Kayseri Mustafa Taş

Ada_l

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
52
15
34
Mrblar benim birinci tüp bebek denemem başarısız oldu Kayseri'de Mustafa taşı önerirmisiniz?? Gidenler oldumu acaba

Ben Kayseri de Semih zeki Uludağa gittim çok ama çok ta memnunum her nazımı çekti ameliyathanede ağlarken sarılıp teselli etti her sorumu bıkmadan usanmadan cevapladı her ihtimali değerlendirdi erkek faktörü diye gittik bende çikolata kisti çıktı baskılama yaptı Y rahim çıktı histeroskopi yaptı. İlk görüşmemiz Mustafa taşlaydı ama 1 saati geçkin bekledik aşırı kalabalıktı hala da sıra vardı yani görüşemedik onu beklerken Semih hocayla görüşelim dedik görüştükten sonra da başka doktor düşünmedik zaten.

Ben Kayseri de Semih zeki Uludağa gittim çok ama çok ta memnunum her nazımı çekti ameliyathanede ağlarken sarılıp teselli etti her sorumu bıkmadan usanmadan cevapladı her ihtimali değerlendirdi erkek faktörü diye gittik bende çikolata kisti çıktı baskılama yaptı Y rahim çıktı histeroskopi yaptı. İlk görüşmemiz Mustafa taşlaydı ama 1 saati geçkin bekledik aşırı kalabalıktı hala da sıra vardı yani görüşemedik onu beklerken Semih hocayla görüşelim dedik görüştükten sonra da başka doktor düşünmedik zaten.
Tşk ederim canım peki sonuç ne oldu klasik tüp bebek uygulamasımı oldu yoksa doğal siklus falan uygulandımı

Tşk ederim canım peki sonuç ne oldu klasik tüp bebek uygulamasımı oldu yoksa doğal siklus falan uygulandımı
Çok şükür pozitif ama henüz kese görmeye gitmedik inşallah her şey yolundadır. En iyi tedavi şeklini Semih hoca belirler zaten biz sperm seçiminde mikroçip kullandık embriyolarımız donduruldu ve adet olduktan sonra rahim şeklini düzeltmek için histeroskopi oldum şekil çok bozuk değildi ama erken doğuma ve düşüğe sebep olabileceği için yaptırmayı tercih ettik. Histeroskopi olduğum ay bir doz zoladex vuruldum çikolata kistim çok küçük olmasına rağmen riske atmak istemedik tekrar adet olduktan sonra kan testime baktı doktorumuz uygun gördü o ay transfer oldu. Doğal siklus tercih etmedi Semih hoca zaten ben her şeyi ona bıraktım güvendim yani çok şükür vesile oldu ve pozitifi gördük🧿🤍

Çok şükür pozitif ama henüz kese görmeye gitmedik inşallah her şey yolundadır. En iyi tedavi şeklini Semih hoca belirler zaten biz sperm seçiminde mikroçip kullandık embriyolarımız donduruldu ve adet olduktan sonra rahim şeklini düzeltmek için histeroskopi oldum şekil çok bozuk değildi ama erken doğuma ve düşüğe sebep olabileceği için yaptırmayı tercih ettik. Histeroskopi olduğum ay bir doz zoladex vuruldum çikolata kistim çok küçük olmasına rağmen riske atmak istemedik tekrar adet olduktan sonra kan testime baktı doktorumuz uygun gördü o ay transfer oldu. Doğal siklus tercih etmedi Semih hoca zaten ben her şeyi ona bıraktım güvendim yani çok şükür vesile oldu ve pozitifi gördük🧿🤍
Çok sevindim canım inş herşey yolunda gider ☺️ çok tşk ederim bilgilerin için

Selamlar, Mustafa taşla ilgili tüm başlıklara yorum yapabilmek için üye oldum. Eylül Kasım ayı gibi tüp bebek için randevu aldım kendisinden. İlk muayene gayet olumluydu. Yapacağı işlemleri anlattı. Ama sonraki kontrollerin hiç birinde kendisini görmedim ta ki yumurta toplama işlemine kadar. Yumurta kalitesini artırmak için yöntemler varmış. Ben sormadan elime broşür veren olmadı. İlaç kullanımını tamamen hemşireler ayarlıyor. O kadar yoğun ki giren çıkan belli olmuyor. Para ödemesi yapılmadan hiç bir işlem yapılmıyor. Önce parayı alıyorlar ama iade edilirken haftalarca bekletiyorlar. Yumurta toplama işlemi sonrası 3 embriyo genetik tarama için gönderildi. Sağlam olmadıkları için transfer yapılmadı. Bu bilgiyi de telefonda verdi Mustafa Bey. İkinci kez opu tavsiye ettiğini söyledi. Ne görüşmeye çağırdı. Ne de bir daha aradı. Onlar için gayet sıradan bir durum benim tüm umutlarımı yerle bir etti. Tamamen ticarethaneye dönmüş. Duygularımız önemsenmiyor. Aldıkları paralar da cabası. Sosyal medyasına bakıp umutla gitmiştim keşke Google yorumlarını okusaymışım.

X