Yaşça küçük ve tecrübesiz erkek

yani ilişki anlamında biz kıza nasıl davranacağını bilmemesini kastediyorum, nasıl yaklaşacağını bilmemesi, mesela kendisi şehir dışından gelecek, ben sorana kadar şu gün müsait misin diye sormadı, neden böyle yaptın dediğimde seni sıkboğaz etmek istemedim, ben ilk adımı atmıştım görüşme teklifini senden bekledim gibi şeyler söyledi. mesela görüşmeyi ben teklif etmemeliydim, bu tarz şeyleri kastediyorum
32 yaşında adamın tecrübesi yoksa bir b*kluk var demektir. Ya sizi yiyor ya da bir problemi var

karşısına çıkan en iyi secenek sizsiniz biraz telaş yapmış arabası yok sizin arabanız var kaçırmak istemiyor arabası olmaması sorun bence tecrübesinden çok

Arabadan daha önemli şeyler var yalnız. Zaten geliri iyiymiş zaten araba alınabilir yani çok da önemli değil.
bu konuyu açıkça sordum en sonunda, çünkü ist.a gelince tiktaktan araba kiraladı, dedim madem ihtiyaç duyurosun neden almıyorsun, almama sebebimi anlatırım sonra dedi, neymiş görücez bakalım

soracağım tabi ki, yarın görüşeceğiz ama inanın anlatacak bir hikayesi olduğunu sanmıyorum
bahsettiğiniz şeyi daha önce boşanmış bir erkekte yaşadım, sürekli eski eşini suçluyordu, ya dedim tmm onda da kabahat vardır ama bir evlilik bittiyse illa ki iki tarafın da hataları olmuştur %1 bile olsa, yok bende hiç yok diyordu. tabi ki ayrıldık:)
Bir kere kendinde hata bulmayan insanı hemen defetmek gerek bir ilişkide ve ya evlilikte farketmez iki tarafında hataları olur sadece bir kişiye suçu atıyorsa kesin kendinde sorun vardır

Ben de aynı şekilde instagramdan tecrübesiz biriyle tanıştım ve yaşlar da aynı ben 37 o 32. Tecrübesiz erkek çok zor çok sinir bozucu, her şeyi ben öğretmek zorunda kalıyorum. Bana neden hala ismimle hitap ediyorsun diye bile partadım mesela. Ufak tefek, normalde kendiliğinden olması gereken şeyler bile olmuyor. Cinnet geliyor bazen. Sürekli kendilerini engellliyorlar da olabilirler belki karşı tarafa büyük adım atarsam kaçar korkusuyla. Beceremiyorlar normal bi flörtü bile, hiç yapmadıkları için.
Çok büyük kavgalarımız oldu bitirmek istedim kaç kere, öğrenicem düzelticem diye yalvar yakar ikna etti her defasında. 2 ay oldu bi gelişme oldu mu dersen evet biraz var ama yetmiyor, çok ağır ilerliyor çünkü adama yabancı her şey. Özgüveni çok düşük oluyor bu tiplerin, ayrılsan ayrılmıyorsun kıyamıyorsun ama devam etmek istesen o da olmuyor sürekli geriliyoruz.
Kendi durumuma çok benzer bi konu görünce yazmadan edemedim.

Görüştünüz mü nasıl geçti buluşma?
Ben de takipteyim. Haberinizi bekliyorum.

Kızlar ben konu sahibiyim, dün mail adresimi patlatmışlar, eski hesabımdan yazıyorum😅

Saaten anlaşıldığı üzere baya oturduk, çok konuştu, aşırı konuştu:) sürekli kendinden bahsetti ve sürekli kendini övdü. bu mesela bende eksi puan oldu, bir insan ilk buluşmada kendini bu kadar övüyorsa bi sıkıntısı vardır dedim içimden.

