Kıl tüy derdi

Mesela ne kadar sıklıkla atış yapıyorsunuz lumeada. Çıkan tüyler epilasyon gibi sert mi ? Çıkınca dökülüyor mu ?
Alex’in çok acılı olduğunu duydum ve acı eşiğim 0 diyebilirim
Alex acılı değil, yapan yanlış yapmıştır.
Ben ağda yapmayan yaptıramayan insanım ki 8 seans alex yaptırdım. Üflemesini tersten tutarlarsa önce atış sonra soğutma yapar ama önce üfleme yani soğutma sonra atış olursa acı olmaz.
Şöyle ki, zaten lazerli vücudum, doğumlarsan sonra genital bölgede yüzde elli oranda geri dönme oldu.
Kollarımda bacaklarımda toplam 20 adet yoktur ama lumea kullandığımdan beri sanki uykudaki tüyler artışa geçti ve çoğaldı, öyle hissediyorum.
Lumea düzenli kullanımda ancak 2 ay idare edebilir bu da ilk etapta 10 15 günlük periyotla tüm vücut yapmak lazım.

Şöyle bir şey de yaşadım, ablamın cihazını çok beğenip aldım ben özellikle yüz ve göbek gibi ayva tüylerini yok etmek adına, ablamın lumeada sıfır acı hissederken kendiminki gerçekten can yakıyor.
Birçok böyle şikayet de okudum, geri iade süresi bitmeseydi iade edecektim saçma çünkü aynı model cihaz neden benimki yakıyor diye, cihaz başlığı aşırı ısındığından bayağı ateş atışı hissediyorsunuz.

Siz beni dinleyin, alex yaptırın ve bebek poposu tenine kavuşun.

Alex’ten korkuyorum. Çok acılı olduğunu söylüyorlar. Acı eşiğim çok düşük. Kaşlarımı aldırırkrn dahi kendimi kasan, gözyaşları şıpır şıpır akan bi insanım
O pürüzsüzlüğe değer. Regl tarihlerinizi göz önüne alarak randevu oluşturun. Hassas olmadığınız dönemleri seçin. Benim %90’lık başarı sonrası 10 sene sonra bile çıkmadı. Alex mucize. Tenim bembeyaz, kıllarım siyahtı. Kalan incelere senelerce rötüş, lumea, buz lazer, nd yag denedim; baktım kurtuluş yok kalana da iğneli yaptırdım. %100 bittiler.

IMG_20220516_013058.jpg
konu acmissiniz ayriyeten buraya yazayım dedim ,ben çok çok memnunum lumea dan 2016 dan beri kullanmadım da , bilmiyorum bana mı çok etki etti ama siyah tüy beyaz tenli olmama rağmen çıkmadı . Çevremdeki herkese de tavsiye ettim

Ben ağda yapmayan yaptıramayan insanım ki 8 seans alex yaptırdım. Üflemesini tersten tutarlarsa önce atış sonra soğutma yapar ama önce üfleme yani soğutma sonra atış olursa acı olmaz.
Şöyle ki, zaten lazerli vücudum, doğumlarsan sonra genital bölgede yüzde elli oranda geri dönme oldu.
Kollarımda bacaklarımda toplam 20 adet yoktur ama lumea kullandığımdan beri sanki uykudaki tüyler artışa geçti ve çoğaldı, öyle hissediyorum.
Lumea düzenli kullanımda ancak 2 ay idare edebilir bu da ilk etapta 10 15 günlük periyotla tüm vücut yapmak lazım.

Şöyle bir şey de yaşadım, ablamın cihazını çok beğenip aldım ben özellikle yüz ve göbek gibi ayva tüylerini yok etmek adına, ablamın lumeada sıfır acı hissederken kendiminki gerçekten can yakıyor.
Birçok böyle şikayet de okudum, geri iade süresi bitmeseydi iade edecektim saçma çünkü aynı model cihaz neden benimki yakıyor diye, cihaz başlığı aşırı ısındığından bayağı ateş atışı hissediyorsunuz.

