Kilo sorunu olan PKO hastaları birlikte zayıflıyor!

slm kızlar ben de pkoluyum yazmıştım bikaçkere hatırlarsanız ben ilaçsız adet olamıyorum normalde geçen tarlusal almıştım ama bi türlü kullanmamıştım neyse bi baktım baya yoğun adet olmuşum tam 2.ayda bu benim için inanılmaz bişey:KK53:ne yaptığıma gelince yumurta gelişsin diye bal,tarçın,çörekotu kürü kullandım ek olarak g:KK33:ünlük 5incir yedim 1ay boyunca ama incirin kalorisini duyunca bırakmıştım :KK23:demkki yumurtalarım gelişti hamilelik olmayınca adet oldum.neyse bu arada koşu bandım arızalandı garantisi vardı bugün motoruyla bandı değişti bugün sporuma başlıyorum iki saat :KK76:sporsuz 3haftadır anca 3kilo civarı verdim

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

İki gün aradan sonra tekrar merhabalarrrrrrrr :KK71:

Anam iki gündür aklım buralardaydı ama maalesef fırsat olmadı hiç :KK20:
cumartesi malum annemlere amcamlar gelicek diye öğlende ona gittik :KK34: gece geç saatte kadar oradaydık gelincede okadar yorulmuşum ki uyumuşum anından :KK53:
Aslında cumartesi sabahı az bakacaktım sizlere ama sağ olsun eşim hadi ille bana yardım et diye tutturdu :KK1: tam öğlene doğru hazırlanır anneme geçeriz hem yardım ederdim diye düşünüyorken hafif bir birbirimize girdik yine :KK53:
Bunun ablası yurtdışında ya pazarda dönüyorlarmış. Öncesinde bunlar eşinin memleketine gitmişlerdi ve pazartesi döndükleri halde eşime telefon acıpta kardeşim biz geldik görüşelim demediler :KK19: Sonrada eşime diyormuş ki yok efendim beni aramadın :KK53: eşimde ben sizi hala eniştemin memleketinde sanıyorum rahatsız etmek istemedim demiş. Bu mevzu aralarında perşembe günü geçiyor ve eşim gitmeden görüşelim bize buyrun gelin diyor tabi hanım kusura bakma çok yoğunuz cumartesi ancak çok az vaktimiz olur o zamanda ya siz bir yarım saat uğrarsınız ( oturacağımız süre bile önceden belirtiliyor :KK35: ) yada biz fırsatımız olursa uğrarız diyor :KK53:
Onada eyvallah dedik ama bu seferde cumartesi aradığında ne kendi evine kabul ediyor nede bize geliyorlar:KK53: neymiş efendim bir ara anannesine geçicekmişte o zaman ararmış gelir orada görüşürmüşüz :26:
Bilmiyorum benmi çok alınganım ama bana çok ters geldi sonuçta hangimiz sana gelmek istiyorum diyen misafire yaa ben fatmalara gideceğim sen iyisimi oraya gel derki heleki ertesi gün yurtdışına çıkıp uzun bir süre gelmeyeceksen :KK19: bende sinir oldum tabi sonuçta hem cumartesi anneme yardım etmem gerekiyordu hemde bütün gün onların keyfini mi bekleyeceğiz onlar ananneye gidecekte bizleri arayıp oraya çağıracaklar :KK47:
Eşimede aynen o şekilde söyledim ama tabi biraz daha yumuşatarak :KK1: anam demez olaydım :26: yok efendim sen git anana yardım et zaten gitmemek için bahane arıyorsun işte ben tek giderim falan diye saydı durdu :KK53:
İnadımdan anama yardımada gitmedim ve giyinip görümcenin keyfini bekledim :KK53:
Eşim bir saatte kadar geçerler nasılsa hemen uğrar annene geçeriz oradan dedi ama baktı iki saat sonra arayan yok sen git annenlere ben ablamla görüşmeden gelmiyeceğim dedi :KK53:
Ulen eşşek bunu her defasında yapıyorlar senin ailen zaten :26: ne zaman amcamlarla görüşsek ( kardeşimde olsun, bizde olsun yada annemlerde ) hep anası bir angarya çıkartır maksat sinir etmek :26:
Sabahtanda zaten aramıştı yok anannenin yatağının kenarı kırılmış gel tamir et diye bende o anda yanındaydım eşimde gelir bakarım diyince yaa aşkım yarın bakalım hem bende anannene istiyordum birlikte gideriz diye kıvırmaya çalıştım :KK60: hem bugün biliyorsun amcamlar gelicek dedim üstüne basa basa ki KVde nasılsa duymuştur :KK1: ordan fitili aldı ya beni sinirlendirecek bir yol geliştirip kızını araya sürdü :KK53:

