Kilo sorunu olan PKO hastaları birlikte zayıflıyor!

Gunaydıın kızlaarrr....
Dun Dr gittim keseyi görmek için keseleri gördüm ikiz bebeğim olucak insallah:KK49::KK49:

CECOOO.....
Ben senin yazilarini genelde okuyorum tatlim sonuna kadar :KK9:

Canım çok çok çoook sevindim senin adına. İnşallah sağlıklı kucağına almayı da nasip eder Allahımm.. Burda ikizlerin resimlerini paylaşırsınnnnn. Maşallahh ya . Dualarım seninle.

Kızlarrr bayadır diyetide sayfayıda ihmal ettim. Anca kendimi toparladım. Şükür ufak tefek birşeylerden başka sorun kalmadı. Tam sonucu da öğrendik. Üçüz gebelik yaşadım kürtajdan sonra parça kalmış beta hcg düşmeyince doktorlar da beni korkuttu acaba dış gebelik de varmıydı diye. Biliyorsunuz çok yumurtam olmuştu o ay tam 8 tane 3 ü tuttu ama malesef olmadı. Hala kanamam var tam 26 gündür.

Methotrexate (umarım doğru yazmışımdır) vurdular. Değerlerim yavaşda olsa düşmeye başladı. 6 ay ara vereceğim. Allah kerim. Allahımm aratmasın kimseye. Biran önce bütüm canı gönülden isteyenlere nasip etsin.

:26:

Kızlarrr bayadır diyetide sayfayıda ihmal ettim. Anca kendimi toparladım. Şükür ufak tefek birşeylerden başka sorun kalmadı. Tam sonucu da öğrendik. Üçüz gebelik yaşadım kürtajdan sonra parça kalmış beta hcg düşmeyince doktorlar da beni korkuttu acaba dış gebelik de varmıydı diye. Biliyorsunuz çok yumurtam olmuştu o ay tam 8 tane 3 ü tuttu ama malesef olmadı. Hala kanamam var tam 26 gündür.

Methotrexate (umarım doğru yazmışımdır) vurdular. Değerlerim yavaşda olsa düşmeye başladı. 6 ay ara vereceğim. Allah kerim. Allahımm aratmasın kimseye. Biran önce bütüm canı gönülden isteyenlere nasip etsin.

Canim gecmis olsun tekrar.
Rabbim aratmasin dedigin gbi amin diorum bende en icden sesimle.
Minimax sen ilac kullanmismiydin o ay

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selamün Aleykümmmmmmmmm :KK3:

Anam eve geldim gelmesine ama yeğenlerin gösteri resimleriyle uğraştım onları yükleyeceğim diye :KK1:
Kızkardeşim ille tembihledi at onları bilgisayara diye :KK34:
Aslında tam mutfağa girecektim de bir sizlere bakayım dedim :KK1:
Gösteri çok güzel geçti hatta ilkten benim küçük cimcime ben niye oynayamıyorum diye bir posta ağladı :KK1: ama şükür ikna edebildim :KK34:

Yarın sabahta hanımları İKEAya kahvaltıya götüreceğiz :KK1: kahvaltı faslından sonra onlar oyun havuzunda oynarken bizde oturup kahve içer keyif yaparız sonrada mağazada dolanırız :KK34: belki uygun birşeyler bulurum :KK1:
Anamada gel dedik ama siz iki kızkardeşin gidin beni bulaştırmayın dedi :KK1: ama dönüşte pazarın orada buluşalımda pazarlığımızı yapalım dedi :KK53:
Anammmm ana kız öldürcek bunlar beni :KK1: ulen bir bırakın öğleden sonrada dinleneyim ama yokkkk :KK1: herifte evde olucak yarın ama neyse öğlene kadar yatsın uyusun hazır evde sessizlik varken :KK1: nasılsa büyük cadıda öğleden önce beni uyandırmayın diye tembihliyor :KK1:

Minik kuşumu 23 Nisan için Perşembe günü sinemaya götüreceğime dair söz verdiğimden beri bütün gün hadi sinemaya gidelim diye tuturuyor :KK1:
Sabah gözünü açar açmaz bile anneciğim sinemaya mı gidiyoruz demezmi :KK60: aklını bozdu resmen iki gündür :KK1:
Ayyyyy benim totoş ne zaman yer görücek :KK1: Anlatırken bile yoruldum 3 gün peş peşe sokaklarda ayağı yanmış kedi gibi dolaşacağım :KK1: neyse spor yapmış sayarım bende kendimi :KK34: sonuçta anam sağ olsun bol bol yürütür :KK1:

Gunaydıın kızlaarrr....
Dun Dr gittim keseyi görmek için keseleri gördüm ikiz bebeğim olucak insallah:KK49::KK49:

CECOOO.....

