Kim haklı Elti mi siz olsanız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bire bir böyle düşünüyor keşke diyor zaten arsa sahibi aramayı alacaktı ona verseydik diyor çünkü bi nevi kuzenim sayesinde eltisi araba sahibi oldu. eşi almayacaktı ona yada küçük bişey alıp şirket üstüne yapacaktı. arsa sahibini arayıp biz alalım söyleyin dediğinde kuzenim çok sevinmiş çünkü onlarda iki araba olacak ihtiyaç halinde alırız diye ve arsa sahibini ikna etmişler. en başta arsa sahibiyle sözleşme yapılmış sözleşmeye araç model marka plaka yazılmış arsanın ederinin bu kadarı karşılığı bu araç geçecek diye imzalar atılmış sonradan ikna ettiler adamı ve abiye verdiler. kuzenim diyorki keşke o adama verseydik eşinin abisi en az iki sene daha o eltiye araba almazdı alırsa 500 lük bişey alacaktı dediğim gibi oda şirket üzerine olacaktı. sonra devreye eltinin kardeşi falan girip altın maltın verip ablamın üstüne yap deyince kdın 1 milyonluk araş sahibi oldu.
Burdan da kuzeninizin ne kadar kıskanç olduğu ortaya çıkıyor. Sanki bedavaya mi vermiş. Parasını vermiş kocası almış. Sizin kuzen sayesinde değil. Kuzen mühendis olsa ne olur. Ev hanımı olanın kocası zenginmis zaten. Sizin kuzen de kıskançlıktan ne yapacağını şaşırmış. Bile isteye göstere göstere gezmiş ki elti tahrik olsun.

Burdan da kuzeninizin ne kadar kıskanç olduğu ortaya çıkıyor. Sanki bedavaya mi vermiş. Parasını vermiş kocası almış. Sizin kuzen sayesinde değil. Kuzen mühendis olsa ne olur. Ev hanımı olanın kocası zenginmis zaten. Sizin kuzen de kıskançlıktan ne yapacağını şaşırmış. Bile isteye göstere göstere gezmiş ki elti tahrik olsun.
Valla Ayşe ile emelin kocası aynı meslekten aynı işi yapıyor

Kızlar kusura bakmayın ama birşey itiraf edeceğim aslında kuzenim olan emel değil Ayşe idi böylece sizin sayenizde emelin haklılığını kanıtlamış olduk Ayşe asla anlamıyordu çünkü
Kuzen zaten Ayşe, değişen ne oldu ve evet Emel haklı, Ayşe asla anlamıyor

ben hem arabayı satayım hem 1 kerecik biniym mi diye geri isteyeyim hem kendi arabam gibi gezeyimm ohhh beee :KK70: atlaya atlaya okudum ama en başından ben de binerim zaten onların 2. arabası diye satılmış sanki, işgüzar olan ayşe. he alabilir gezebilir miii elbette gezebilir de alabilir de isterse 1 hafta kalsın ama işgüzarca olmaz. ayrıca ben de şuan ev hanımıyım çalışmıyorum diye araba alamam mı yani? alırım alırım, kocam zengindir alırım. kime ne :KK70:

Haydaaa ya siz okuma yazma biliyor musunuz gerçekten sorun emelin laf etmesi laf kim alırsa alsın Ayşe’nin umrunda değil sorun dedikodu yapması aile içinde
Ayşe de dedikodu yapıyor KahveÇekirdegi7, olayı size aktarması dahi dedikodu, kadının anneliğini, çalışmıyor olmasını vs size anlatması da dedikodudur, kuzeninizin eltisi sizi ne ilgilendirir ki🤷‍♀️

Kuzenlerim var valla ben eltileri kim tanımıyorum bile, belkiiiii düğünlerinde görmüşümdür bir kere onu bile net hatırlamıyorum o derece, kuzenlerimin eltilerini yolda görsem tanımam o kadar alakadar etmiyorlar beni.
He doğru dürüst bilmediğim eltilerini bana çekiştirseler kim haklıysa ona haklı derim kuzen diye kayırmam şahsen, baştan dedikodu yaptırmam da neyse.

Kızlar kusura bakmayın ama birşey itiraf edeceğim aslında kuzenim olan emel değil Ayşe idi böylece sizin sayenizde emelin haklılığını kanıtlamış olduk Ayşe asla anlamıyordu çünkü
Buna kimseyi inandıramazsiniz bu saatten sonra canhıraş savundunuz çünkü

ama ben bunu haksız olduğunuzu kabul ettiniz diye yorumladım buna da şükür 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X