Neticede eşimde bir saat kadar evde bekledikten sonra arayan yok nasılsa diye geldi annemlere :KK34: Tam sofraya oturacağız ablası aramış ben ananneme geldim diye ( aradan tabi 3 saat geçti :KK1: ) eşimde masaya oturmak üzereyken ben gidiyorum demezmi :KK47: ay çıldırdım resmen ulen misafirlere ayıp nereye gidiyorsun bari yemeğini ye öyle git sonuçta kaçmıyorlar ya :26:
Benim fena bozulduğumu görünce sen karar ver ne yapayım dedi bende tabiki önce yemeğimizi yiyelim öyle git madem dedim :KK53: anam adam okadar acele yemek yedi ki onları bekletmemek için herkes şaşırdı hani kalmasaymış daha iyimiş :26:
Benim büyük kızda kuzenini bırakıp takıldımı peşine iyice cin ifrit oldum :KK53: ulen yeğenim diyipte bir kere bile aramayan, hatrını sormayan hatta bir kere bile sarılıp öpmeyen hatuna koştur koştur gitti :26:
Tamam tabiki büyüklerini saysın ama bunlar iki senede görmeseler hiç beyzacığım seni çok özledik nasılsın demezler ana kız :KK53: eşimin halaları desen aksine 3 gün sesimizi duymasınlar ararlar iyimisiniz özledik hadi haftasonu gelin diye :KK34:

Ayyyy alt tarafı iki günümün özetini geçecektim ama maşallah yine çenem düştü ve ben destan yazdım sadece bir gün için :KK60:
Pazarı çok kısa özetliyeyim :KK1: adam kahvaltıdan sonra çocuk odasına bir girişti tabi bende diğer işlerle uğraştım derken akşamı yaptık ama her fırsatta ben içeride uğraşıyorum siz ne yapıyorsunuz diye söylenip durdu ( sanki ben afrodit gibi koltuğa uzanmış TV seyrediyormuşum gibi ) Ulen mutfakla boğuştum kaç posta çamaşır yıkayıp astım, kızın ingilizce performans ödeviyle uğraştım ( benim cadıda gitmiş en kazık bölümü seçmiş iyi not alsın diye :KK1: ) etrafı toparladım, akşamlık pazı sarma yaptım, bulaşık yıkadım, çocuk odasının camını sildim birde balkonu düzenleyip toparladım :KK34:
Tam tableti elime aldım ( saat 22:30 o arada :KK1: ) başladı söylenmeye yok efendim ben interletle kafayı yemişim, işte kendisi 10 saat çocuğun odasıyla boğuşmuşta ben ne yapmışım bütün gün falan diye başladımı :KK47::KK47::KK47::KK47:
Anam ölürmüsün öldürürmüsün :26: tableti aldığım gibi onun yanına koltuğa sıpıttım al ne çok yersen ye ellemiyorum tabletinide dedim :KK1: ( labtobuma kız el koymuştu ödevi için :KK53: )
Neymiş o evimiz toplu olun istiyormuş şu badana tadilatini toparlayıp bitirmek şartmış falan diye söylendi durdu bende bırak ben hallederim bir pazarım var onuda köle gibi çalıştırdın hala yaranamadım diye ben söylenmeye başladım bu sefer :KK1:
Ulen sen çalışıyorsun akşam oldunmu paydoz ilan ediyorsun ben ne yapayım :KK53: evhanımı olunca akşam 6da ( onun gibi ) paydoz ilan edemiyorum aksine o saatten sonra daha çok iş çıkıyor bana :26:

