kaynanayı napmalı kaynar kazana atmalı diyenlerin topiği

nısanlıyken boyleyse evlenınce 10 kat degısır ısın zor bıde aynı evde kendımden bılıyorum en basta sevmedı hala sevmıyor ama allahtan hata yapıp da aynı evde oturmadım

inş biz de aynı evde oturmayız...

insallah canım bız bu yuzden ayrıldık esım basta ısrar ettı sonradan pısman olmamak ıcın basıma gelce bılıyorum ayrıldım sonra esım cok sevdı benı yapamadı aılesını ıkna ettı ve hayatımda yaptıgım en dogru karar buydu sukur rabbıme ...sımdı kendı yuvamda gayet mutluyum

insallah canım bız bu yuzden ayrıldık esım basta ısrar ettı sonradan pısman olmamak ıcın basıma gelce bılıyorum ayrıldım sonra esım cok sevdı benı yapamadı aılesını ıkna ettı ve hayatımda yaptıgım en dogru karar buydu sukur rabbıme ...sımdı kendı yuvamda gayet mutluyum

ayrıldınız mı????

Kaynar kazana atmalı, lafın gelişi arkadaşlar:)
Arkadaşımız öfkeli olmalı, bu kadar abartmayin şu kazanı!

Ya aslında öğle bir şarkı vardı galiba, degilmi?

Evet, lafın gelişi o kaynar suya belki bende atardim,
Ama o cadi benden uyanik, ben atmam gerekirken, o beni kazana attı:KK53:

Kızlar, o laf demekki tam tersi! Kv'deler gelinlerini kaynar suya atıyor:KK66:
Gelinler değil! !

Hem öğle bir şey olsada herhalde konu sayibi, gerçekden atacak değil! !

ayrıldınız mı????[/QUO sözluyduk o zaman en basta dedı benımle 2 yıl oturcaksın bende kabul etmedım ayrıldık ama esmın sevgısı herseyı yendı ....

gerçekten üzüldüm böyle olumsuz bir biçimde başlamanıza.arkadaşım eğer şimdi bu sorunu aştıysanız,bunu sevginizin bir sınavı olarak düşün.
ne mutlu ki geçmişsiniz.
ama sakın size ihtiyaç duyduklarında sırtınızı çevirmeyin.cennet anahtarı olurlar belki :KK34:

Kaynar kazana atmalı, lafın gelişi arkadaşlar:)
Arkadaşımız öfkeli olmalı, bu kadar abartmayin şu kazanı!

Ya aslında öğle bir şarkı vardı galiba, degilmi?

Evet, lafın gelişi o kaynar suya belki bende atardim,
Ama o cadi benden uyanik, ben atmam gerekirken, o beni kazana attı:KK53:

Kızlar, o laf demekki tam tersi! Kv'deler gelinlerini kaynar suya atıyor:KK66:
Gelinler değil! !

Hem öğle bir şey olsada herhalde konu sayibi, gerçekden atacak değil! !

o türküyü bilen biri daha çıktı nihayet :KK1:
kesinlikle kafın gelişi.yoksa benim de annem var.
onu da geçtim ALLAH var,toprak üstünün bir de altı var.
bu kadar büyük bir vebal alınabilir mi göz göregöre???

anladığım kadarıyla senin de sorunun var kv ile.paylaşır mısın arkadaşım?

o türküyü bilen biri daha çıktı nihayet :KK1:
kesinlikle kafın gelişi.yoksa benim de annem var.
onu da geçtim ALLAH var,toprak üstünün bir de altı var.
bu kadar büyük bir vebal alınabilir mi göz göregöre???

anladığım kadarıyla senin de sorunun var kv ile.paylaşır mısın arkadaşım?

Alınamaz, aksi takdirde.. seni kk'nin katil ruhlusu ilan ederim:KK1:
Bir şey kaldi, oda himmm icimde kv'demi kezip doğramak istiyorum:104: buda denilirse bir gün kk rekoru kırar:KK8:

Ne anlatayım canim:KK1:

Kv'ile konuşmuyorum, çünkü ruh hastası. .
Beni ölümle bile tehdit etti, saçma sapan suçlamalar yapti, ama kendisinden başkasi inanmadi o hayal gücüne:63:
Çünkü oğluna büyük bir aşk duyuyor, sevgisi biraz baglantiliymiş..

O dönem büyük şok mu desem, travmami desem, herney ise hiç hoş şeyler yaşatmadı:KK14:
O sanki gelin, bende anne rolü aldim.. öğle davraniyordu..