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: Canısın can :KK34:
Kocaman öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54:

Uzuuun aradan sonra merhaba kizlar,

Sise sularim, gunluk paketlenmis bademlerim ve sebze agirlikli beslenmeyle 62den 55'e dusmeyi basarmistim. Tasinma olsun, dersler - sinavlar olsun butun duzenimi alt ust etti. Bir de zayifladim diye simardim sanirim gelsin pilavlar-makarnalar, gitsinler cikolatalar ile 58de yakaladim kendimi.

Haydi bismillah yeniden savasmaya geldim, ben :)

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü

Aramıza tekrar hoşgeldin :KK3:
İnşallah o 3 kg fazlalığında çok çabuk atar tekrar dönersin o fıstık haline ( şimdide fıstık gibisindir de insanın motivasyonu düşüyor artı görünce :KK34: )

Aminnnnnnnnnnnn canım :KK34: İnşallah RAbbim sanada diğer yolunu gözleyen arkadaşlarımızada en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder ...Aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu arada sana çok ama çok geçmiş olsun :KK71: RAbbim bir daha o acıyı yaşatmasın ...Aminnnnnnnnnnn

KIZLARRRRRRE BENNN GELDIMMMMMMMMMM......

slm kızlar ben de pkoluyum yazmıştım bikaçkere hatırlarsanız ben ilaçsız adet olamıyorum normalde geçen tarlusal almıştım ama bi türlü kullanmamıştım neyse bi baktım baya yoğun adet olmuşum tam 2.ayda bu benim için inanılmaz bişey:KK53:ne yaptığıma gelince yumurta gelişsin diye bal,tarçın,çörekotu kürü kullandım ek olarak g:KK33:ünlük 5incir yedim 1ay boyunca ama incirin kalorisini duyunca bırakmıştım :KK23:demkki yumurtalarım gelişti hamilelik olmayınca adet oldum.neyse bu arada koşu bandım arızalandı garantisi vardı bugün motoruyla bandı değişti bugün sporuma başlıyorum iki saat :KK76:sporsuz 3haftadır anca 3kilo civarı verdim

canimmm supersinnn...aynen devamm bende geldimm artikk gidecekk kilolarr gelecekk bebeklerrrr...

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Çok şükür kızın odasını bitirebildim eşim gelmeden :KK1:
Beyimiz işten geldi ne yapıyorsun diye sorunca o yorgunlukla şimdi birşey derdim ama dedim :KK1: nasıl gülüyor gel aşkım gel bir öpeyim seni ellerine sağlık çok güzel olmuş diye :KK1: tabi ben anında eridim :KK60:
Yemeğimi hesapta 5de yiyecektim ama dalmışım işlere eşim kapıyı çalınca jeton düştü :KK1: neyse artık yarından itirbaren daha erken yerim inşallah :KK34:

Yarın yeğenlerimin 23 Nİsan kutlaması olucakmış okulda ( bir gün önce yapıyorlar nedense )
Anaokulundalar ve ilk kez bir gösteride yer alacakları için herkes pek bir heycanlı :KK1: dün kardeşim ne olur sen kayda alsana dedi tamam dedim ama sabah 9da okulda olmamız gerekiyormuş :KK1:
Neyse artık yeğenler için katlanacağız :KK34: bu arada benim cimcimede LCWden aldığım uğurböcekli elbisesini giymek istiyordu onu giydiririm tabi yağmur yağmazsa :KK1:
Bol bol resim çekeyimde hatıra kalsın :KK34:

