Keşke Evlenmeseydim Diyor musunuz?

sssemaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2011
900
0
Hanımlar burada her gün onlarca konu açılıyor eşinden dertli olanların durumları ile ilgili

Ben de şunu merak ettim, hani dertlerimiz var ya eşimiz ve ailesiyle ilgili, çok mu kötü durumumuz, yani, evlendiğinie pişman mısınız yoksa -eğerki şu an evlenmemiş olsanız ve evlendiğinizde bunları yaşayacağınızı bilseniz yine de aynı evliliği yapar mıydınız?-

Ben düşünüyorum da.. yine de yapardım..

Peki siz?

evet, düşünüyorum
keşke evlenmeseydim diyorum
eşimede söylüyorum bunu
zaten zorla evlenmiştim ben, eşim çok baskı yapmıştı çünkü kendimi hazır hissetmiyordum, biraz daha bekliyelim diyordum hep
sonra eşim bana kızıyordu, yıllardır bekliyoruz diyordu, terkediyordu beni, ikinci gün yine arıyordu, bi kaç ay oyalıyordum onu, evlilik ile ilgili, sonra yine açıyordu konuyu
bana kalsaydı 30 dan önce evlenmeyi düşünmezdim

hic düsünmedim hic demedim böyle birsey.ama bende sorun yasadim .bizim kültür farkimiz var ama asiyoruz sükür..benim esime duydugum müthis bir askim sevgim var..öyle olmasa evlilik zor zanaat ama bir o kadarad guzel :)

Hayatımda yaptığım en büyük hataydı evlenmek bidaha ömür boyu yanlız kalacağımı bilsem yine evlenmezdim. Geçmiştede küçük hatalar yapmıştım keşkeler çekmiştim. Ama hiç bu kadar içten gelerek acı çekerek dememiştim keşke evlenmeseydim. Keşke kızımıda bu keşkelerin içine çekmeseydim.

O küçücük masum için katlanıyorum herşeye Canyoldaşım o benim.

asla demiyorum çünkü kendimi mutlu hissettiğim, insanları mutlu ettiğim, kendimi kanaıtladığım , en önemlisi kendimi başarılı hissettiğim tek yasam şekli bu
eşim hep onu cok mutlu ettiğimi söyler, çevremdekiler harika bi anne olduğumu söyler , harika bi ev hanımı sayılmam ama basarılıyım bu konuda, cok iyi bi eş ve anneyim oysa evlenmeseydim iterek sürdürdüğüm bi okulum basarısızlıklarımdan bıkan bi ailem ve belki hataalr yapacağım bi ilişkim olacaktı .
ama evlenmeseydim değilde sadece 17 yaşımda değil 22 -23 yaşımda yine eşimle evlenseydim diyorum, oda o yıllarda cok tecrübesiz olduğum şeylere cok üzülmüşlüğümden ama o günlerde gectiğine göre İYİKİ EVLENMİŞİM

İlk evlendiğimde diyordumm ne işim var benim burdaa keşke evlenmeseydim diye.. Çünkü kaçarak evlendim okulumu hayallerimi bırakıp evlendim çok küçük evlendim.. Eşimden dolayı asla demem niye evlendim diye ama okulum için çok üzülüyordum ondan diyordum. Artık alıştım demiyorum. İyi ki evlenmişim. Çünkü hayatta çok nadir bulunabilcek eşlerden biri benimki. Buna eminim.. :nazar:

Son düzenleme:
asla demiyorum çünkü kendimi mutlu hissettiğim, insanları mutlu ettiğim, kendimi kanaıtladığım , en önemlisi kendimi başarılı hissettiğim tek yasam şekli bu
eşim hep onu cok mutlu ettiğimi söyler, çevremdekiler harika bi anne olduğumu söyler , harika bi ev hanımı sayılmam ama basarılıyım bu konuda, cok iyi bi eş ve anneyim oysa evlenmeseydim iterek sürdürdüğüm bi okulum basarısızlıklarımdan bıkan bi ailem ve belki hataalr yapacağım bi ilişkim olacaktı .
ama evlenmeseydim değilde sadece 17 yaşımda değil 22 -23 yaşımda yine eşimle evlenseydim diyorum, oda o yıllarda cok tecrübesiz olduğum şeylere cok üzülmüşlüğümden ama o günlerde gectiğine göre İYİKİ EVLENMİŞİM

Senin adına çok sevindim canım, evlendikten sonra bekarlığından daha mutlu olabilmek çok güzel bişey, belki biraz zaman gerekiyo insanlara, sen de çok küçük evlenmişsin ama şu an böyle söylüyo olman çok çok güzel bişey

Hayatımda yaptığım en büyük hataydı evlenmek bidaha ömür boyu yanlız kalacağımı bilsem yine evlenmezdim. Geçmiştede küçük hatalar yapmıştım keşkeler çekmiştim. Ama hiç bu kadar içten gelerek acı çekerek dememiştim keşke evlenmeseydim. Keşke kızımıda bu keşkelerin içine çekmeseydim.

