Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Saçın Cazibesi ,Evde Kızıla Ulaşmak ve Rengini Korumak Çok Kolay Artık -resimli

Kızıl saç renkleri kullanan Ünlü aktrisleri inceledik. Kırmızı tonlarda saç boyası kullanan bazı oyuncuların saçları kırmızı tonlar ile özdeşleşmişler. Bizde bu bahane ile birkaç ayrı tonda kızıl rengi araştırarak sizlere bilgi vereceğiz. Kızıl tonlar dört mevsim kullanılabilen saç boyalarındandır. Göz rengi önemsizdir. Beyaz bir tene sahip iseniz kırmızı tonlar kullanabilirsiniz. Kızıl tonlar için biraz bakımlı olmak gerekebilir. Hem saçlara bakım uygulamak gerekir. Hem de biraz makyaj yapmak gerekebilir. gelin sizlerde bu güzel renklere sahip olun bize ulaşmak için :

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgili amonra sorular soran herkese çok güzel ve içtenlikle yardım etmişsin, umarım banada edebilirsin.çok uzun şeyler sormayacağım fakat topiğinin neredeyse bütün sayfalarını gezdim okudum ve herkes ayrı bişey sormuş kafam allak bullak oldu umarım banada yardım edersin.

Eki Görüntüle 797665

şu anki saçlarım bu haldeler ve ben kızıla boyamak istiyorum koyu kızıl istiyorum.pigmentasyon işlemini uçlara mı yoksa diplere mi uygulamalıyım? renk önerisinde de bulunabilirsen çok sevinirim.şimdiden teşekkürler :KK54:

sevgili amonra sorular soran herkese çok güzel ve içtenlikle yardım etmişsin, umarım banada edebilirsin.çok uzun şeyler sormayacağım fakat topiğinin neredeyse bütün sayfalarını gezdim okudum ve herkes ayrı bişey sormuş kafam allak bullak oldu umarım banada yardım edersin.

Eki Görüntüle 797665

şu anki saçlarım bu haldeler ve ben kızıla boyamak istiyorum koyu kızıl istiyorum.pigmentasyon işlemini uçlara mı yoksa diplere mi uygulamalıyım? renk önerisinde de bulunabilirsen çok sevinirim.şimdiden teşekkürler :KK54:

rica ederim :KK34:resmi göremiyorum ama pigmentasyon işlemini saçın işlem görmüş yani açılmış yerine uygularsan daha iyi olur
çünkü saç dibi ve boyları daha kolay alır saç rengini ama uçlar yıprandığı ve fazla işleme maruz kaldığı için daha açık kalır kolay akar.

rica ederim :KK34:resmi göremiyorum ama pigmentasyon işlemini saçın işlem görmüş yani açılmış yerine uygularsan daha iyi olur
çünkü saç dibi ve boyları daha kolay alır saç rengini ama uçlar yıprandığı ve fazla işleme maruz kaldığı için daha açık kalır kolay akar.

saçımın uçları sapsarı urunculasmasından korkuyorum.çok teşekkürler :KK54:

sevgili amonra bu tonları nasıl elde edebilirim acaba? Eki Görüntüle 804144 Eki Görüntüle 804145
kendi saçım ise $20130828_171839.jpg

Amonra sana benim de bir sorum olacak. benim kendi saçım açık kumraldı. daha sonra palette nin kahve bakırına boyadım yaklaşık bir ay önce. güzel bir renk oldu sevdim fakat daha kızılımsı bir renk istiyorum, beyaz tenliyim ve yakışacağını düşünüyorum. saçımın canlı bir kırmızı olmasını istemiyorum daha bordoya kaçan pembemsi bir kızıl istiyorum. aslında palette nin şarap kızılı boyasının üstündeki renk aynı benim istediğim gibi. sence bu boyamın üstüne hangi markanın hangi boyası iyi gider, tutar, anlattığım gibi bir renk olur? cevabın için şimdiden teşekkürler :21:

amonra çok soru soran olmuş ama bi soruda ben sormak istiyorum. kendi saç rengim koyu kestane 5 sene önce şarap kızılına boyadım saçlarım dipten yarıya kadar siyaha yakın uçları kızıl oldu.boyama işlemini bir iki kez tekrar ettim fakat tutmadı.kuaföre gittim saçımı açıp kızıla bayadılar ve 5 senedir sürekli kızıl olarak kuaförde düzenli boyatıyorum.Bi insan kızıldan sıkılmaz mı dersen valla bayılıyorum hala kızıla :)
Geçen gün bi markette boya reyonunun önünden geçerken dayanamadım palette sonbahar kızılı aldım.kendim boyamak istedim ama bir haftadır boya bana ben boyaya bakıyorum.saçım tekrar iki renk olur diye cesaret edemedim.saçımı yaklaşık 2 aydır boyamıyorum dipler 1-2 parmak çıktı.Kimisi saçına boyayı komple sür dedi kimisi önce diplere sür beklet en son uçlarına yay dedi.bir arkadaşımda saç dipleri sıcak olduğu için baştan sürersen koyu olur 1 parmak dipten bırak gerisini boya.boyama bitince en son diplere yay boyayı dedi.ama bu seferde ya dipteki kendi saçlarım boyayı tutmazsa diye korktum.hiç kendim bulaşmayıp kuaföre mi gitsem diyede düşünüyorum.saçın yarısı siyah yarısı kızıl olursa akıtmak gerekçek ondada saçım zaten iki tel ve çok ince :KK43: Biraz uzun oldu biliyorum ama sence saçımı nasıl bi yöntemle boyasam renk farkı olmadan kızıla boyaya bilirim?