Bu arada eşime gelir gelmez bugün tatil ilan ediyorum kendime artık bu saatten sonra :KK34: benden birşey isteyeni öldürürüm dedim :KK60: tamam tamam hak ettim ne yaparsan yap dedi bende kendimi buraya attım :KK34: yan yan bakana kadar buralardayım :KK1:

Canım senin adına çok sevindim :KK3:
İnşallah kendi kendine hamile kaldığınında müjdesini yakında verirsin bizlere :KK34:
Rabbim gönlüne göre verir inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda :KK34:

:KK1: :KK1: :KK1: bir sen bir ben birde bebek dermişim :KK60:
Valla kendi çapımızda takılıyoruz :KK1: artık millet toparlansada biraz gaza gelip şu kilolardan kurtulsak :KK34:
Kız WAW yoksa hamile kaldıda yattığı içinmi gelemiyor :KK16: ay ne güzel olurdu hee müjdeli haberle gelseydi :KK16::KK16::KK16::KK16:

OYYYY CECOMM...seni yaradana kurbann keske oyle bisiyin mucdesini verebilseydimmmm..ama malesefff..geldimm anlaticamm herseyi teker tekerr...dilerim sizlerr iyisinizdirrrr...

Gunaydıın kızlaarrr....

CECOOO.....

AYYYYYYYYY INANMIYORUMMMMMMM....TOPIKIMIZIN ILK IKIZII.....elocannnn hayirli mubarekk olsunn simsiki tutunsunlar sana bebislerinnn..enisteee netti bu haberi duyuncaaaa...

Oyyyy canimmmmneler yasamissin sen yaaaa...herseyin hayirlisi...hayirli vakitte bize gelsin bebeklerimizz insallahh...

YAGMURLUUUU......canim geldim..mesajini daha bugun okudumm..anlaticamm nerelerdwydimm...

SIRINEMMMMM...nerelerdesinnnnn...insallah iyisindirrrr....

Canım çok çok çoook sevindim senin adına. İnşallah sağlıklı kucağına almayı da nasip eder Allahımm.. Burda ikizlerin resimlerini paylaşırsınnnnn. Maşallahh ya . Dualarım seninle.

Çok sağol canim...amiin inşallah aaglukli sihhatli kucagima alirim ikisinide....
Sanada çok geçmiş olsun canim bundada vardır bir hayir inşallah değerin biran önce duser

KIZLARRRRRRE BENNN GELDIMMMMMMMMMM......canimmm supersinnn...aynen devamm bende geldimm artikk gidecekk kilolarr gelecekk bebeklerrrr...OYYYY CECOMM...seni yaradana kurbann keske oyle bisiyin mucdesini verebilseydimmmm..ama malesefff..geldimm anlaticamm herseyi teker tekerr...dilerim sizlerr iyisinizdirrrr...AYYYYYYYYY INANMIYORUMMMMMMM....TOPIKIMIZIN ILK IKIZII.....elocannnn hayirli mubarekk olsunn simsiki tutunsunlar sana bebislerinnn..enisteee netti bu haberi duyuncaaaa...Oyyyy canimmmmneler yasamissin sen yaaaa...herseyin hayirlisi...hayirli vakitte bize gelsin bebeklerimizz insallahh...YAGMURLUUUU......canim geldim..mesajini daha bugun okudumm..anlaticamm nerelerdwydimm...SIRINEMMMMM...nerelerdesinnnnn...insallah iyisindirrrr....
Wawcim çok sağol canim Rabbim tez zamanda senide melegine kavustursun....Eşime hamile olduğu soyledigimde acilde serumdaydi o hafta yataktaydi hep sevincimi tam paylasamadim yaninda olmadigim içinde ağla ağla bi hal oldum....İkiz olduğunu soyledigimde oda sok oldu ama çok sevindi artik bana cocuklarimin annesi diyo Rabbim saglikli sihhatli kucagimiza aldirir insallah

Çok sağol canim...amiin inşallah aaglukli sihhatli kucagima alirim ikisinide....
Sanada çok geçmiş olsun canim bundada vardır bir hayir inşallah değerin biran önce duser

Canım sabah yazacaktım arada kaynadı kusura bakma :KK17:
Kuzularını inşallah sağlıklı ve hayırlı olarak kuçağına almayı Rabbim nasip eder....Aminnnnnnnnnnn
İnan çok sevindim :KK34:

canimmm supersinnn...aynen devamm bende geldimm artikk gidecekk kilolarr gelecekk bebeklerrrr...