Bi tanıdığımı yaktılar. O yüzden çok korkuyorum

Eki Görüntüle 3066517 konu acmissiniz ayriyeten buraya yazayım dedim ,ben çok çok memnunum lumea dan 2016 dan beri kullanmadım da , bilmiyorum bana mı çok etki etti ama siyah tüy beyaz tenli olmama rağmen çıkmadı . Çevremdeki herkese de tavsiye ettim
Genital bölge ne durumda tam olarak? Foto beklemiyorum 😂

Bi tanıdığımı yaktılar. O yüzden çok korkuyorum
Bu işlemleri güzellik merkezlerinde yaptırmamalısınız zaten yasal değil.
Klinik, poliklinik vb dermatologların çalıştığı, bir hekimin olduğu yerde yaptırırsanız böyle olumsuz sonuçlar almazsınız.
Mesela koltukaltı ve bikini diyorsunuz, deneyin 3 seans, göreceksiniz farkı.
Koltukaltı zaten birkaçta biter, genital bölge ise 8 seans taramalarıyla bitmeye yakın olur.
Seansların uzun aralıklarla olması önemli değil, o süreçte kılı kökten almamanız önemli sadece. 1 sene ara verip devam edebilirsiniz yani.
10 sene oldu ben yaptıralı, hayatımda bacak almak diye bir şey yok, yaz kış çıkan 3 5 tüy gözüme çarparsa elimle koparıveririm olur biter.
Pürüzsüz, kıl kökü görünmeyen, kaymak gibi bir teni kim istemez…

Herkese merhabalar
Beyaz tenli çok koyu ve sert çıkan tüylere sahibim. Kafam çok karışık karar veremiyorum.
1. Philips lumea
2.Soprano Ice Buz Lazer
Mahremiyetime çok önem veriyorum özellikle genital bölgemi açmak tabu gibi bişey benim için. O yüzden acaba lumea mı olsa diyorum. Lumea ortalama 4bin civarı. Buz lazer ise koltuk altı ve bikini bölgesi için 7 seans 800 TL ye bir yer buldum.
Buz lazer ve lumea kullananlardan yorum bekliyorum açıkçası. Hangisini önerirsiniz ? Memnun kaldınız mı ?
Bir de 3 ay sonra düğünüm var bu ay bitmeden başlamayı düşünüyorum. Hangisi daha etkili olur. Teşekkür ederim 🙏🏻
Buz lazer sanırım kalın tüylerde etkili değil. Benim yaptırdığım alexandrite diye hatırlıyorum. İnternette makinelerinin bakımlarının yapıldığı ve makinelerin orjinal olduğu merkezlerin isimleri mevcut. Buradan araştırıp özellikle klinik tarzı yerlere gitmeniz kesin sonuç sağlayacaktır. 800 tl çok uygun. Kesin sonuç alacağınızı sanmam bu paraya. Ben acıbadem hastanesinde yaptırmıştım. Güzellik merkezlerinden kaçarak uzaklaşın.

Buz lazer sanırım kalın tüylerde etkili değil. Benim yaptırdığım alexandrite diye hatırlıyorum. İnternette makinelerinin bakımlarının yapıldığı ve makinelerin orjinal olduğu merkezlerin isimleri mevcut. Buradan araştırıp özellikle klinik tarzı yerlere gitmeniz kesin sonuç sağlayacaktır. 800 tl çok uygun. Kesin sonuç alacağınızı sanmam bu paraya. Ben acıbadem hastanesinde yaptırmıştım. Güzellik merkezlerinden kaçarak uzaklaşın.
Acısı nasıldı peki ?

Ben acı hissettim alexte. Cildim kuruymuş ondan. İçeriğinde e vitamini olmayan nemlendirici önerdiler. Batıklar vardı onlar çok acıyordu. Ama şimdi çocukluğuma döndüm 😇

arkadaşım buz lazer yaptırıyor daha üçüncü seanstan baya baya çıkmamaya başladı, acısına dayanabileceğime garanti versem kesinlikle giderim ama bir kere gittim eskiden devam edememiştim o zaman. ben lumea kullanıyorum, onu da düzenli kullanmadığım için çok memnun olduğumu söyleyemem ama düzenli kullanımda herkes memnunmuş gördüğüme göre. bana bir şevk geldi bu konuda :halay: yine de buz lazer diyorum

X