Baktım küstü gitti yattı ve normalde her sabah 9buçukta en geç arar beni ama hala aramadı :KK1: sanırım benim aramamı bekliyor ama daha çok bekler :KK1:
Bugün bende kızların odasının işlerini bitirip bir güzel silip süpüreceğim ve akşamda artık resti çekeceğim bundan sonra ben görevimi yaparım ama akşam 8den sonrada paydos ilan ederim kimse benden birşey istemesin diye :KK34:
Ulen zaten bedava çalışıyorum ( üzerine maaş veren yok ) herkesin gönlünü yapmaya çalışıyorum ama 14 senedir yaranamıyorum :KK35: adamı hasta etmeyin ulennnnnnnn diye bağırasım geldi ( kendi kendini gaza getiren ceco :KK60: )

Bu arada sizinde başınızı ağrıttım ( tabi bukadar uzun yazıyı baştan sona okuyabilen olursa :KK1:tabi gelen biride olursa :KK1: )

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tabiki ben cvb yazacağım ceco başka kimse yokki evet sonuna kadar da okudum. ay boşver akrabalrı entrikaları bitmez
eşine gelince de aramıştır daha sonra dayanamamıştır. ama haklısın bitmiyorki evin işi
2 kişiyiz evde ama ev daha çok dağılıyor ben hergün ev topluyorum eşimin tek yaptığı işden gelince kirlilerini çamalır sepetşne koymak okadar :KK43:

slm kızlar ben de pkoluyum yazmıştım bikaçkere hatırlarsanız ben ilaçsız adet olamıyorum normalde geçen tarlusal almıştım ama bi türlü kullanmamıştım neyse bi baktım baya yoğun adet olmuşum tam 2.ayda bu benim için inanılmaz bişey:KK53:ne yaptığıma gelince yumurta gelişsin diye bal,tarçın,çörekotu kürü kullandım ek olarak g:KK33:ünlük 5incir yedim 1ay boyunca ama incirin kalorisini duyunca bırakmıştım :KK23:demkki yumurtalarım gelişti hamilelik olmayınca adet oldum.neyse bu arada koşu bandım arızalandı garantisi vardı bugün motoruyla bandı değişti bugün sporuma başlıyorum iki saat :KK76:sporsuz 3haftadır anca 3kilo civarı verdim
sevindim senin adına olsun 3 kg gitmiş sonuçda daha ne istiyorsun onu veremeyenlerde var :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tabiki ben cvb yazacağım ceco başka kimse yokki evet sonuna kadar da okudum. ay boşver akrabalrı entrikaları bitmez
eşine gelince de aramıştır daha sonra dayanamamıştır. ama haklısın bitmiyorki evin işi
2 kişiyiz evde ama ev daha çok dağılıyor ben hergün ev topluyorum eşimin tek yaptığı işden gelince kirlilerini çamalır sepetşne koymak okadar :KK43:

sevindim senin adına olsun 3 kg gitmiş sonuçda daha ne istiyorsun onu veremeyenlerde var :)
kilo çok olunca 3kilo az gibi görünüyo inşallah gider fazla kilolarımız biran önce:KK8:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Çok şükür kızın odasını bitirebildim eşim gelmeden :KK1:
Beyimiz işten geldi ne yapıyorsun diye sorunca o yorgunlukla şimdi birşey derdim ama dedim :KK1: nasıl gülüyor gel aşkım gel bir öpeyim seni ellerine sağlık çok güzel olmuş diye :KK1: tabi ben anında eridim :KK60:
Yemeğimi hesapta 5de yiyecektim ama dalmışım işlere eşim kapıyı çalınca jeton düştü :KK1: neyse artık yarından itirbaren daha erken yerim inşallah :KK34:

Yarın yeğenlerimin 23 Nİsan kutlaması olucakmış okulda ( bir gün önce yapıyorlar nedense )
Anaokulundalar ve ilk kez bir gösteride yer alacakları için herkes pek bir heycanlı :KK1: dün kardeşim ne olur sen kayda alsana dedi tamam dedim ama sabah 9da okulda olmamız gerekiyormuş :KK1:
Neyse artık yeğenler için katlanacağız :KK34: bu arada benim cimcimede LCWden aldığım uğurböcekli elbisesini giymek istiyordu onu giydiririm tabi yağmur yağmazsa :KK1:
Bol bol resim çekeyimde hatıra kalsın :KK34:

Bu arada eşime gelir gelmez bugün tatil ilan ediyorum kendime artık bu saatten sonra :KK34: benden birşey isteyeni öldürürüm dedim :KK60: tamam tamam hak ettim ne yaparsan yap dedi bende kendimi buraya attım :KK34: yan yan bakana kadar buralardayım :KK1:

