Kim haklı Elti mi siz olsanız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence haklı olan 2 arabası olan adları karıştırdım..mesleğinin ne önemi var kocası almis tabi ki de deniz için kullanmaya bende vermezdim kocası almis sonucta.Bu arada ben de çalışıyorum ama ev hanımlarını da anlıyorum.Ayrica kayanna kayinbabama almamış kiskanc olan arsa alan kesinlikle ve gerçekten yüzsüz de😁

Kuzenim emel olandı aslında Ayşe ise haksızlığını asla kabul etmiyordu ben özellikle onu savundum ki siz haklıysa ona yönelin diye
Ne gerek vardı böyle bir şeye? Buradakiler zaten haklı kimse yazıyor yönlendirilmeye ihtiyaçları yok, 180 derece bazılarına göre de 360 derece dönüş değil değil mi bu 😂

Kuzenim emel olandı aslında Ayşe ise haksızlığını asla kabul etmiyordu ben özellikle onu savundum ki siz haklıysa ona yönelin diye
Önceki konularınizla uyuşmuyor ki kuzenin Emel olması.
Kuzen yeni evli sayılır, evlilikleri de kötü gidiyormuş , boşanmayı düşünüyormuş hatta.
Emel daha uzun yıllardır evli, çocuğu var.
Ne saçma sapan şeylerle uğraşıyorsunuz böyle cidden.

Ne gerek vardı böyle bir şeye? Buradakiler zaten haklı kimse yazıyor yönlendirilmeye ihtiyaçları yok, 180 derece bazılarına göre de 360 derece dönüş değil değil mi bu 😂
Valla mune istediklerine inansınlar Ayşe haksızlığını kabul etmiyordu emelde kendini suçlamaya başlamıştı ben mi hata yaptım diye ben özellikle Ayşe için savunulacak bir yer aradım ama olmadı

Valla mune istediklerine inansınlar Ayşe haksızlığını kabul etmiyordu emelde kendini suçlamaya başlamıştı ben mi hata yaptım diye ben özellikle Ayşe için savunulacak bir yer aradım ama olmadı
Sallamayın ya, kuzeniniz yeni ve kötü bir evlligi olan bir kadınmış en son. Ne ara çocuğu oldu da kocası milyonluk ev aldı ona?
Hikaye uyduracaksaniz öncekilerle tutarlı sallayın bari.

Önceki konularınizla uyuşmuyor ki kuzenin Emel olması.
Kuzen yeni evli sayılır, evlilikleri de kötü gidiyormuş , boşanmayı düşünüyormuş hatta.
Emel daha uzun yıllardır evli, çocuğu var.
Ne saçma sapan şeylerle uğraşıyorsunuz böyle cidden.
İki kuzenim var benim o diğeri boşanma aşanmasında zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X