Kendimi bildim bileli hiç bir işim rast gitmiyor

LinaEvelyn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
14
2
42
Kendimi bildim bileli hiç bir işim rast gitmiyor.
Hep hüzün keder engeller ne yapacağımı bilemez hale geldim artík. Allaha inancım sonsuz her halime şükrediyorum dualarımı kendim için deyil başta kızım eşim ve sevdiklerim için ediyorum herşeye rağmen nekadarda şükretsem gerçekler ortada bunları bilinç altı yok sayamıyorum inanın ne yapacamı bilmiyorum artîk piskolojim iyce bozuldu herşey boş ve anlamsız gelmeye başladı mücadele edemez duruma geldim çok yoruldum inanın. 4 dörtlük biri deyilim olamayızda zaten yanlız kötü biri hiç deyilim kendimden çok etrafımı düşünürüm yardım etmeyi severim insanları asla yargılamam dinler anlar hep kendimi onların yerine koyarım son ekmeyim olsa kendim yemez yediririm ve ben atamdan böyle gördüm ve pişmanda deyilim böyle olduğum için yanlîz insanlar böyle deyil işte iyiliye kötülük herkes kendini düşünüyor ne üzücü. Dert dinlersin ama sen anlatınca kimse dinlemek istemez.Sürekli seni işleri olunca ararlar ama işin düştüyünde kimse olmaz etrafında. Hadi bunlarıda geçtim takıntı yapmam zaten bu tür olaylara yanlız yüzüm hiçmi gülmicek şu hayatta hani eşimle kızímla etrafımda olan aile, arkadaş yolunda gitmeyen işler, Hastalıklarım..... Kızlar size soruyorum yokmu hiç çaresi yada olanlarî kabullenmem mi lazım bu benim Kaderim deyip böyle devammı

Hayatta ilişkiler alma verme dengesi üzerine kurulur. Birine karşılıksız yardım yapıyorsanız bu sizi üzmez, çünkü içinizden gelmiştir, sadece yapmak sizi hoşnut eder teşekkür beklemezsiniz.
Eğer teşekkür ya da karşılık bekleyeceğiniz bir yardım yapacaksanız, yapacağınız yardımlarda ölçülü olarak başlayın. Bu verdiğiniz örnekte akrabanızın işine yardım etmemişsiniz ki siz yapmışsınız. Siz yardım ettiğiniz de size yardım edecek insanlarla ufak ufak alışverişlerle kurun ilişkinizi
Ayrıca kendi kendinize üzülmek yerine bi arayın bakalım neden hiç aramamış sizi?
Zaten hiç bir beklentim yok karşılık beklemiyorum inanın ben herzaman kendi ayaklarım üstünde durdum kimseden yardım beklemeden yanlız demek istediyim tek ihtiyaç oluncamı benden iyisi yok insan sadece işleri oluncamı arar. Dün doğum gününe gittim bugün de bana uzun bir mesaj atmış seni çok seviyorum en güzel hediye senin hediyendi kalbi temiz gönlü geniş insan diye. Ama yarın ne arar ne sorar bunu biliyorum. Artık insanların işi düşsünde beni arasınlar kafası bile yaşadığım oldu. Ama haklısınız belkide ben herkesi kendim gibi bekliyorum ve böyle bir dünya yok anladım

Zaten hiç bir beklentim yok karşılık beklemiyorum inanın ben herzaman kendi ayaklarım üstünde durdum kimseden yardım beklemeden yanlız demek istediyim tek ihtiyaç oluncamı benden iyisi yok insan sadece işleri oluncamı arar. Dün doğum gününe gittim bugün de bana uzun bir mesaj atmış seni çok seviyorum en güzel hediye senin hediyendi kalbi temiz gönlü geniş insan diye. Ama yarın ne arar ne sorar bunu biliyorum. Artık insanların işi düşsünde beni arasınlar kafası bile yaşadığım oldu. Ama haklısınız belkide ben herkesi kendim gibi bekliyorum ve böyle bir dünya yok anladım
E bekliyorsunuz işte. Beklediğinzi için kırılmışsınız. Birilerine birşeyler yaptığınızda karşılık beklemek normaldir. Sizin durumunuzda bence fedakarlık yaparak insanlarla ilişki kurmaya çalışıyorsunuz. Fedakarlık şeması/ kendini feda şemasını internette bi araştırın derim