Canım senin adına çok sevindim :KK3:
İnşallah kendi kendine hamile kaldığınında müjdesini yakında verirsin bizlere :KK34:
Rabbim gönlüne göre verir inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda :KK34:

:KK1: :KK1: :KK1: bir sen bir ben birde bebek dermişim :KK60:
Valla kendi çapımızda takılıyoruz :KK1: artık millet toparlansada biraz gaza gelip şu kilolardan kurtulsak :KK34:
Kız WAW yoksa hamile kaldıda yattığı içinmi gelemiyor :KK16: ay ne güzel olurdu hee müjdeli haberle gelseydi :KK16::KK16::KK16::KK16:

İnşallah kendi kendine hamile kaldığınında müjdesini yakında verirsin bizlere :KK34:
inşallah cnm ne güzel olurdu hayali bile güzel :KK43:

Gunaydıın kızlaarrr....
Dun Dr gittim keseyi görmek için keseleri gördüm ikiz bebeğim olucak insallah:KK49::KK49:

CECOOO.....
Ben senin yazilarini genelde okuyorum tatlim sonuna kadar :KK9:

Günaydın ;

ay inşallah waw hamişdir senin dediğin gbi o yüzden gelmesin istediği kadar

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Çok şükür kızın odasını bitirebildim eşim gelmeden :KK1:
Beyimiz işten geldi ne yapıyorsun diye sorunca o yorgunlukla şimdi birşey derdim ama dedim :KK1: nasıl gülüyor gel aşkım gel bir öpeyim seni ellerine sağlık çok güzel olmuş diye :KK1: tabi ben anında eridim :KK60:
Yemeğimi hesapta 5de yiyecektim ama dalmışım işlere eşim kapıyı çalınca jeton düştü :KK1: neyse artık yarından itirbaren daha erken yerim inşallah :KK34:

Yarın yeğenlerimin 23 Nİsan kutlaması olucakmış okulda ( bir gün önce yapıyorlar nedense )
Anaokulundalar ve ilk kez bir gösteride yer alacakları için herkes pek bir heycanlı :KK1: dün kardeşim ne olur sen kayda alsana dedi tamam dedim ama sabah 9da okulda olmamız gerekiyormuş :KK1:
Neyse artık yeğenler için katlanacağız :KK34: bu arada benim cimcimede LCWden aldığım uğurböcekli elbisesini giymek istiyordu onu giydiririm tabi yağmur yağmazsa :KK1:
Bol bol resim çekeyimde hatıra kalsın :KK34:

Bu arada eşime gelir gelmez bugün tatil ilan ediyorum kendime artık bu saatten sonra :KK34: benden birşey isteyeni öldürürüm dedim :KK60: tamam tamam hak ettim ne yaparsan yap dedi bende kendimi buraya attım :KK34: yan yan bakana kadar buralardayım :KK1:

:KK1: :KK1: :KK1: bir sen bir ben birde bebek dermişim :KK60:
Valla kendi çapımızda takılıyoruz :KK1: artık millet toparlansada biraz gaza gelip şu kilolardan kurtulsak :KK34:
Kız WAW yoksa hamile kaldıda yattığı içinmi gelemiyor :KK16: ay ne güzel olurdu hee müjdeli haberle gelseydi :KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydın ;
kızlar sürüklene sürüklene çıktım resmen yataktan kahvaltımı edip spora inmem gerekiyor ama hiiiiiçiçimden gelmiyor zorlana zorlana onuda yapıcam
bende dünden farklı bişey yok hafta sonu iyeti bozmanın cezasını ve vicdan azabnı çekiyorum. :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
ne güze belki 1 kg daha gitmiş olurdu
ne yapcam ben böle yaaaaa
he karatayın kitaplarını almıştım onları bugün okumaya başlıyorum sizede yazarım
Gunaydıın kızlaarrr....
Dun Dr gittim keseyi görmek için keseleri gördüm ikiz bebeğim olucak insallah:KK49::KK49:

