Kırkağaç'ta komando olarak askerlik yapan bildikleriniz...lütfen yardım!!!!!!!!!

ben bu filmi bu aralar izlemiyim yaa asker görünce ağlıyorum bu aralar nefeste aynı şekil herkez ondan bahsediyo asla izliyemem şu dönemde

valaa canım elimde değil...:sinifsinif: bugün alış verişe çıktık,lazım olan şeyleri almak için...çok tuhaf bir duygu yaa....ben okumak için evden ayrıldığımda böyle olmamaıştımsenağlama..benimki çarşamba akşamı yolcu,elimde büyüyen çocuğun gitmesi bana daha çok koyuyor yaa..Allah hepsine hayırlısıyla gidip gelemyi nasip etsin,inşallah hepsi aslna gibi yapıp dönerler evlerine,ocaklarına...:Saruboceq:

valaa canım elimde değil...:sinifsinif: bugün alış verişe çıktık,lazım olan şeyleri almak için...çok tuhaf bir duygu yaa....ben okumak için evden ayrıldığımda böyle olmamaıştımsenağlama..benimki çarşamba akşamı yolcu,elimde büyüyen çocuğun gitmesi bana daha çok koyuyor yaa..Allah hepsine hayırlısıyla gidip gelemyi nasip etsin,inşallah hepsi aslna gibi yapıp dönerler evlerine,ocaklarına...:Saruboceq:

amiinn canm inşalhhh tek duamız bu bzimkide çarşamba gidicek öğlen gibi sonrası endişeli bekleyiş

Merhabalar yazdıklarınızı okurken çok duygulandım.Benim de kardeşim askerde.Allah'a emanet olsun askerlerimiz.Hayırlısıyla gidip gelsinler inşallah.

kardeşin için hayrlı teskerelr diliyorum canm allah geldikleri günü göstersin bize inşalh

Cazu'cum kardeşim Hakkari'ye geçti.
Çukurca ilçede şuan komutanları Hakkari'deki en iyi yerdesiniz demiş, dün bi kaç kere aradı :))
Canım kardeşim rahatlattı bizi :))
Bu mutluluğumu paylaşmak istedim sizinle, hayırlısıyla evlerine döndüklerinide görücez inşallah

Cazu'cum kardeşim Hakkari'ye geçti.
Çukurca ilçede şuan komutanları Hakkari'deki en iyi yerdesiniz demiş, dün bi kaç kere aradı :))
Canım kardeşim rahatlattı bizi :))
Bu mutluluğumu paylaşmak istedim sizinle, hayırlısıyla evlerine döndüklerinide görücez inşallah

ayyy ne güzel işte hayatım içini ferah tut sende artık onların rahatı bizim rahatımız oluca çünkü doğudan bizler korkuyoruz ama orda çok rahat yaptıklarını söylüyolar allah herşeyin hayrlısını verr teskere aldığı günleri görelim inşalh kardeşimde bi gitsin haylısınla bakalaım nasıl dayancaz atlatcaz

gunaydın benım esım acemılıgını orda yaptı ordanda kocaelıne geldı

kızlar kardeşimin kırkaağç komando çıktı ve biz oklandık resmen duyduğum günden beri uykularım kaçıyo morellerim aşırı bozuk kafamı çok karıştırıyolar şırnak hakkari diye lütfen bu hakkında bilen vrsa yardımcı olurmusunuz buradan paylaşalım..yoksa ben kafayı yicemeyvahedigeldismile

benim sevdiğim 89-1 olarak gitti,acemiliğini kırkağaç'ta yaptı.oranın namını da o zaman öğrendim.sülüsünde komando yazıyodu,öyle gitti ama jandarma timine seçildi.şimdi mardin'de.çok şükür bitirmesine 83 gün kaldı
hiç kolay bi yer değil,eğitimleri çok sıkı,ama usta birliğine geçince bu eğitimler çok işlerine yarıyor.Allah veriyor sabrını,üzülmeyin olur mu sadece dua edin başka bişey gelmiyor elimizden

dualar ediyorum bol bol zaten ama çok zormuş cidden ya bugün saçını kestrmiş iş yerime uğradı patronumla falan vedalaştı onu görünce öyle tutamadım kendimi arkasından ağladım çokda ayakışmışş kuzum o benm esas gttği gün birliğine teslim olduğu gün yancaz

kızlar kardeşim gtti bugün öğlen hiç iyi değilim...:gitme:daularla yolladık çok güzel uğurlandıı içimede bi ferhlık geldi okadar çok sıkmışımkii kendimi ama ayetel kürsü okudum hep allah ferahltatı gercekten tabikii ağladım ama yinedee

kızlar konumla artık ilgilenilmiyo ama kardeşim gideli 3 gün olcak hiç aramadı bekliyoruz sabırsızlıkla ilk günler orası böyle mi oluyo acaba hep yoğunluktan

