Yaşça küçük ve tecrübesiz erkek

Kendini hiiiç zorlama, ayıp olur falan diye düşünme. Görüşmeyelim de bitir başka seçeneklere odaklan :) Bu konuşmadan belli senin aslında daha şimdiden sıkılmaya başladığın, o ise daha çok kendine odaklı. Kısa kısa cevap vermene rağmen hiç anlamamış bile senin kendini geri tuttuğunu.

Kendini hiiiç zorlama, ayıp olur falan diye düşünme. Görüşmeyelim de bitir başka seçeneklere odaklan :) Bu konuşmadan belli senin aslında daha şimdiden sıkılmaya başladığın, o ise daha çok kendine odaklı. Kısa kısa cevap vermene rağmen hiç anlamamış bile senin kendini geri tuttuğunu.
Belli mi:/ çünkü gerçketen sıkılmaya başladım. Çoğu zaman zorla mesaj yazıyorum.

Sürekli bana flörtöz şeyler söylüyor, benim o noktada olmadığımı bile bile, dün gece artık patladım dedim ki bu mevzuyu konuşmamız lazım. Açık açık söyledim, dedim bak bende duygu yok, olsun diye zorluyorum ama bunu zorlamak da çok doğru değil zorlamayla olacak bişey değil. Keşke elimden gelse de olsaydı. Senin burda iki seçeneğin var, ya bu işi sürdürürsün ki bu senin için yıpratıcı ve üzücü bir süreç olur veya yok ben bu şekilde devam etmek istemiyorum da diyebilirsin dedim. Bunu bir düşün sen dedim. Sonra özetle şey dedi; böyle bir evliliğin sonra benim başıma ne gibi belalar açabileceğini tahmin ediyorum, evlilik içinde başka arayışlara girilirse büyük sıkıntı dedi (ki benim de en büyük korkum, çünkü bir kaç gündür instagramda başkalarını falan stalklıyorum, şu an ben böyle hissediyor olmamalıydım) Düşüneyim ama neyi düşüneceğimi de bilmiyorum, ben bu işi sürdürürüm sıkıntı değil falan gibi şeyler de söyledi laf arasında. Gece yine mesaj atmış falan, bence devam edecek yani. Ama çok sıkılırsam bi noktada ya olmuyor zorlamayalı deme hakkım var şu an, baştan ben sana söyledim diyebilirim.

Bu konu şaka mı?
Ortada fol yok, yumurta yok, önceden bir tanışıklık yok. Kafada kurdukça kurmuşsunuz. Altı üstü ilk buluşmaya gideceksiniz sohbet muhabbet edeceksiniz. Belki devamı gelmeyecek bile.
Ayrıca otuzunu aşmış adamda neyin tecrübesizliği? Bu enerjiyi karşı tarafa yansıtırsanız baştan olmaz zaten. İnsan ilişkileri böyle kafada kurmalardan dolayı sarpa sarıyor, kimse ânı yaşamıyor.

Bu arada bugün de telefonda konuştuk, iyice işkillendim, sürekli duymak istediğim şeyleri söylüyor gibi hissediyorum. Sürekli biz senle aynıyız bana iyi hissettiriyosun kendimi daha rahat hissediyorum vs. Bu kadar yüksekten uçmak manasız geliyor. Tatile gitmek istersen eşlik ederim falan dedi. Dur daha ya bismillah, hani biz muhafazakardık oldum😂 yani sanki cinsel bi beklentiyle gelmiş gibi hissediyorum şu an kendimi. Bir an önce tavlanmaya çalışıyormuşum hissi geldi
Adama "biraz takılırız" demişsiniz.
Takılırız kelimesi direkt cinsellik olarak algılanıyor erkeklerde bilginiz olsun.

Neden bu kadar kastığınızı anlamadım. Olmuyorsa olmuyordur. Hem oldurmaya çalışıp hem de bu denli rahatsız olmanızı anlayamıyorum
Oldurmaya çalıştım çünkü düzgün bir insan, hayatımda birisi olsun istedim, ama olmayacak gibi. Kasmıyorum, burda fikir alış verişi yaptım, siz de bu kadar takılmayın madem

X