Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Acıbadem Hastanesi Dr Turgut Aydın'a tedavi olanlar

Ben de opu için soruyorum zaten canım. Yoksa 9 ay değil 19 ay canım istemez bu stresle.
Dün cetrotide yi vuruldum ilk kez. Birde 2-3 gündür bende çok yoğun şeffaf akıntılar var. Sizde de oldu mu canım? Normal mi bu?

Evet akıntı oluyo merak etme normal. Yumoşlar büyüdüğü için oluyo 😜

🌸🌸🌸

Kizlar bisey sorcam kusra bakmayin simdiden biraz ozel olck.ben reglimi bekliyorum tedaviye baslicamda.ilk gun benim az miktarda hafif pembemsi veya kahverengi seklinde olur.ikinci gun ise normal kanamam olur.simdi benim.kafam karisti az miktarda oldugu icin ilk gunu birinci gunden sayiyomuyuz saymiyomuyuz?

Kizlar bisey sorcam kusra bakmayin simdiden biraz ozel olck.ben reglimi bekliyorum tedaviye baslicamda.ilk gun benim az miktarda hafif pembemsi veya kahverengi seklinde olur.ikinci gun ise normal kanamam olur.simdi benim.kafam karisti az miktarda oldugu icin ilk gunu birinci gunden sayiyomuyuz saymiyomuyuz?

Sen mutlaka hemsireye sor ama kanama baslayinca bir sayilir. Kahverengi yada pembe değil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde öyle oluyodu bir sayıyolar canım. Sen istersen yine sor ama ben sormuştum ☺️☺️

🌸🌸🌸

Benimde öyle oluyodu bir sayıyolar canım. Sen istersen yine sor ama ben sormuştum ☺️☺️

🌸🌸🌸

Tmm cnm sagol ilk gunu birinci gun sayar. ikinci gunu giderim.gidince yine sorarim.hemsire kahverengi akintinin oldugu gunu ilk gun saydi demi yalnis anlamadim

Tmm cnm sagol ilk gunu birinci gun sayar. ikinci gunu giderim.gidince yine sorarim.hemsire kahverengi akintinin oldugu gunu ilk gun saydi demi yalnis anlamadim

Ben Turgut beye sormuştum canım 😜 dün değil önceki gün çok hafif lekelenmem oldu bugün geldim dedim. Ben 3.gün gitmiştim. O da tamam bugün 3 olur demişti

🌸🌸🌸

kizlar acil cvb verin ya uyucaktim aklima dustu jelimi sayiyorum bi eksik cikiyor acaba bugun sabah iki tanemi kullandim hatirlamiyorum tam olarak korktum esim bisey olmaz diyor ya kullandiysam bi seferde bise olmaz demi ya cvb vern nolur ...

kizlar acil cvb verin ya uyucaktim aklima dustu jelimi sayiyorum bi eksik cikiyor acaba bugun sabah iki tanemi kullandim hatirlamiyorum tam olarak korktum esim bisey olmaz diyor ya kullandiysam bi seferde bise olmaz demi ya cvb vern nolur ...

Bişey olacağını sanmıyorum progesteron gebeliğin devamında önemli bir hormon fazlasının zararı olacağın sanmam üzülme

miracigim ne kadar aca ba ya su anda bir kutu acigim var sende kullanirken oyle sikintin oldumu canim sen ersad beye devam ediyor sun degilmi canim jeli ersad beymi kesti benim bir tanidik yedinci ayida kesmis

Ben gunde iki tane basladigimdan yetmiyordu zaten bende sikinti yasadim bu yuzden ilk zamanlar sonra rica ettim 2 paket yazdirdim acibademde burak bey kesti canim zaten turgut beyde 11 yada 12 haftada keseriz jelini demisti.

miracigim ne kadar aca ba ya su anda bir kutu acigim var sende kullanirken oyle sikintin oldumu canim sen ersad beye devam ediyor sun degilmi canim jeli ersad beymi kesti benim bir tanidik yedinci ayida kesmis

Paranin lafi olmaz canim yaa,benim isime yaramiyor nasilsa en azindan ihtiyacini gidermis olursun

Paranin lafi olmaz canim yaa,benim isime yaramiyor nasilsa en azindan ihtiyacini gidermis olursun

miracigimtesekkur ederim canim ya bende ersad beye basladim bende ayni iste gunde iki defa kullaniyorum bana da kestirir mi aca ba ersad bey ucuncu ay da herhangi bir test falan yaptimi kesmeden once birde icinde kac tane canim ya

Merhaba kızlar . Doktordan geldim şimdi. Cuma günü opum var. Çok heyecanliyim. Dualarinizda beni de unutmayın.

X