OYYYY CECOMM...seni yaradana kurbann keske oyle bisiyin mucdesini verebilseydimmmm..ama malesefff..geldimm anlaticamm herseyi teker tekerr...dilerim sizlerr iyisinizdirrrr...

AYYYYYYYYY INANMIYORUMMMMMMM....TOPIKIMIZIN ILK IKIZII.....elocannnn hayirli mubarekk olsunn simsiki tutunsunlar sana bebislerinnn..enisteee netti bu haberi duyuncaaaa...

Oyyyy canimmmmneler yasamissin sen yaaaa...herseyin hayirlisi...hayirli vakitte bize gelsin bebeklerimizz insallahh...

YAGMURLUUUU......canim geldim..mesajini daha bugun okudumm..anlaticamm nerelerdwydimm...

Hoşgeldin canım :KK3:
Valla büyük bir merakla bekliyorum olanları :KK34: Umarım güzel şeyler olmuştur :KK16:
Merak etme canım inşallah Rabbim sana o müjdeyide vermeyi nasip eder en kısa zamanda :KK34:

Canim gecmis olsun tekrar.
Rabbim aratmasin dedigin gbi amin diorum bende en icden sesimle.
Minimax sen ilac kullanmismiydin o ay

Evet canım klomen kullanmıştım 8 saat aralıklarla 1 tane aldım yani günde 3 adete denk geiyor. Birdaha 6 ay sonra tekrar başlayacağım Allah nasip ederse.

Son düzenleme:
Evet canım klomen kullanmıştım 8 saat aralıklarla 1 tane aldım yani günde 3 adete denk geiyor. Birdaha 6 ay sonra tekrar başlayacağım Allah nasip ederse.

Anladim canim bende su 2.5 kg yu verirsem dr a gidicem ilac baslaticam artik ne olacaksa olsun

Hg waw cim nerelerdesin yahu. Merakla bekliyoruz :)

Kizlarrr...10 gun misafirim vardi esimin abisi arabistandan gelmistii...sukur onlar gitiii...

O arada kardesimin evini duzdukk..

Gecen persembe kinasi vardi o yuzden hafta basinda gittikk..kucuk teyzemin evinde ufak bi veda partisi yaptik oynadik kurtlari doktuk..kardesime suarprizdi sok oldu cok agladi kuzumm..

Persembe kinasi olduu harikaydiii...ufak ufak reaimler paylasirimm..suan telden giriyorumm..

Veeee pazar gunu nikahi vardiii.aman allahimmm oldukk aglamaktann guzel bisi ama insan yinede cok duygulaniyor evi anneme cook yakinnn...o yuzeen sansli goruyorum ben onuu...

Pasar aksami evine yerlestirip gectik evimize..2 gundurde kendi evimdeyimmm...

Diyet ve kilo konusuna gelinceee...sok oldum tartida duzenim hic toktu kacamaklarimda oldu ama ayni kilo cikti ne eksik ne fazla anlamadim gitti 79.6..yeniden start vericem kizlarrrr...acayipp cosku ropluyorumm kendimeee...gerekirse her ogun yedigimin resmini cekip eklicemmm...

Instagram actimm..orda diyet yapanlari takip etmeye basladim sabah ogle aksamm paylasiyorlar menuleri...ya bursa yada ordaa bizde bole bisilerr yapalimm..bu kilolari vermemiz gerekiyorrr...pkoda ilacdan daha etkiliymis kilo vermekk...

Adet olamadim bu ayy..aimdi sokturucu tarlusall iciyorum adet olunca dr gidicem yeniden bi maraton basliyor benim icinnnn...

Istee boyle simdilik telden giriyorum yanlis kelimeler olursa ozur dilerimm...

CECOMMMMM....yarin sabah stari ac saat 10 da..bi adam.harikaa kilolar vermisss ne ameliyat nede baska bisi anlatacak herseyii..bizede ornek olur belki izleyelimmm..