Anlatsam, kimse inanmaz:KK53:

Alınamaz, aksi takdirde.. seni kk'nin katil ruhlusu ilan ederim:KK1:
Bir şey kaldi, oda himmm icimde kv'demi kezip doğramak istiyorum:104: buda denilirse bir gün kk rekoru kırar:KK8:

Ne anlatayım canim:KK1:

Kv'ile konuşmuyorum, çünkü ruh hastası. .
Beni ölümle bile tehdit etti, saçma sapan suçlamalar yapti, ama kendisinden başkasi inanmadi o hayal gücüne:63:
Çünkü oğluna büyük bir aşk duyuyor, sevgisi biraz baglantiliymiş..

O dönem büyük şok mu desem, travmami desem, herney ise hiç hoş şeyler yaşatmadı:KK14:
O sanki gelin, bende anne rolü aldim.. öğle davraniyordu..

Anlatsam, kimse inanmaz:KK53:

su gorduklerimden sonra ben inanirim.anlatirsan da seve seve dinlerim.
Cunku gercekten insan anlattikca o olayin yuku azaliyor...

su gorduklerimden sonra ben inanirim.anlatirsan da seve seve dinlerim.
Cunku gercekten insan anlattikca o olayin yuku azaliyor...

Başkaların derdini okuya, okuya, az buz sindirdim:)
Ayrıca ben anlatinca tam tersi, kendimi dahada kötü hissediyorum:26: sanki herşey insanın gözünün önüne gelirya, öyle! Resmen miydem bulanıyor:120:

Bu arada o türkü tam olarak nasıldi? Hep aklima gelirdi, ama asla tamamlayamadim:KK53:

Başkaların derdini okuya, okuya, az buz sindirdim:)
Ayrıca ben anlatinca tam tersi, kendimi dahada kötü hissediyorum:26: sanki herşey insanın gözünün önüne gelirya, öyle! Resmen miydem bulanıyor:120:

Bu arada o türkü tam olarak nasıldi? Hep aklima gelirdi, ama asla tamamlayamadim:KK53:

Anladim canim.
Nakarati soyle:kaynanayi napmali
kaynar kazana atmali
yandim gelin dedikce
altina odun atmali

gerçekten üzüldüm böyle olumsuz bir biçimde başlamanıza.arkadaşım eğer şimdi bu sorunu aştıysanız,bunu sevginizin bir sınavı olarak düşün.
ne mutlu ki geçmişsiniz.
ama sakın size ihtiyaç duyduklarında sırtınızı çevirmeyin.cennet anahtarı olurlar belki :KK34:

COK SINAV GECIRDIK AMA ALLAH SUKUR MUTLUYUZ MECBUR YANLARINDAYIZ AILE SONUCTA

gece gece canım çok sıkılmıştı sayfada gezinirken konuna takıldım meğersem benim sorunuma yakınmış.bende nişanlıyım arkadaşım bende daha önce bi kaç topik açmıştım sıkıntılarımla ilgili sıkıntılar bitmiyor maalesef.kayınvalideden ve kayınpederden yüzüm gülmedi gitti.nişanlanalı 6 ay oldu ama nerfet eder oldum ikisindende.ısınamadım bir türlü hoşuma gitmediler.hep mesafe vardı aramızda.mesafeden şikayetçi değilim ama her yaptıkları batıyor artık gözüme.ikiside sevmediğim insanların özelliklerini taşıyor ve ben kendimi ateşe atıyormuşum gibi düşünüyorum içime sinmiyor ne yapacağımı bilmiyorum.sen dertleşmek isteyen yazsın deyince bu satırlar döküldü içimden.senin konuna gelince üzüldüm ama umarım sorun çözülmüştür.

Bizimki de daha beni tanımadan görmeden istemiyor:KK5: Ne yediğimden tat alıyorum ne uyuyabiliyorum kötüyüm kızlar...
İstemeye gelmem demişler..Sevgilimde bitiyor her şey bugün babasıyla konuşcak bakalımm

