Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

önce biraz kırıklarını toplatmakla başlayabilirsin işe canım. inan çok fark ediyor :KK31:
onun dışında beslensin, güçlü olsun diyorsan yağlar, maskeler de kullanabilirsin. ben her şeyi ayrı ayrı karıştırmaktan sıkıldığım için tüm yağların karışımı tek bir yağ aldım. çok memnunum.hc complex diye bir yağ.

hadi inşallah :21:

saol canım. ben 16yağ karışımı aldım.. 2 kere kullandım bitti.
ben köklerine sürmeye çalışıyordum. yorumlarada üstüne üstüne sür diyorlardı. nasıl süreceğimi bilemedim.. :26:
mesela senin dedğin 150ml 250ml falan.. onlar bana çok kısa süre dayanıyor.. neredeyse 3 4 kez kullanım için 90TL oluyor. ben yanlış sürüyorum sanırım

Son düzenleme:
saol canım. ben 16yağ karışımı aldım.. 2 kere kullandım bitti.
ben köklerine sürmeye çalışıyordum. yorumlarada üstüne üstüne sür diyorlardı. nasıl süreceğimi bilemedim.. :26:
mesela senin dedğin 150ml 250ml falan.. onlar bana çok kısa süre dayanıyor.. neredeyse 3 4 kez kullanım için 90TL oluyor. ben yanlış sürüyorum sanırım

benim şu an elimdeki yağ 110 ml ve 3 haftadır kullanıyorum. bir ay gideceğini yazıyor kutusunda da. amaç zaten diplere yedirmek. bence sen boyuna fazla sürdüğün için dayanmıyor sana.

Sonlara kalınca sürprizi kaçmamıştır umarım:26:

Güle güle oku arkadaşım, umarım beğenmişsindir seçimlerimi.

çok beğendim çok. Kabuk Adam son zamanlarda okuyacaklarım içinde vardı zaten.şu anda Aslı Erdoğan Mucizevi Mandarin'i okuyorum. ve tüm kitaplarını okumaya karar verdim. başarılı bir seçim yani :KK31:

almayan kaldımı cicisini :KK14:

lavin kesene bereket canım
soslusarma musmutlu okumalar:KK51:

teşekkür ederim :KK17:

çok beğendim çok. Kabuk Adam son zamanlarda okuyacaklarım içinde vardı zaten.şu anda Aslı Erdoğan Mucizevi Mandarin'i okuyorum. ve tüm kitaplarını okumaya karar verdim. başarılı bir seçim yani :KK31:

/QUOTE]

İsabetli olmasına çok sevindim. Hobbit zaten çok çok sevdiğim bir kitap, zevkle okuyacağın eminim.

Yalnızzzzzz not çıkmadıysa içinden nasıl anladın ben olduğumu? Yoksa salaklar faturayı da mı göndermişler:KK20:

almayan kaldımı cicisini :KK14:

lavin kesene bereket canım
soslusarma musmutlu okumalar:KK51:

ben almadım henüz:26:

Sevgili Kurbanım cicilerini almış ama buraya hiç yazmamış:26:

kesene bereket :KK16: ben demiştim sabah :63: bizden birine alacağını tahmin ediyordum :KK19:

benim şu an elimdeki yağ 110 ml ve 3 haftadır kullanıyorum. bir ay gideceğini yazıyor kutusunda da. amaç zaten diplere yedirmek. bence sen boyuna fazla sürdüğün için dayanmıyor sana.

bilmiyorum canım. arkadasımda uçlarına sür diplere sürme dedi :111: dipsiz nasıl olur dedim :26:
tşk ederim en kısa surede deneyip sonuçları yazarım :KK16:

kitaplarında hayırlı olsun :KK16::KK16::KK16:

/QUOTE]

İsabetli olmasına çok sevindim. Hobbit zaten çok çok sevdiğim bir kitap, zevkle okuyacağın eminim.

Yalnızzzzzz not çıkmadıysa içinden nasıl anladın ben olduğumu? Yoksa salaklar faturayı da mı göndermişler:KK20:

fatura geldi canım ordan anladım :KK53:

kesene bereket :KK16: ben demiştim sabah :63: bizden birine alacağını tahmin ediyordum :KK19:

bilmiyorum canım. arkadasımda uçlarına sür diplere sürme dedi :111: dipsiz nasıl olur dedim :26:

sağ ol canım darısı başına :KK76: valla ben uzun zamandır sana anlattığım gibi yapıyorum çok memnunum. boyalı da değil saçlarım, herkes çok parlak olduğunu söylüyor :21:

kargon geldi mi?

kaarrggommmm şiiimmdddiii gelldddiiii çokk begendimmm amaa halaaa kiminnn aldıgınıı bilmiyoorummm yaaaaa

Yalnız bir şey diyeyim miii
Bu kimin aldığını bilmeme olayı da çok güzel olmuş. Heyecanlı.

X