Bugunn yediklerime gelinceee..bu sene 2 sefer kapuska yapabildim oda lahananin sonuna dwnk gelmisti..cok yapmistim buzluga attim hem denemek icin olacakmi bakayim diyeee...

Harikaydii..cikarttim acik eriyince mikrodalgaya attimm..yeni yapmisim gibi harikaydii...

Kapuska ve yogurt yedimm...

Esim gelince patatesli tavuk getirmis asagidann..nasilda guzel koktu canim cekiyordu Zatenn..tam ilk lokmayi aldimm tabakda bi sac kili gorunce butun istek kacti kalktim sofradan ..daha biai yemedimm...

Esim disari cikalim diyor ama bakalimm cikarsakk kacamak olabilir uzun zamandir disari cikamadik birliktee..

Canim cecoyla ben hep burdayiz Bizden baska da yazan yok. Diyetini paylasirmisin

tabiki canım seve seve paylaşırım kaç gündür yazdıklarım boşa gidiyor:KK19: forum dışına atılıyorum giriş yapmamış gibi. inşallah bu sefer yayınlanır.
diyet 5 günlüktü
1. gün haşlanmış patates
2. gün sebze
3. gün et, tavuk veya balık
4. gün meyve
5. gün yumurta veya süt yoğurt
ben 3. gün itibariyle migrene yenik düşerek bırakmış bulunuyorum. kabızlık yapmadı ama migren çok fenaydı dayanamadım ama 3 günde 1 kilo vermiştim.

Hele şükür yayınlandı.:KK1:
topiğe hoş geldin WAW. kardeşinin düğünü hayırlı uğurlu olsun. :KK9::KK9:
bu arada CECO bende yazdılarını sonuna kadar okuyanlardanım,:nazar: gizli takipçinim yani.:KK1:

Selamlar
Kadinlar kulubunu kesfedeli beri takip ettigim birkac konudan biri bu topik. Nasil rastladim bilmiyorum ama iyiki denk geldim:)
Nerdeyse diyecegim gercekten cogu sayfayi okudum. O kadar hossunuz ki sohbetleriniz cok guzel. Samimiliginiz cok hos.
Ben de iki yildir evliyim. Henuz bebek dusunmedik daha ama yakinda planlayacagimizi hissediyorum:)
Rabbimizin izniyle tabi.
Dusunmedigimizden bende daha doktora gitmis degilim yani bende pko var mi yok mu bilmiyorum. Allah herkese sifalar versin bu arada.
Benimde kilo sorunum var. Bende bu acidan aranizda olmak istiyorum kabul ederseniz.
Zayiflama asamasinda bende size katilabilir miyim? Banada destek olur musunuz:)

Selamlar
Kadinlar kulubunu kesfedeli beri takip ettigim birkac konudan biri bu topik. Nasil rastladim bilmiyorum ama iyiki denk geldim:)
Nerdeyse diyecegim gercekten cogu sayfayi okudum. O kadar hossunuz ki sohbetleriniz cok guzel. Samimiliginiz cok hos.
Ben de iki yildir evliyim. Henuz bebek dusunmedik daha ama yakinda planlayacagimizi hissediyorum:)
Rabbimizin izniyle tabi.
Dusunmedigimizden bende daha doktora gitmis degilim yani bende pko var mi yok mu bilmiyorum. Allah herkese sifalar versin bu arada.
Benimde kilo sorunum var. Bende bu acidan aranizda olmak istiyorum kabul ederseniz.

Tabiki katilabilirsin WAW da geldi artik diyet bolumumuz baslamistir :)

tabiki canım seve seve paylaşırım kaç gündür yazdıklarım boşa gidiyor:KK19: forum dışına atılıyorum giriş yapmamış gibi. inşallah bu sefer yayınlanır.
diyet 5 günlüktü
1. gün haşlanmış patates
2. gün sebze
3. gün et, tavuk veya balık
4. gün meyve
5. gün yumurta veya süt yoğurt
ben 3. gün itibariyle migrene yenik düşerek bırakmış bulunuyorum. kabızlık yapmadı ama migren çok fenaydı dayanamadım ama 3 günde 1 kilo vermiştim.
Agir bir diyetmis canim,
Ben.yapamam.bunu :)
Gecmis olsun canim.olsun geri almazsan 1 kg 1 kg dur :)

Bugunn yediklerime gelinceee..bu sene 2 sefer kapuska yapabildim oda lahananin sonuna dwnk gelmisti..cok yapmistim buzluga attim hem denemek icin olacakmi bakayim diyeee...

