Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Saçın Cazibesi ,Evde Kızıla Ulaşmak ve Rengini Korumak Çok Kolay Artık -resimli

koyu tonlarda kızılla kapanabilir sanırım saçların
akaju kızıl, akaju bakırla
dorelik yeşilliği kırar diye düşünüyorum
saçının bir kısmında denemende fayda var.

Teşekkür ederim,dün boyadım saçımı çilek kırmızısı ve koyu bakır karışımı ile.İstedğim gibi olmasa da güzel oldu,kızıl sonuçta :)) Konu da açtım zaten :)

Bir şey daha sormak istiyorum,bir-iki aya boya solduktan sonra tekrar aynı renkleri karıştırıp ama bu sefer çilek kızılını yoğun kullanıp tekrar boyamayı düşünüyorum da içine su bazlı boya katsam rengin canlılığında farklılık olur mu ? Katacaktım ama güvenemedim daha fazla kendime :)

Abla ben ne dicem.
Saçmlarım şu an kızıl. 1 -2 cm dibim gelmiş durumda.
Yaza doğru akmayı vs düşünerek ten sarıya dönük bir bakıra dönmek istiyorum
Başarabilir miyim dersin ? :)

Abla ben ne dicem.
Saçmlarım şu an kızıl. 1 -2 cm dibim gelmiş durumda.
Yaza doğru akmayı vs düşünerek ten sarıya dönük bir bakıra dönmek istiyorum
Başarabilir miyim dersin ? :)

yaza kadar epey akar
rahatlıkla bakır tonlarına geçebilirsin
bol bol yağlı bakımlar yaparsan akması hızlanmış olur canım:KK34:

hep gittiğim kuaförüm sanırım eşinin ameliyatı nedeniyle strese girdi ve bakır istediğim saçlarımı şarap kızılına yakın bir tonda boyadı.. :KK43: hiç böyle sıkıntılar yaşamamıştım sonuçta 15 senelik kuaförüm.. ben leb demeden bana çorumu anlatırdı. böyle bir güvenim varken saçımın boyası daha ilk yıkamamda olduğu gibi aktı ama tepe kısmım olduğu gibi kırmızı kaldı! 1 hafta oldu boyatalı ama ben şimdiden cennet kuşu gibi oldum.. bu kafanın insansı şekle dönmesi için ne yapabilirim !! bu arada kendi saç rengim bakır kumral gibi bişey ve daha da önemlisi benim mayıs ayında düğünüm var !!! belime gelen saçlarımı mahvetmeden ne yapacağım ! nooolur bi yol gösterin :KK43:

Ablaaamm ben gene :KK70:
Palette mi alayım igora mı ?
Palette den çıkan kremler güzel oluyo.
Onu başka yerden temin edebilir miyim ?

çok kötüyüm saçımı mahvettim . aslında çoğu insanın istediği bir renk elde ettim ama absürd bir renk olduğu için kimse beğenmedi.

kızlar bende dün saçlarımı açık kumrala boyadım renk güzel beğendim ama böyle karamelle karışık hafif turunculuk var cila atarsam saçlarıma düzelirmi sizce ?

saçlarını kızıl boyatanlar, ne kadarda bir boyatıyosunuz saçlarınızı? 15 günde bir boyatmak gerektiğini duymuştum, doğru mu?

merhaba amonracım paylaşımların çok güzel bana da yardımcı olabılırmısın .. benım su an sacım kızıl ama üst kısımları koyu kızıl anca ısıkte belli oluyo kızıllığı uçları ise bakır gibi böle tarcını andırıyo biraz.. ben bu karışıklığı nasıl giderebilirim yardımcı olabılırmısın haftaya düğünümz var bu saçlarla gitmek istemıyorum. :KK43:I çok kızıl istemıyorum esmerim zaten . daha çok kızıl kahve yada koyu kızıl istiyorum nasıl elde edebilirim bu rengi bir de cila yaparak ulaşabılırmıyım istediğim renge şimdiden teşekkur ediyorum :)

yaza kadar epey akar
rahatlıkla bakır tonlarına geçebilirsin
bol bol yağlı bakımlar yaparsan akması hızlanmış olur canım:KK34:

merhaba amonracım paylaşımların çok güzel bana da yardımcı olabılırmısın .. benım su an sacım kızıl ama üst kısımları koyu kızıl anca ısıkte belli oluyo kızıllığı uçları ise bakır gibi böle tarcını andırıyo biraz.. ben bu karışıklığı nasıl giderebilirim yardımcı olabılırmısın haftaya düğünümz var bu saçlarla gitmek istemıyorum. :KK43:I çok kızıl istemıyorum esmerim zaten . daha çok kızıl kahve yada koyu kızıl istiyorum nasıl elde edebilirim bu rengi bir de cila yaparak ulaşabılırmıyım istediğim renge şimdiden teşekkur ediyorum :)

cila için illa boya gerekli mi sadece kızıl yoğunlaştırıcı ile olmaz mı?fazla katmamak kaydıyla tabii.

uçlar açıksa düşük bolümle boyayıp dengeleyebilirsin
öncesinde pigmentasyon yaparsan daha sağlıklı olur

cila için illa boya gerekli mi sadece kızıl yoğunlaştırıcı ile olmaz mı?fazla katmamak kaydıyla tabii.

tek başına kızıl yoğunlaştırıcı çok koyu olur önermem

1. için ilk sayfada bahsedilen akos çilek kırmızısı olabilir 2 ve 3 içinde ossion deepred çok canlı bir kırmızı trafik lambası gibi parlıyor kafan kırmızı kırmızı ama çok çabuk akıyor

Arkadaşlar benim saçlarım şu anda siyah ama 3 yıldır siyah kullanıyorum çok sıkıldım artık bu fotoğraflardaki gibi renk elde etmek istiyorum yardım eder misinizzzz bana :)

ilk resimdeki saç rengi numarası nediiirrr bayıldıımmm

benim boyalı kahve saçlarım var ama altında turuncu yansımalar oluyo bu işlemi kahve boya ile bende uygulasam sonuç alır mıyım peki. daha önce hiç deneyen oldu mu

X