Ay canım yeni gördüm Allah kavuştursun, merak etme canım şimdi orada o kadar çok asker varki, ona sıra gelmiyordur.
Kıyafetlerini falan alıyorlardır, bide yüzlerce asker oluyo, 5-6 telefon kulübesi var sıra gelmemesi çok normal.
Hem hemen eğitemlere başladıkları için duşa bile sadece 3 dk veriyolarmış, kardeşim 45 gün hiçbir kıyafetini yıkamamıştı, düşün yani...

saol canmm kıyamam ben onlara yaa ne zor allahım yardımcısı olsun hepsinin bende öyle tahmin ediyorum sıra gelmez diye ama işte merak abla yüreği diyelim:gitme:senn kardeşinden haber varmı nasıl oldu

evet canım kardeşim hergün arıyo, şimdilik çok rahatlarmış, ilçedeler televizyon izleyip bulaşık yıkıyolarmış :))
Önümüzdeki ay dağa çıkacaklarmış, o zaman görüşemicez

evet canım kardeşim hergün arıyo, şimdilik çok rahatlarmış, ilçedeler televizyon izleyip bulaşık yıkıyolarmış :))
Önümüzdeki ay dağa çıkacaklarmış, o zaman görüşemicez

allah yardımcısı olsun canm allah emanet olsun kardeşlerimiz

kızlar konumla artık ilgilenilmiyo ama kardeşim gideli 3 gün olcak hiç aramadı bekliyoruz sabırsızlıkla ilk günler orası böyle mi oluyo acaba hep yoğunluktan

canım Allah kavuştursun..benimkide 2 gün oldu..dün akşam aradı 22:30 da..bekliyorlarmış,bir sürü işlem falan var dedi,beklemekten çok sıkılmış..saat 15:30 da teslim olmuş çünkü..birde babama cepten msj da geldi..birde yazmaz mı evladınız şu şu saatte tugayımıza teslim oldu diyee:gitme: her yerin şartları farklı olabilir canım..ilk günler alışma dönemi ve çeşitli prosedürler olabilir..en kısa sürede arıycaktır o da ,ilk fırsatını bulduğunda sen merak etme hiçç:1hug:

canım Allah kavuştursun..benimkide 2 gün oldu..dün akşam aradı 22:30 da..bekliyorlarmış,bir sürü işlem falan var dedi,beklemekten çok sıkılmış..saat 15:30 da teslim olmuş çünkü..birde babama cepten msj da geldi..birde yazmaz mı evladınız şu şu saatte tugayımıza teslim oldu diyee:gitme: her yerin şartları farklı olabilir canım..ilk günler alışma dönemi ve çeşitli prosedürler olabilir..en kısa sürede arıycaktır o da ,ilk fırsatını bulduğunda sen merak etme hiçç:1hug:

canm bize öyle herhangi bi msj falan gelmedi gerci babamlar elinle teslim ettiler ama telf numaramızı vermedik sanırım o takıldı kafama umarım arasın bir an önce yaa sesini duyalım akşm odasında eşyalerını kokladık annemle agladık alışmamaız şart nasıl olcak allah biliyo artık kardeşinede hayrlı teskereler diliyorum canm allah yardımcıları olsun hepsiniinturkbayragi

bu kadar üzmeyin kendinizi canım, sonuçta 15 ay yapıp dönecek, aslında askerlik kardeşlerimiz için çocukluktan olgunluğa geçiş dönemi bence...
Zorluğu görünce ailelerinin kıymetini daha iyi anlıyorlar, ben kardeşimdeki değişikliğe şaşıyorum bazen...

bizde esas değişikliği dağıtımdan önce izne geldğinde görcezs herkez öyle söylüyo zyflar kilo alır dahada olgunlaşır bakalım benm kardeşim nasıl olcak

X