuldu banada düzeni bozulduğu için bilenmeye başladı böbrek hastası olduğu için hastne kontrollerini hep burda yapıyordu şimdi bu evden gitmek zorunda kaldığı işin eşimde memleketlerinden hastane ayarlamasını ve dosyasını taşıması gerektiğini ta biz nışanlıylen söylüyordu annesine ben ve eşim kesinlikle birlikte yaşamak istemiyorduk zaten en başından beri evlendik balayına gittik biz balayındayken bu eve geldi hastne kontrolü için aradan 2 ay geçti yine geldi 15 gün kaldı 1 ay geçti yine geldi 1 hafta kaldı 1 ay geçti yine geldi 1 hafta kaldı daha 6 aylık evliyim ve neredeyse kışı orda burda diğer oğlunda yeğeninde geçirdi diğer oğlu evli İstanbul’da yaşıyor orda hastne imkanı daha çok ve ısrarla buraya gelme peşinde eşimde her 2 ayda bir sürekli gelmesinden rahatsız kendi aileme mesafem 2 saat ve daha gelmediler yazı bekliyorlar gelmek için kv evde sürekli bişeylere karışık çok takıntılı herşeye alınıyor sürekli hastalığından bahşediyor insanı bunaltıyor ben evden dışarı çıktığımda nerde kaldın diye beni aradı Birgün bende o esnada eşimle telde konuşuyordum annen arayor arkadan dedim aradan 10 geçmedi şimdide beni arıyor dedi ikimizde peş peşe aramasının amacı ne neden kontrol ediyor ben eşimle konuşamazmıyım telde eşim onu incitmeden hastne işini al diyor hala anlamıyor bu zamana. Kdr eşim ona yapıcağını yapmış zaten yıllarca yanındaydınn artık bu adam evlenmiş bizi bi rahat bırak dimi kocan var neden. Onunla durmuyorsun bizi değil kendi rahatını düşünüyor ben herşeyi eşimle rahatça konuşuyorum gün içinde en ufak bana ters gelen ne varsa anlatıyorum oda takma keyfine bak zaten devamlı kalıcı değil diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X