Bebek İkinci El kız çocuk kıyafetleri 0-5 yaş

mama sandalyesi bu:isterseniz bu şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz.. biz çok rahat ettik bununla

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 46
- Tepsisi bir de yedek tepsisi var. Mama sandalyesi oyuncağı...vs ile oynarken mamasını yedirebilirsiniz.
- Her iki tepsi de tamamen çıkabiliyor. Sandalye haline geliyor.
- Oturma kısmı geniş, istenirse yaklaşık 6-7 yaşına kadar kullanabilir.
- Yüksekliği ayarlanabiliyor. Masaya yaklaştırılabiliyor ve çocuk kendisi masadan zorlanmadan yemeğini kendi yiyebilir. Masa kültürü oluyor hep beraber yemek yiyebiliyorsunuz.
- Emniyet kemeri var, tepsiyi çıkardığınızda lazım oluyor.
- Arkası kademeli olarak yatıyor.

- Tekerleği var
- Katlanıyor, mutfağımda bir ara var oraya koyuyorum, gözükmüyor bile.
- Oturduğu ve yaslandığı kısım yumuşak.
- Ayak koyacak yeri var

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 52
GYMBOREE ŞORT 4 yaş %100 pamuk kaçırmayın 8 TL

2yaş mor şort takım 5 tl

pançodan minik iş kadını elbise 8 tl

helezon elbise 2 yaş 10 tl

dantel kollu yeşiller 2 yaş 3 er tl

yazlık pembiş 18-24 ay 5 tl

herşeyin üzerine beyaz 2-3 yaş 2 tl

2 yaş jile 6 tl
fisto çiçekli bluz
orijinal kokosh takım
pembiş hırka
Satılmıştır.. geri kalanlar duruyor..

canım bu urunler ile ilgili görüşelim..anlaşırsak almak istiyorum..

merve duruyosa susam sokagı tsortude al guzelmıs benım kuzuya cok buyuk olur sennkı gıysın bende senden alıym :=
Benim kizada suan buyuk canim..hem ne bileyim pek ilgimi cekmedi nedense..ay kendimi bi durdurabilsem..oglumda boyle degildim..kiz cicileri pek tatli oluyo :))

Arkadaşlar merhaba, 2 yaşına girecek bir kızım var MART ayında doğum günü bana önerilerde bulunur musunuz?
1 yaş doğum günü zaten özel olduğu için sıkıntı yaşamadım fakat 2.yaşında değişik şeyler yapmak istiyorum.

arkadaşlar fikri olan yokmu:KK43:

Arkadaslar ben bazi kisilerin resimlerini goremiyorum eklenmis resmin onizlemesi diye yaziyo ama resim gorulmuyo mesela sizinkinide goremiyorum urunleride merak ediyorum biliyorsaniz cevaplarmisiniz uyeyimde

Arkadasim resimlerin gorunmuyo acaba sadece benmi goremiyorum yoksa herkesrmi gecerli urunleri merak ediyorum duzeltseniz

2 yaş jile 6 tl

fisto çiçekli bluz 2 yaş 3 tl

orijinal kokosh takım 2 -3 yaş çorabıyla takım 8 tl

merhaba dün kargom geldi hediyler için teşekkür ederim.

Yalnız canım senin 2-3 yaş yazdıkların 3-6 ay ya yukarıda alıntı yaptıklarım
hadi göz yanılgısı dicem ama etiketlerinede bakmadanmı yazdın canım ya ilk defa burdan bi alışverişimde pişman oldum:KK43:((

Merhaba, benim kargom da simdi geldi, gecen seferki gibi hepsi tertemiz, hediyeleriniz icin de ayrica cok tesekkurler :)

merhaba dün kargom geldi hediyler için teşekkür ederim.

Yalnız canım senin 2-3 yaş yazdıkların 3-6 ay ya yukarıda alıntı yaptıklarım
hadi göz yanılgısı dicem ama etiketlerinede bakmadanmı yazdın canım ya ilk defa burdan bi alışverişimde pişman oldum:KK43:((

bandag elimde 3-6 ay hiçbişey yok kokosh takımı 3 yaşında giyiyorduk keza diğerleri olmadıysa lütfen kargo bana ait postala paranı göndereyim çok üzüldüm

X