Harikaydii..cikarttim acik eriyince mikrodalgaya attimm..yeni yapmisim gibi harikaydii...

Kapuska ve yogurt yedimm...

Esim gelince patatesli tavuk getirmis asagidann..nasilda guzel koktu canim cekiyordu Zatenn..tam ilk lokmayi aldimm tabakda bi sac kili gorunce butun istek kacti kalktim sofradan ..daha biai yemedimm...

Esim disari cikalim diyor ama bakalimm cikarsakk kacamak olabilir uzun zamandir disari cikamadik birliktee..

WAW hg canim,
Kardesinin dugunu hayirli ugurlu olsun.allah bir yastikda kocatsin. Ozaman kaldigimiz yerden basliyoruz diyetlerimize dimiiiiii :)

Gunaydıın kızlaarrr....

CECOOO.....

canım tebrik ederim sevindim, çok şükür. Seni merak ettiğim için girdim, son baktığımda gebelik ihtimali vardı. Gelemiyorum sık sık ama aklımdasınız.

Hele şükür yayınlandı.:KK1:
topiğe hoş geldin WAW. kardeşinin düğünü hayırlı uğurlu olsun. :KK9::KK9:
bu arada CECO bende yazdılarını sonuna kadar okuyanlardanım,:nazar: gizli takipçinim yani.:KK1:

Sendee hosgeldinnn...kilo kacdiii??? Agir bi diyetmiss devamini getirmek zorr dengeli beslenmeni tavsiye ederimm bol su esligindee...

Selamlar
Rabbimizin izniyle tabi.

Canimmm hosgeldinn aramizaa...sen paylasimlarda bulunursan basimiz ustunde yerin varr...insallah pko yokdurr..istedigin vakitte meleginn gelir sanaa..acik kendini anlatt..yass..boy..kilo..hangi sehirr...acik seni tanimis oluruzzz

Tabiki katilabilirsin WAW da geldi artik diyet bolumumuz baslamistir :)

Agir bir diyetmis canim,
Ben.yapamam.bunu :)
Gecmis olsun canim.olsun geri almazsan 1 kg 1 kg dur :)

WAW hg canim,
Kardesinin dugunu hayirli ugurlu olsun.allah bir yastikda kocatsin. Ozaman kaldigimiz yerden basliyoruz diyetlerimize dimiiiiii :)

Ewettt canimm aynenn devamm ben bugun basladimm gibi gibi...bostanciya indik esimle 1 saat yuruyusde tamam..bugunluk iyi...yarin evdeyimm..cuma disardaa..insallah duzeni yine oturtturucamm..kendimi motive ediyorumm..daha once verdimm yeniden yine verebilirimm diyee...
canım tebrik ederim sevindim, çok şükür. Seni merak ettiğim için girdim, son baktığımda gebelik ihtimali vardı. Gelemiyorum sık sık ama aklımdasınız.

Sennn nerelerdesinn kuzummmm...kilo ne alemde diyet ne alemdee...anamm ben gitmisimm herkezz gitmisss....

Kkizlarr 1 saat yuruyus yaptikk hatta dahada fazla ama 1 saat desem daha iyii..aksam bulgur pilavi ve kiymali patats yedik..kosysturma sonrasi daha pazar yapamadik..pazar gunune kadar bole gidecekkk :KK43: :KK43:

Bi tek aksam uzeri dondurma yedim acikkk..1.5 top diyelim..3 top aldik kupda esimle birlikte yedik :KK43:(

Bi ara kadayif tatlisi krizim tutttu esim kapanmistir bahanesiyle eve getirdi beni..oan kizdim ama sonra hak verdimm..

günaydın kızlar

ozaman start veriyoruz yeniden

kahvaltı nescafe fincanında tek şekerli türk kahvesi içiyorum şuanda
kahvem sonrasında spora inicem.

sonrasında şekersiz bitki çayı

Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 domates

sizler ne alemdesiniz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X