Kim haklı biri bana söylesin?

Sevimsizpamukseker

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
269
-5
23
Teyzem kızı nişanlıyen damadı geliyor diye herkesi kovardi kimse yanıma gelmesin derdi
Bütün damatlarında aynısını yaptı. kendisi hatay da,
Hataya gelen bir kaç gününe ziyaret edip gidiyor
Ben de nişanlıyım şimdi ve Ankara 'dan geliyorum çok oturmyacağım bir ay kadar hadi bir buçuk ay kadar oturacağım
Nişanlı iki yıl olacak ev bulamıyoruz bende nişanlımın Çok özlediğimden ben geldim işi çok var diye
Her gün gelmiyor bir yandan nişanlım dayımın arkadaşı bu bir iki uzak akrabayız.
Bir gün geliyor iki gelmiyor neyse ve şahsen biri geldiğini de yanında pek oturamıyorum
Aynı Teyzem geldi dayım şakalaştı niye geldin diye olay başıma patladı
Sonra dedi ki sizde geliyorsunuz bize kızımla damadım geldiğin de
Bende dedim ki gece gelmiyoruz gündüz geliyoruz dedim
Olay büyüdü büyüdü lafı uzattı bana dedi ki ben iki kardeşimin yanına geliyorum sana gelmiyorum dedi
Bende öyle deyince çıktım kapıyı çarptım arkamdan terbiyesiz dedi sonra içeriye girdim bana terbiyesiz deme dedim
Gel vur dedi ben benden büyük olana elimi uzatmam dedim ve çıktım
Not: ben teyzem ve dayımın yanında oturuyorum diğer teyzem evli başka yerde oturuyor ve bu teyzem şimdi ki olan teyzem ve dayımı evsiz kalınca bir iki ay kadar oturdular ev yok diye ev bulanan kadar her gün laf sokarak teyzemi ve dayımı kovdu

Son düzenleme:
Teyzem kızı nişanlıyen damadı geliyor diye herkesi kovardi kimse yanıma gelmesin diye
Bütün damatlarinda aynısını yaptı kendisi hatay da
Hataya gelen bir kaç gününe ziyaret gelip gidiyor
Ben de nişanlıyım şimdi ve Ankara 'dan geliyorum çok oturmıyacağım bir ay kadar hadi bir buçuk ay
Nişanlı iki yıl olacak ev bulamıyoruz bende nişanlımın Çok özlediğimden ben geldim işi çok var diye
Her gün gelmiyor bir yandan nişanlım dayımın arkadaşı bu bir iki uzak akrabayiz zaten
Bir gün geliyor iki gelmiyor neyse ve şahsen biri geldiğini de yanında pek oturamıyorum
Sonra dedi ki sizde geliyorusnuz bize kızımla damadım geldiğin de
Olay büyüdü büyüdü lafı uzattı bana dedi ki ben iki kardeşimin yanına geliyorum sana gelmiyorum dedi
Bende öyle deyince çıktım kapıyı çarptım arkamdan terbiyesiz dedi sonra içeriye girdim bana terbiyesiz deme dedim

Bahsettiğiniz teyzeniz, kızı abinizle evli olan teyzeniz mi ?

Zaten tartışmak istemissiniz,içinize dert olmuş, buradan da patlak vermiş.
Hakli haksız gibi düşünmeyin de fırsatını bulunca lafı soktum,şimdi vicdan yapıyoruz deyin.🤔

Teyzem kızı nişanlıyen damadı geliyor diye herkesi kovardi kimse yanıma gelmesin derdi
Bütün damatlarında aynısını yaptı. kendisi hatay da,
Hataya gelen bir kaç gününe ziyaret edip gidiyor
Ben de nişanlıyım şimdi ve Ankara 'dan geliyorum çok oturmyacağım bir ay kadar hadi bir buçuk ay kadar oturacağım
Her gün gelmiyor bir yandan nişanlım dayımın arkadaşı bu bir iki uzak akrabayız.
Sonra dedi ki sizde geliyorsunuz bize kızımla damadım geldiğin de
Not: ben teyzem ve dayımın yanında oturuyorum diğer teyzem evli başka yerde oturuyor ve bu teyzem şimdi ki olan teyzem ve dayımı evsiz kalınca bir iki ay kadar oturdular ev yok diye ev bulanan kadar her gün laf sokarak teyzemi ve dayımı kovdu
Ben ne okudum?:silah:

Anladın mı cidden🙄?
Diyo ki özetle ; teyzemin kızı nişanlı iken damadı geleceğinde bizi misafir etmek istemezdi,gündüz bile zor kalırdık.
Şimdi ben nişanlı iken damat geleceği halde teyzem bana 2 gece yatili geldi.
Öyle oluncan da konu sahibi lafı sokmuş,teyze de karşılık vermiş vs vs..

X