O küçücük masum için katlanıyorum herşeye Canyoldaşım o benim.

Allah kızına hayırlı uzun ömürler versin...
Keşke herşey yoluna girebilse, Allah yardımcınız olsun

evet, düşünüyorum
keşke evlenmeseydim diyorum
eşimede söylüyorum bunu
zaten zorla evlenmiştim ben, eşim çok baskı yapmıştı çünkü kendimi hazır hissetmiyordum, biraz daha bekliyelim diyordum hep
sonra eşim bana kızıyordu, yıllardır bekliyoruz diyordu, terkediyordu beni, ikinci gün yine arıyordu, bi kaç ay oyalıyordum onu, evlilik ile ilgili, sonra yine açıyordu konuyu
bana kalsaydı 30 dan önce evlenmeyi düşünmezdim

Senin kocan oyuncak bebeğin değil mi Carrie
Sen de böyle dersen o hoooo:)))

bende 17 yasinda evlendim.uzulduyum tek sey okula devam etmemem.ama cok mutluyum cok sukur.biraz erken ama esimle kizimla cok mutluyum.iyiki evlenmisim.herkese mutluluklar.:KK9::KK9:

Senin adına çok sevindim canım, evlendikten sonra bekarlığından daha mutlu olabilmek çok güzel bişey, belki biraz zaman gerekiyo insanlara, sen de çok küçük evlenmişsin ama şu an böyle söylüyo olman çok çok güzel bişey
ASLINDA BEN yorumları okumadan yazmıstım diğerlerine nisbet olur gibi oldu mesajım kusura bakmayın ben direk baslığa bakarak yazdım yaaa
ama evet bekarlığıma göre cok mutluyum zor dönemler gecirdim ben lise hayatım zor gecti babam anlayıslı davranıp sorunumu anlayacağına beni eşimle nişanladı bana yaptığı en büyük iyilik buydu aslında eşim bana ben eşime tutunduk aramızda şaşılacak biş yas farkı var ama ben ruh olarak cok olgunum eşimde cok anlayışlıdır . bazen bilmeden zorlandığımız yollar hayırlı olutyor sanırım

forumd o kadar sıkıntı, dert var ama keşke evlenmeseydim diyenler yok denecek kadar az. ilginç bir durum. belki de keşke diyecekler henüz bu konuyu farketmediler.
eşimi çok seviyorum ama evlilik bambaşka birşey.
şu an evlenmemiş olsam ve evlendiğimde yaşayacaklarımı bilsem kesinlikle evlenmezdim.

ben de keşke evlenmeseydim diyorum. eski sevgim kalmadı saygı zaten yok. onun ailesine düşkünlüğü, inadı iyce soğuttu beni yüzüne de söyledim kaç kere. yalnız yaşamanın hayalini kuruyorum tabi bebeğim de olacak yanımda. olanlardan sonra hamileliğime bile sevinemiyorum.onunlayken mutlu olmuyorum artık, eskiden deli gibi kıskanan ben aldatsa bile üzülmem diyorum.annesine kardeşine kimseye tahammülüm yok. ayrılmak için bir yıl dolsun, bebek doğsun diye bekliyorum.şimdi sadece keşke diyorum, her gece ağlarken bunlar kabus olsun diye dua ediyorum.

Hanımlar burada her gün onlarca konu açılıyor eşinden dertli olanların durumları ile ilgili

Ben de şunu merak ettim, hani dertlerimiz var ya eşimiz ve ailesiyle ilgili, çok mu kötü durumumuz, yani, evlendiğinie pişman mısınız yoksa -eğerki şu an evlenmemiş olsanız ve evlendiğinizde bunları yaşayacağınızı bilseniz yine de aynı evliliği yapar mıydınız?-

Ben düşünüyorum da.. yine de yapardım..

Peki siz?

esıme ve aılesıne kızınca söyluyorum sonrada üzülüyorum kendıme kzııyorum neden öyle söyledın dıye ama ciddi ciddi söyledıgım olmadı hıç ben yıne aynı kısıyle evlenmek ısterım aslında cok abartı bir sorunmz yok esımın ailesıyle yanı pişman olmadım hiç bişiyden

X