Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Acıbadem Hastanesi Dr Turgut Aydın'a tedavi olanlar

Hadi gözün aydın.. Ne mutlu .. Bu sefer göbekten ultrasyonda baktı dimi?? Bi de şimdi tam ne kadarlık oldun başak??_

🌸🌸🌸

cnm bes hafta alti gunluk mus turgut beyin makinasi sesi bozuktu kalp atisi var di ama bn duymak istedim erciyes kartala gitgim kalp atisimi orda duydum.hayir cnm alttan bakti turgut bey
erciyestekide gobekte bkti kalp atisi duyuadi yeni oldu icin.alttan bakinca duyuldu cnm cok guzel bi duygu gercekten Allahim.isteyen herkeze versin seniki kac haftalik cnm

kizlarrr bAna yardim lutfen 8 haftLik hamileyim bugun bilmeden ust bacak bolgeme tuy dokucu krem uyguladim bebegime bir zarari olurmu cok korkuyorum internet ten okudugum kadariyla gebelikte kullN mayin diyor lar kullanan veyA bir fikri olan varmi lutfen cevap yazin lutfeeen

bilmiorum ki cnm seninki daha kucuk ya bisi.olmaz ya

cnm bes hafta alti gunluk mus turgut beyin makinasi sesi bozuktu kalp atisi var di ama bn duymak istedim erciyes kartala gitgim kalp atisimi orda duydum.hayir cnm alttan bakti turgut bey
erciyestekide gobekte bkti kalp atisi duyuadi yeni oldu icin.alttan bakinca duyuldu cnm cok guzel bi duygu gercekten Allahim.isteyen herkeze versin seniki kac haftalik cnm

Hayret bişe nası sinirlendim nası bozuk olabilir allallaaa.. Neyse duymuşun başka yerde ama boşuna muayene parası verdin.. Gözün Aydın tekrardan..

🌸🌸🌸

miracigim yarin kontrolum var sekiz haftalik olduk gobekten bakiyor lar degil mi canim birde senin bebisi. kalbi kac haftalik durdu niye gelisemedi acaba

8.haftalık olduktan sonra göbekten baklıdı canım.7.haftada kalp atısı alamadık canım nedenini niçinini sorgulamadım acıkcası RABBIM boyle kısmet etmıs dedım.

Çok teşekkür ederim miracım umut oldun şimdi ama tuhaf ya iyice negatif oldum bu kez niye böyle hissediyorum anlayamadım hiçbirşeye dikkat etmiyorum beslenmem dahil dua ediyorum bol bol sizin de dualarınızı bekliyorum

canım RABBIM kucagını boş bırakmasın.hiçbişey için geç degil RABBİMden umudunu kesme yeter

Bide ben baslayaydim artik su tedaviye.bekleyince gelmiyo:) beklemesem hemen gelir.stres yaptim iyice artik..

Son düzenleme:
kizlar cok asiri bulaniyorum ya korkuyorum onceden sabah oluyordu simdi uc gundur herzaman oluyo napmaliyim.ya bisey yiyemiyorum korkuyorum.bebegime bisey olucak diye ya... :-:-)-:-)-(

kizlar cok asiri bulaniyorum ya korkuyorum onceden sabah oluyordu simdi uc gundur herzaman oluyo napmaliyim.ya bisey yiyemiyorum korkuyorum.bebegime bisey olucak diye ya... :-:-)-:-)-(

Ben tuzlu kraker ve tuzlu badem yiyordum biraz hafifletiyor.bide hic doyana kadar yemek yemedim,azar azar ve sık sık yiyince o kadar rahatsiz etmiyor.ALLAH yardimcin olsun

saolasin cnm ya bisey yiyemiomki zaten bide kraker deneyim bakalim....

Başak yatağının başında karaker dursun kalmadan tuzlu karaker ye diyolar. Öyle dene.. Tuzlu çubuk kraker al. Geçmiş olsun. O bile bebişinin göstergesi mutlu ol. Ben de tık yok.. Merak içindeyim..

🌸🌸🌸

Başak yatağının başında karaker dursun kalmadan tuzlu karaker ye diyolar. Öyle dene.. Tuzlu çubuk kraker al. Geçmiş olsun. O bile bebişinin göstergesi mutlu ol. Ben de tık yok.. Merak içindeyim..

🌸🌸🌸
saol cnm mecbur bebegim icin cekecem cnm bugun alttiriyimda kraker en azindan.biraz alir...

X