Bizimki de daha beni tanımadan görmeden istemiyor:KK5: Ne yediğimden tat alıyorum ne uyuyabiliyorum kötüyüm kızlar...
İstemeye gelmem demişler..Sevgilimde bitiyor her şey bugün babasıyla konuşcak bakalımm

bende yasadım aynı durumu ama esım ıkna ettı evlendık ama hala ıstenmeyen gelınım basta olmayınca sevgı olmuyo bır daha

gece gece canım çok sıkılmıştı sayfada gezinirken konuna takıldım meğersem benim sorunuma yakınmış.bende nişanlıyım arkadaşım bende daha önce bi kaç topik açmıştım sıkıntılarımla ilgili sıkıntılar bitmiyor maalesef.kayınvalideden ve kayınpederden yüzüm gülmedi gitti.nişanlanalı 6 ay oldu ama nerfet eder oldum ikisindende.ısınamadım bir türlü hoşuma gitmediler.hep mesafe vardı aramızda.mesafeden şikayetçi değilim ama her yaptıkları batıyor artık gözüme.ikiside sevmediğim insanların özelliklerini taşıyor ve ben kendimi ateşe atıyormuşum gibi düşünüyorum içime sinmiyor ne yapacağımı bilmiyorum.sen dertleşmek isteyen yazsın deyince bu satırlar döküldü içimden.senin konuna gelince üzüldüm ama umarım sorun çözülmüştür.
canım sen içini sıcak tutmaya çalış sonuçta onlar da aile büyükleri.kaldırılıp bir kalemde silinemezler.biz 14aylık nişanlıyız.istersen yaşadığın problemleri biraz daha detaylı anlat belki o zaman bi çözüm bulabiliriz.belki anlatınca yükün hafifler.bu bile anlatmaya değer bence...
bizim soruna gelince kolay çözülecek cinsten değil çünkü nişanlım aşırı derece anneci.annesi de bunun farkında ve bunu kullanıyor ama nişanlım kullanıldığının farkında değil :KK43:

canım her şey sizin sevginizin büyüklüğüne bakar.umarım her şey gönlünüzce olur.peki neden istemiyorlarmış,sebep olarak önüne ne sunuluyor?

bende yasadım aynı durumu ama esım ıkna ettı evlendık ama hala ıstenmeyen gelınım basta olmayınca sevgı olmuyo bır daha
canım son kısma katılmıyorum.belki önyargıyla yaklaşıp sevemeyebiliriz birilerini ama tanıdıkça sevebiliriz.tabi tam tersi de olabilir ki bende tam tersi oldu.ve tabi kv de de...

canım sen içini sıcak tutmaya çalış sonuçta onlar da aile büyükleri.kaldırılıp bir kalemde silinemezler.biz 14aylık nişanlıyız.istersen yaşadığın problemleri biraz daha detaylı anlat belki o zaman bi çözüm bulabiliriz.belki anlatınca yükün hafifler.bu bile anlatmaya değer bence...
bizim soruna gelince kolay çözülecek cinsten değil çünkü nişanlım aşırı derece anneci.annesi de bunun farkında ve bunu kullanıyor ama nişanlım kullanıldığının farkında değil :KK43:

saol canım evet anlatmak biraz daha rahatlatıyor insanı. anneci erkekler gerçekten daha zor Allah sana kolaylık versin.Rabbim yardımcımız olsun.benim sorunum şu canım nişanlımın ailesiyle benim ailem pek uyuşmuyor.maddi olarak aynılar eşitler ama yaşam şekli falan farklı.mesela babam esnaf onun babası çiftçi.onlar köyde duruyorlar biz ilçede.huy olarak da görgü yetişme bakımından da farklılar.bu yüzden babam pek hoşlanmadı sevemedi ailesini ve olumsuz taraflarını bana sürekli gösterdi söyledi durdu böyle oluncada bende soğudum artık her yaptıkları batar oldu banada.açıkcası canımı sıkan diğer bir noktada babamın haklı olması.nişanlım ailesine pek düşkün değil anladığım kadarıyla hep beni ön planda tutuyor ailesinden uzakta okumuş.mesleğini eline almış.şimdi aynı şehirde yaşayacağız. bundan korkuyorum.köy yaşantısı oraya gidip gelme durumu.annesi çok aceleci lafını sözünü pek bilmiyor.babası ağır vurdum duymaz bir insan.üstelik çok sıkı yani pinti.ne bileyim soğuduğum huylarını pek sevmediğim için uzak durmak istiyorum.bana karşı pek bi kötü birşeylerini görmedim ama hayal ettiğim gibi iyi şeylerde görmedim.nişanlımı seviyorum o benim için çok iyi biri hayatımda hiç kimse beni onun sevdiği gibi sevmedi.5 ay konuştuk öle nişanlandık.ama böyle sorunlarda onuda bazen gözüm görmüyor.yalnızlığa alıştığımdan mı yoksa yaştan dolayı mı ne bilmiyorum bu arada 26 yaşındayım kestirip atayım sorunlarla uğraşmayayım istiyorum.pişman olmaktan çok korkuyorum canım ...

X