Neden evlenmedin şimdiye kadar dedi ki nefret ederim bu sorudan, ben nasip dedim, sonra eski ilişkileri sordu olmadı mı hiç nişan vs aşamasına gelen dedi. Ben de oldu dedim ve çok kısaca bahsettim. Sonra tabi kendisi açınca ben de ona sordum, çünkü sanki hiç olmamış gibi bi izlenim veriyordu. İki tane uzun ilişkisi olmuş. Ve bunları detaylı anlattı ki kafamı duvarlara vurmak istedim. Mesela ilkiyle günlerce tartıştıkları bir mevzudan bahsetti. Sonra ikincisinde başka birisi buna tercih edilmiş, kız diğer kişiyle evlenmiş, bi sene sonra pişman olmuş ve buna bir şekilde ulaşıp yazmış, işte ben çok pişmanım büyük bir hata yaptım, boşanıcam ist.a gelicem şeklinde tekrar şans istemiş. Ve o esnadan ben içimden ben bunları neden duyuyorum diye isyan ettim inanın.

Onun dışında fiziksel olarak çok bi çekim hissedemedim, yani çok aradayım aslında ama önceki ilişkilerimdeki ilk görüşmelerle kıyasladığımda baya low profile bir görüşme oldu sanırım benim için bu çekim açısından.

Israrla ne düşünüyosun diye sordu, dedim ki bişey düşünmüyorum şu an gerçekten sana iyi ya da kötü bişey diyemem, ben senle çok iyi arkadaş olurum mesela eminim dedim, ama biraz takılırız bakarız, bu iş arkadaşlığa da gidebilir başka yere de, öyle deyince ben senle her gün takılabilirim dedi.

Yani bilmiyorum olmadı gibi sanki, o bence istekli taraf ama kendisini tuttu baya. Zaten görüşmeden önce de top sende demişti, yani ne çabuk top bana geldi sen ne ara tamam dedin yüz yüze görüşmeden oralar muamma.

Mesela bana yazmadan 5 ay düşünmüş, beni stalklamış baya araştırmış, onu da öğrendim.

Aklıma gelenler böyle yani:)

Ben de aynı şekilde instagramdan tecrübesiz biriyle tanıştım ve yaşlar da aynı ben 37 o 32. Tecrübesiz erkek çok zor çok sinir bozucu, her şeyi ben öğretmek zorunda kalıyorum. Bana neden hala ismimle hitap ediyorsun diye bile partadım mesela. Ufak tefek, normalde kendiliğinden olması gereken şeyler bile olmuyor. Cinnet geliyor bazen. Sürekli kendilerini engellliyorlar da olabilirler belki karşı tarafa büyük adım atarsam kaçar korkusuyla. Beceremiyorlar normal bi flörtü bile, hiç yapmadıkları için.
Çok büyük kavgalarımız oldu bitirmek istedim kaç kere, öğrenicem düzelticem diye yalvar yakar ikna etti her defasında. 2 ay oldu bi gelişme oldu mu dersen evet biraz var ama yetmiyor, çok ağır ilerliyor çünkü adama yabancı her şey. Özgüveni çok düşük oluyor bu tiplerin, ayrılsan ayrılmıyorsun kıyamıyorsun ama devam etmek istesen o da olmuyor sürekli geriliyoruz.
Kendi durumuma çok benzer bi konu görünce yazmadan edemedim.

Görüştünüz mü nasıl geçti buluşma?
Ben de takipteyim. Haberinizi bekliyorum.
Ya tamamen aynı durum gerçekten, mesela bu akşam aşırı kendinden bahsetti aşırı övdü ve ben bunu özgüveninin eksik olmasına yanımda kendisini ispat etmeye çalışmasına bağladım. Tel numaramı aldı mesela aramadı, bu akşam neden aramadın dedim, ya yorgun oluyorsun işten gelince vs diye saçmaladı, e dedim mesaj yazmak daha zor? Bence de öyle diyor. Altında kesinlikle dediğiniz gibi büyük adım atarsam kaçar korkusu var, bu da kendisini çok bastırıyor. Daha önce de iki ilişkim oldu diye anlattı ama ben yine de hala toy buldum. Yani ya da lişkilerini de abartıyor.
Ben sanırım sevgililik aşamasına geçmiycem ya

X