Bebek İkinci El kız çocuk kıyafetleri 0-5 yaş

bandag elimde 3-6 ay hiçbişey yok kokosh takımı 3 yaşında giyiyorduk keza diğerleri olmadıysa lütfen kargo bana ait postala paranı göndereyim çok üzüldüm

2-3 yaş daha yakın olduğu için onlar var daha şimdi geriye doğru hurçları açacağım 1-2 yaşlar çıkacak sonra da aylıklar çıkar ama üzülme lütfen herşeyi geri gönderebilirsin olmayan

Arkadasim resimlerin gorunmuyo acaba sadece benmi goremiyorum yoksa herkesrmi gecerli urunleri merak ediyorum duzeltseniz

sanırım sorun sizin cihazda herkes görebiliyor düzeltebilecek olsa seve seve .. mail atarsanız resim göndereyim mailinize

bandag elimde 3-6 ay hiçbişey yok kokosh takımı 3 yaşında giyiyorduk keza diğerleri olmadıysa lütfen kargo bana ait postala paranı göndereyim çok üzüldüm

sadece bu 3 ürün küçük diğerleri tam mothecare jile etiketinde 3-6 ay yazıyor akşam etiketi çekip mail atarım sana kokosh olanda onun içinde etiket yok benim kızım 2 yaşında 18 aylık kıyafet giyiyor inan kolu girmedi elbiseye çorabı söylemiyorum bile sen nasıl 3 yaşında giydirdin anlamadım .
geri göndermeye gerek yok zaten şurda 3 kuruş para kazanıyoruz onuda kargoculara yedirmek istemem ben onları artık uygun birilerine vericem yada burdan satarım artık sadece ürünleri buraya koyarken etiketlerine bakmak gerek diye yazdım buraya

gymboree yatak arkadaşı 15 tl

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 77
Merhaba pazarlık olmasın diye hep en düşük fiyatlarımı yazıyorum ama gelenek olmuş sanırım :))23 tl olur..

hayır ankaradayım,o yüzden indirim istedim birde kargo ödeyeceğim,kızımın doğum günü gelecek ay 3 yaşını dolduruyor ama,bady de 3-4 yaş giyiyor etek elbise de 2-3 alıyorum.sizce gelir mi kızıma...

canım 92 cm kot-panço iş kadını elbisesi duruyormu?elinde 3-4 yaş başka elbise ayakkabı-mont falan var mı?

canım 92 cm kot-panço iş kadını elbisesi duruyormu?elinde 3-4 yaş başka elbise ayakkabı-mont falan var mı?
Benim kızım da öyleydi bence olur..geçen mesajlardan çok şey satıldı gitti ama bakayım kalanlardan ne var.kot satılmıştı iş kadını elbiseye bakacağım.gmail adresi varsa resim yollamak çok daha kolay oluyor.benim ki de aralık doğumlu:))

canım 1 kamu bank. çalışıyorum,sadece işyeri mailimi kullanıyorum.sanada özelden msj yazamıyorum neden anlamadım?buraya eklemen mümkün mü?

canım 1 kamu bank. çalışıyorum,sadece işyeri mailimi kullanıyorum.sanada özelden msj yazamıyorum neden anlamadım?buraya eklemen mümkün mü?
Tabi ki mümkün ancak burası belli bir sayıdan sonra çok ağırlaşıyor mesaj saatlerce yüklenmiyor..yapabildiğim kadar yükleyeceğim..

X