Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Acıbadem Hastanesi Dr Turgut Aydın'a tedavi olanlar

Benim de 2 nisandı ama iki hafta sonra gel dedi. Bana da değerin yüksek ikiz olabilir dedi hatta. Demekki ben de gitsem şimdi keseyi görcem ..

🌸🌸🌸

cnm gitsen görürdün ama biz çok merak ettik o yüzden gittik 2 tane kese gördü dr çok şükür iyi bide 15 gün sonra kalp atşını duyarsam rahatlarım artık inşh sende görürsün bebklerini kalp atışlarını allahım olmayan herkese versin inşlh

Ya kızlar ben şimdi 5+1 im. Bana 6. hafta gel dediler.. Kese be kalp atışı için. Sonucu aldıktan sonra sizde mi 15 gün beklediniz muayeneyi ?? Ay başka bi doktora gizliden gidesim var..

🌸🌸🌸

Zelis saol canım. Sabredeyim napim başka çare yok .. Kalp atışını da duyarım sanırım haftaya..

🌸🌸🌸

Esilacigim Duyarsin canim hayirlisiyla rabbim kucagimizada almayi nasip eder insallah altinci haftada duyuluyor kalp atislari

cnm gitsen görürdün ama biz çok merak ettik o yüzden gittik 2 tane kese gördü dr çok şükür iyi bide 15 gün sonra kalp atşını duyarsam rahatlarım artık inşh sende görürsün bebklerini kalp atışlarını allahım olmayan herkese versin inşlh

tugba keles cigim ikizmi seninki yani masallah darisi kalp atislarini dumaya

Canım seninle konuşmuştuk çok yakındı değerlerimiz. Ne güzel onca yıl sonra ikizlerin olacak. Allahım sağlık versin..

🌸🌸🌸

cnm slm ankara anatolia hastanesine gitme ben hakan yaralının hastasıydım orda benim 4 negatifim var ve ayrıca çok paralı doktor yani birazda sert hiç iyi bir yer değil tam rezillik ama acıbadem burak yücel ve turgut aydın derim ben oraya gittim ve çok memlun kaldım herkese tavsiye ederim ben şimdi hamileyimm hepsi de birbirinden güleryüzlü insanlar gidiceksen acıbadem derim cnm gör bak çok memlun kalıcaksınnnnnnnnn
Cok tesekkurler cnm.gercekten kararsizdim.dun akşam esimlede konustuk acibadem agir basiyor.dun aksam mail attimturgut beye inşallah bi aksilik olmaz sa mayis 10 gibi acibademde basliycaz.

cnm slm ankara anatolia hastanesine gitme ben hakan yaralının hastasıydım orda benim 4 negatifim var ve ayrıca çok paralı doktor yani birazda sert hiç iyi bir yer değil tam rezillik ama acıbadem burak yücel ve turgut aydın derim ben oraya gittim ve çok memlun kaldım herkese tavsiye ederim ben şimdi hamileyimm hepsi de birbirinden güleryüzlü insanlar gidiceksen acıbadem derim cnm gör bak çok memlun kalıcaksınnnnnnnn8n

Bu arada bebisin hayirli olsun. Anali babali saglikli ömürlü olsun. Acibademde kacinci deneme de tuttu?

Kızlar merhaba nasılsınız?

Bir şey soracağım. Tedaviye başladıktan sonra (opudan önceki dönemde) birliktelik yasak mı? :KK17:
Opuya gelirken de 2-7 gün arası perhizli olması gerekiyormuş ya eşlerin.

Kızlar merhaba nasılsınız?

Bir şey soracağım. Tedaviye başladıktan sonra (opudan önceki dönemde) birliktelik yasak mı? :KK17:
Opuya gelirken de 2-7 gün arası perhizli olması gerekiyormuş ya eşlerin.

Walla o stresle bi de iğne ilaç canın isterse neden olmasın 😝 sadece opudan önceki rejime dikkat et.3 gün cinsel perhiz olması gerekiyo opuda

🌸🌸🌸

Walla o stresle bi de iğne ilaç canın isterse neden olmasın 😝 sadece opudan önceki rejime dikkat et.3 gün cinsel perhiz olması gerekiyo opuda

🌸🌸🌸

Ben de opu için soruyorum zaten canım. Yoksa 9 ay değil 19 ay canım istemez bu stresle.
Dün cetrotide yi vuruldum ilk kez. Birde 2-3 gündür bende çok yoğun şeffaf akıntılar var. Sizde de oldu mu canım? Normal mi bu?

Ben de opu için soruyorum zaten canım. Yoksa 9 ay değil 19 ay canım istemez bu stresle.
Dün cetrotide yi vuruldum ilk kez. Birde 2-3 gündür bende çok yoğun şeffaf akıntılar var. Sizde de oldu mu canım? Normal mi bu?

Yumurtlama çok olduğu için o jel gibi akintida olur nerdeyse avuc avuc olur hemde :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X