Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

kedifatos
3kelebek3
_asmunikal_
_meLinDa_
Karkralicesi
soslusarma
yaseminA
_Lavin_

ayy listemiz kabarıklaşıyor.

Kızlar ben az gezmeye gidiyorum. Akşam 5te de işe gitcem. Öncesinde uğramaya çalışırım gene buraya. Sonra büyük ihtimal yarın akşama kadar yokum. seminer seminer gezcem.

Ama katılmak isteyenlerin özel mesajlarını bekliyorum.
Topiği de boş bırakmayın :)

ben de haftasonu pek uğrayamayabilirim ama haftaiçi burdayım mutlaka :KK16:
çok güzel oldu bu çekiliş çünkü şu hayatta hediye edilmesinden en çok hoşlandığım şey kitap :KK1:

Son düzenleme:
cnm valla süpermiş ya bende hemen üye oldum ama okuduğum kitapları hatırlamakta zorluk çekiyorum o kadar çok oldular ki:KK53::KK53:

ben de lise ünide okuduklarımı hatırlayamıyorum maalesef
neyse hatırladıklarımı ekledim zaten facete de öyle yapmıştım
bundan sonra da düzenli eklerim inşallah
aslıyı da çağırsak ya çekilişeee seviyo o da çok :KK16:

kedifatos
3kelebek3
_asmunikal_
_meLinDa_
Karkralicesi
soslusarma
yaseminA
_Lavin_
azra2004
solitarywoman
huzur33

Hic adilll degil ama bende katilmak isterdim:KK43:(
Guzel dusunulmus birsey.
Insallah cok eglenirsiniz:)

Satin alinicak listemde merak ettigim 133 tane kitap var insallah bulabilirim hepsini istanbula gittigimde.
Istediginiz zaman cikip kitap alabilme sansina sahipsiniz cok guzel bu...

Guzel dusunulmus birsey.

Satin alinicak listemde merak ettigim 133 tane kitap var insallah bulabilirim hepsini istanbula gittigimde.

neden katılamıyorsun ki :KK43:

Guzel dusunulmus birsey.

Evet neden katılamıyorsun ki?

Ben yılbaşı çekilişine katıldım bir kere. O zaman Van'ın minik bir ilçesindeydim köy gibi. Mecburi hizmete gitmiştim.
Çekiliş yapılır yapılmaz hediyelerimi internetten sipariş verdim. Bana gelince paketler, hemen güzelce paketleyip bana çıkan kişiye yollamıştım.

Evet neden katılamıyorsun ki?

Ben yılbaşı çekilişine katıldım bir kere. O zaman Van'ın minik bir ilçesindeydim köy gibi. Mecburi hizmete gitmiştim.
Çekiliş yapılır yapılmaz hediyelerimi internetten sipariş verdim. Bana gelince paketler, hemen güzelce paketleyip bana çıkan kişiye yollamıştım.

ben onlara katılamamıştım kaçırdım hep kısmet bunaymış iyi oldu gördüğüm :)
hemdee kitaplarıı çokk seviyorum :KK16:
çok heyecanlıı bencee :KK9:

bence çekilişe katılım için son bir tarih belirleyelim. yoksa çekiliş olduğu halde katılmak isteyenler artar durur o zaman da çıkamayız işin içinden :KK53:

bence çekilişe katılım için son bir tarih belirleyelim. yoksa çekiliş olduğu halde katılmak isteyenler artar durur o zaman da çıkamayız işin içinden :KK53:

Kesinlikle katılıyorum. Siz de bir gün belirleyin bence. Her türlü uyum sağlarım.

Ben çıkıyorum kızlar. Bu gece nöbetçiyim. Saat 17.00da iş başı :KK5::KK5:

Sabah işten çıkacağım ama yarın da tüm gün seminercik var katılmam gereken. YArın akşama görüşürüz.

Bol okumalı günler kızlar :)

Kesinlikle katılıyorum. Siz de bir gün belirleyin bence. Her türlü uyum sağlarım.

Ben çıkıyorum kızlar. Bu gece nöbetçiyim. Saat 17.00da iş başı :KK5::KK5:

Sabah işten çıkacağım ama yarın da tüm gün seminercik var katılmam gereken. YArın akşama görüşürüz.

Bol okumalı günler kızlar :)

haftaya cumaya kadar sürsün bence.bir haftada duyan gelsin duyan gelsin :KK23:
bir de paketler yollanırken içe bir yere gönderen kişi rumuzunu yazsın yoksa nereden bileceğiz? :KK17:

X