Yahu sal demişim hala salmıyorsun. Yorumumu yazdım geçtim sal beni konu sahibi. Üstelik bana cevap hakkımı engelleyecek şekilde özelden taciz etme. Böyle ahanda paylaşırım. Bir yorumuna beğenmedim attım diye niye ben takıntılı oluyorum🤨
Mune Mune lütfen ilgilenir misiniz bu arkadaşla lütfen

Eklentiler

• IMG_9930.png
    IMG_9930.png
    171,7 KB · Görüntüleme: 32
Ben seni saldım sen hala heryerden beni takip ediyosunki benim konumla alakası olmayan konuya beyenmedi atmışsın ne alaka...
Yorumunu beğenmemişimdir beğenmedim atmışımdır beğenseydim beğendim atardım. Bazen yorum sahibin kim olduğuna bakmaksızın yapıyorum.Bundan böyle beğenmedim de atmayacağım seni görünce sal yeterki özelden de taciz etme şikayet de oluşturdum zaten

Yorumunu beğenmemişimdir beğenmedim atmışımdır beğenseydim beğendim atardım. Bazen yorum sahibin kim olduğuna bakmaksızın yapıyorum.Bundan böyle beğenmedim de atmayacağım seni görünce sal yeterki özelden de taciz etme şikayet de oluşturdum zaten
😂 çok komisin şu söylediyine kendin inanmıyorsunya neyse bende seni şikayet ettim 👏

Mızmızlanmakmı bu ben hiç deyilim ilk kez buraya içimi döktüm kimseyle konuşamadığım için belki banada bir akıl veren olur diye. Yanlız nedense biliyordum böyle direk Negativ yorumlarında geleceyini. Önyargı... Siz nereden biliyorsunuz eşimin nasıl biri olduğunu ve benim hastalığîm ne derecede oldunu? Enerji sömüren? Nedense insanlar tarafíndan çok sevilen biriyim elimden her iş geldiyi için yanlız senin gibi düşünen insanlara üzülüyorum. Önyargı v.s
E hani hicbir isiniz rast gitmiyordu? Bakin gayet sevilip sayiliyormussunuz. Rızık sadece mal mulk demek degildir. Ilk yazinizda bahsettiginiz insanlar beni kullandi tarzinda sikayetleriniz de bir gudubetlik oldugunu degil sizin sınır probleminiz oldugunu gosterir.

Kendimi bildim bileli hiç bir işim rast gitmiyor.
Hep hüzün keder engeller ne yapacağımı bilemez hale geldim artík. Allaha inancım sonsuz her halime şükrediyorum dualarımı kendim için deyil başta kızım eşim ve sevdiklerim için ediyorum herşeye rağmen nekadarda şükretsem gerçekler ortada bunları bilinç altı yok sayamıyorum inanın ne yapacamı bilmiyorum artîk piskolojim iyce bozuldu herşey boş ve anlamsız gelmeye başladı mücadele edemez duruma geldim çok yoruldum inanın. 4 dörtlük biri deyilim olamayızda zaten yanlız kötü biri hiç deyilim kendimden çok etrafımı düşünürüm yardım etmeyi severim insanları asla yargılamam dinler anlar hep kendimi onların yerine koyarım son ekmeyim olsa kendim yemez yediririm ve ben atamdan böyle gördüm ve pişmanda deyilim böyle olduğum için yanlîz insanlar böyle deyil işte iyiliye kötülük herkes kendini düşünüyor ne üzücü. Dert dinlersin ama sen anlatınca kimse dinlemek istemez.Sürekli seni işleri olunca ararlar ama işin düştüyünde kimse olmaz etrafında. Hadi bunlarıda geçtim takıntı yapmam zaten bu tür olaylara yanlız yüzüm hiçmi gülmicek şu hayatta hani eşimle kızímla etrafımda olan aile, arkadaş yolunda gitmeyen işler, Hastalıklarım..... Kızlar size soruyorum yokmu hiç çaresi yada olanlarî kabullenmem mi lazım bu benim Kaderim deyip böyle devammı
Pes etmeyin.3 sene. İçinde evlendim boşandım.Annemi kaybettim.İs hayatım bitti.
Duayı eksik etmeyin.

X