Kayseri acıbadem de tüp bebek YAPTIRAN arkadaşlar yardım edebilir mi?

MaşaAllah MaşaAllah 💓 bana da bu ay böyle güzel nasip etsin Rabbim 🤲 ben ara ara içeriği çok iyi takviyeler kullandım ama ilk opuda önce nedense birşeyler içmedim. 3 aylık hazırlık önemli diyor burdaki tecrübeli hanımlar. Arı sütü, Arı ekmeği. Çörek otu yağı, kabak çekirdeği nar suyu ve takviye, omega 3 hapı kullanıyorum. Kırmızı sebze mevsimi değil şimdi de malesef :/ Hayırlı sonuçlar alın İnşaAllah. Teşekkür ederim💓
Dondurulmuş kırmızı meyve yiyordum yoğurtla birde eğriçayır propolis ampulü var onu da kullandım hergun sabah bir tane içtim

MaşaAllah MaşaAllah 💓 bana da bu ay böyle güzel nasip etsin Rabbim 🤲 ben ara ara içeriği çok iyi takviyeler kullandım ama ilk opuda önce nedense birşeyler içmedim. 3 aylık hazırlık önemli diyor burdaki tecrübeli hanımlar. Arı sütü, Arı ekmeği. Çörek otu yağı, kabak çekirdeği nar suyu ve takviye, omega 3 hapı kullanıyorum. Kırmızı sebze mevsimi değil şimdi de malesef :/ Hayırlı sonuçlar alın İnşaAllah. Teşekkür ederim💓
Amin inşallah güzel sonuçlar alırsınız hepimiz inş sağlıkla ilerler süreçlerimiz🥰

Merhaba benimde doktorum Mustafa Taş 13 aralıkta opu oldum 17 yumurta toplandı 10 embriyon oluştu 7 tane 5aa 2 tane 4aa 1 tane 5bb kalitesinde dondurduk. 29 aralıkta histereskopi oldum rahime çizik atıldı. Regl olunca gideceğim transfer sürecine başlayacağız sanırım şubatta olur rabbim hepimizin gönlündekini hayırlı eylesin rabbim evimizi kucagimizi sağliklj bebisle kavuştursun.
Sağlıcakla kucaginiza alin inşallah.
Fiyat ne kadar tuttu acaba ?

Şuana kadar bu kadar harcama yaptık dondurma ücreti vereceğim kalan embriyolara rabbim güç kuvvet versin yardim etsin ciddi rakamlar..

Eklentiler

• 20240108_115337.jpg
    20240108_115337.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 80
Şuana kadar bu kadar harcama yaptık dondurma ücreti vereceğim kalan embriyolara rabbim güç kuvvet versin yardim etsin ciddi rakamlar..
Siz şehir dışından mı geldiniz? Malesef maddi kısmı da üzücü. Ben 2.ye vereceğim düşünün artık. Zam gelmiş %30. Daha transfer ve dondurma biz de vermedik.bugün İlaçların yarısını karttaki son parayla aldım. Sürece göre yenilerini ekleyeceğim dedi. Yarısı daha alınacak yani. 2.opu ücreti transfer dondurma... Şuan ağlıyorum. Hep kolayca hamile kalanlara gıpta ettim. Bugünde tüp bebekte hemen bir aya kalmadan pozitif sonuç alanlara çok uğraşmayanlara... Ne kadar nasipliler diyorum. Yaşamayan bilmiyor işte.

Siz şehir dışından mı geldiniz? Malesef maddi kısmı da üzücü. Ben 2.ye vereceğim düşünün artık. Zam gelmiş %30. Daha transfer ve dondurma biz de vermedik.bugün İlaçların yarısını karttaki son parayla aldım. Sürece göre yenilerini ekleyeceğim dedi. Yarısı daha alınacak yani. 2.opu ücreti transfer dondurma... Şuan ağlıyorum. Hep kolayca hamile kalanlara gıpta ettim. Bugünde tüp bebekte hemen bir aya kalmadan pozitif sonuç alanlara çok uğraşmayanlara... Ne kadar nasipliler diyorum. Yaşamayan bilmiyor işte.
Evet yozgattan geliyorum gidiyorum 2 saat öyle içine girince görüyor insan ne tedaviler ne masraflar bizde ayın 15 gelse de ödeme yapsak kartta yer açtırsak diyoruz. Üzülmeyin inş dökmeyin gözyaşlarınızı sevinç gözyaşlarına saklayalım bende çok korkuyorum şimdi tutunacak mi acaba diye rabbimden başka isteyeceğimiz kimsemiz yok. Can olsun evlat olsun embriyolar🥰

Arkadaşlar size bir bilgi paylaşayım. Yeni ilaç alacaklara ya da burdan konuyu okuyup faydalanacak olan olursa bir faydası olsun diye söylüyorum. Acıbadem in karşı caddesindeki Hüma hastanesi yanındaki eczanelerde Atalay eczanesi ikram edin dediğinizde ve ihtiyaç olup sürekli ordan aldığınızda liste fiyatından bayağı güzel indirim yaparak veriyor. 3, 4 tane eczane gezdik indirim yapan yok zaten. Yine dolaşarak bakabilirsiniz tabi. Çok fiyatlı ilaçlarda toptan indirim şehir dışından gelecek olanlar için yol masrafını karşılar. Bana da dua ederseniz sevinirim.

Burda 2 merkez var zaten. Diğeri Hüma tüp bebek. Orda ilaç hariç 40 bini bulur denildi. İlaçlarla 60 bin felan. Acıbadem 43.300 den başlıyor ilaçlarla 70 bini buluyor. Ocaktan sonra %30 zam gelir dediler. Siz kayseriden mi geleceksiniz?
Gökalp Hocayla da görüşebilirsiniz sistem tüp bebek merkezinde. Çok da başarılı

Ben yaptırdım ama Sivas’tan nadir bey yaptı. Teknolojisi laboratuvarı filan çok iyi takip de ediyorlar 24 haftayım. Gebeliğiniz devam ediyor mu diye laboratuvar arayıp sormuştu. Hem doktoruma hem bana ayrı ayrı gün gün yumurta kalitesinin gelişimini anlatmışlardı.
Hayırlı olsun Sivas'ta tüp bebek kliniği var mı

X