CECOOO.....
Ben senin yazilarini genelde okuyorum tatlim sonuna kadar :KK9:

eeloocaan tebrikler kuzum :nazar::nazar:
demek iki tane bebişin olacak :emir_bebek::emir_bebek: biraz zorlanıcan ama olsun onlara değer. kendine iki kere dikkat etmen gerek artık seni ve bebişleriniöpüyorum canım özletme kendinizi

benimde şimdilik 15kilo inşallah gitsin kilolar gelsin bebişler:KK16:
aynen gitsin kilolar gelsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın ;
kızlar sürüklene sürüklene çıktım resmen yataktan kahvaltımı edip spora inmem gerekiyor ama hiiiiiçiçimden gelmiyor zorlana zorlana onuda yapıcam
bende dünden farklı bişey yok hafta sonu iyeti bozmanın cezasını ve vicdan azabnı çekiyorum. :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
he karatayın kitaplarını almıştım onları bugün okumaya başlıyorum sizede yazarım

demek iki tane bebişin olacak :emir_bebek::emir_bebek: biraz zorlanıcan ama olsun onlara değer. kendine iki kere dikkat etmen gerek artık seni ve bebişleriniöpüyorum canım özletme kendinizi

aynen gitsin kilolar gelsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Çok sağol canim...dikkat etmeye calisiyorum sürekli Dinleniyorum tek sorunum uyku geceleri uyuyamiyorum sabahta erkenden kalkiyorum

Günaydın ;

Çok sağol canim...dikkat etmeye calisiyorum sürekli Dinleniyorum tek sorunum uyku geceleri uyuyamiyorum sabahta erkenden kalkiyorum

Aaa neden uyuyamiyorsun. Bu arada ben.pcden giremiyorum foruma disari atiyor beni cep tel den girebiliyorum ancak neden acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzuuun aradan sonra merhaba kizlar,

Sise sularim, gunluk paketlenmis bademlerim ve sebze agirlikli beslenmeyle 62den 55'e dusmeyi basarmistim. Tasinma olsun, dersler - sinavlar olsun butun duzenimi alt ust etti. Bir de zayifladim diye simardim sanirim gelsin pilavlar-makarnalar, gitsinler cikolatalar ile 58de yakaladim kendimi.

Haydi bismillah yeniden savasmaya geldim, ben :)

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü

Aaa neden uyuyamiyorsun. Bu arada ben.pcden giremiyorum foruma disari atiyor beni cep tel den girebiliyorum ancak neden acaba

Ahhh bi bilsem hamileler uyur beni etkilemedi hic....
Ben tlfdan.gidiyorum canim

Ahhh bi bilsem hamileler uyur beni etkilemedi hic....
Ben tlfdan.gidiyorum canim

Seyden olabilir mi bi yakinimiz tup bebek olmustu bebege bisey olacak uykudayken karnimin ustune yatarim ters bisey yaparim zarar veririrm die ilk baslarda o da uyuyqmiyordu bilincaltinda bole bisi olabilir mi

Uzuuun aradan sonra merhaba kizlar,

Sise sularim, gunluk paketlenmis bademlerim ve sebze agirlikli beslenmeyle 62den 55'e dusmeyi basarmistim. Tasinma olsun, dersler - sinavlar olsun butun duzenimi alt ust etti. Bir de zayifladim diye simardim sanirim gelsin pilavlar-makarnalar, gitsinler cikolatalar ile 58de yakaladim kendimi.

Haydi bismillah yeniden savasmaya geldim, ben :)

Hosgeldin ve yasasin uzun bir aradan sonra zayiflamak icin birisi geldi foruma :))))
Hayirli olsun jesica :)

Hosgeldin ve yasasin uzun bir aradan sonra zayiflamak icin birisi geldi foruma :))))
Hayirli olsun jesica :)

Tesekkur ederim, yagmurlu_ist.

Cikolata disinda enerji veren dogal birseyler onerebilir misiniz bana,kizlar? Kuru kayisi da ise yariyor sanki ama icim disim kayisi ve badem oldu yine.. :))

hayırlı olsun ALLAH tamamına erdirsin cnm :KK49:
Amiiin inşallah canim...
Seyden olabilir mi bi yakinimiz tup bebek olmustu bebege bisey olacak uykudayken karnimin ustune yatarim ters bisey yaparim zarar veririrm die ilk baslarda o da uyuyqmiyordu bilincaltinda bole bisi olabilir mi

Yok yaaa benim öyle korkum yok henüz nohut kadarciklar...esimle ayri sehirlerdeyiz ondan dolayi sanirim

X