slm amonra benim saçlarım koyu bir renge sahip.önceden kızıla boyamıslığım vardı fakat akıp bakıra dönene renk beni sinir ediyodu. şimdi sanki değişiklik arıyorum ve kızıl düşünmeye basladım bana önerebileceğin tonlar nelerdir?

selam kızlar ben saçımı yaklaşık 1 ay önce alix natura koyu kestaneye boyadım bayağı aktı bu zaman zarfı içinde. şimdi saçlarım kumral-kızıl hafiften bi kızıllık var ama, ben tenimde (beyaz tenliyim ve kendi saçımda kumral) cırtlak durmayacak bir kızıl istiyorum sonbahar kızılı yattı aklıma ama nar kızılınada baktım o da güzel duruyor. Tecrübeli arkadaşların bilgilerinden faydalanmak istiyorum yanıtlarınızı bekliyorum.

merhaba ben de saçımı kızıl yapmak istiyorum ama şu an saçımı hint kınasıyla boyadım acaba kızıl saç açıcı kullansam kızıl bir ton elde edebilirmiym

dariacığım şarap kızılınıda uygulayabılırsın benim saçlarım şuan o renk ve akınca bile güzel bi renk çıkıyo bn memnunun ve dip boyası geldiğinde kötü durmayan tek saç rengi cırtlak olmayan kızıllar ( bence ) :KK49:

amonra çok soru soran olmuş ama bi soruda ben sormak istiyorum. kendi saç rengim koyu kestane 5 sene önce şarap kızılına boyadım saçlarım dipten yarıya kadar siyaha yakın uçları kızıl oldu.boyama işlemini bir iki kez tekrar ettim fakat tutmadı.kuaföre gittim saçımı açıp kızıla bayadılar ve 5 senedir sürekli kızıl olarak kuaförde düzenli boyatıyorum.Bi insan kızıldan sıkılmaz mı dersen valla bayılıyorum hala kızıla :)
Geçen gün bi markette boya reyonunun önünden geçerken dayanamadım palette sonbahar kızılı aldım.kendim boyamak istedim ama bir haftadır boya bana ben boyaya bakıyorum.saçım tekrar iki renk olur diye cesaret edemedim.saçımı yaklaşık 2 aydır boyamıyorum dipler 1-2 parmak çıktı.Kimisi saçına boyayı komple sür dedi kimisi önce diplere sür beklet en son uçlarına yay dedi.bir arkadaşımda saç dipleri sıcak olduğu için baştan sürersen koyu olur 1 parmak dipten bırak gerisini boya.boyama bitince en son diplere yay boyayı dedi.ama bu seferde ya dipteki kendi saçlarım boyayı tutmazsa diye korktum.hiç kendim bulaşmayıp kuaföre mi gitsem diyede düşünüyorum.saçın yarısı siyah yarısı kızıl olursa akıtmak gerekçek ondada saçım zaten iki tel ve çok ince :KK43: Biraz uzun oldu biliyorum ama sence saçımı nasıl bi yöntemle boyasam renk farkı olmadan kızıla boyaya bilirim?

ben ilk kızılımı kuaförde yaptırdım..düzgün olsun die ondan sonra sürekli kendim evde boyadım, kızılın her tonunu da denedim.. ayrıca iki farklı tonu kullanarakda boyadığım oldu.. kızıldan hiç korkma kendin boyayabilirsin arkadaşın yada aileden birinin yardımıyla
ufak bi tüyo vereyim boyayı saçlarının en alt katmanlarından ve diplerinden başlayarak boyat

slm amonra benim saçlarım koyu bir renge sahip.önceden kızıla boyamıslığım vardı fakat akıp bakıra dönene renk beni sinir ediyodu. şimdi sanki değişiklik arıyorum ve kızıl düşünmeye basladım bana önerebileceğin tonlar nelerdir?

kızıl cazibe ile şarap kızılını karıştır arkadaşımmmm

selam arkadaşlar 1ay once gölgelı olan sacımı eskı rengım olan kızıla dondurmeye karar aldım
alt tarafları golgelı dıe kızılın koyu tonu olan palette natural serısınden kızıl sonbahara boyadım
golgelerımı muthıs kapattı ama gorunus cok koyu bı kızıl oldu uzaktan bakınca patlıcan moru gıbı ama ben bıraz daha acık kızıl elde etmek ıstıyorum oncelıklı olan ıslemı tamamladım golgelerım kapandı ve ustunden 1 ay gectı sımdı boya almak ıcın gıttım palette naturalda cok kızıl tonu yok acıgı cok acık nar kızılı koyusuda mora kacıyo kızıl bahar
serı degıstırdım pallette deluxe şarap kızılı aldım istediğim tonu elde edebılecekmıyım emın degılım sızce nasıl olur onerısı olan var mı?

bende hemen hemen her kırmızı boyayı kullandım, birbirleriyle karıştırdım fakat sanırım saçtan dolayı sizinki biraz koyu kalmış, daha önce saçınızda boya var mıydı?

bende hemen hemen her kırmızı boyayı kullandım, birbirleriyle karıştırdım fakat sanırım saçtan dolayı sizinki biraz koyu kalmış, daha önce saçınızda boya var mıydı?
daha önce sacımda gölge vardı 5 aylık bır golge ustune palette natral kızıl bahara boyadım $b_204201217549791.jpg $uhgpv.jpg

ustunden tam 1 ay gectı bu kızıl azda olsa aktı palette deluxe şarap kızılına boyadım $pr_01_270_max.jpg $vdm8p (600 x 450).jpg $vdmcs (450 x 600).jpg

sanırım ıstedıgım ton tuttu asırı kırmızı gıbı gozuksede hosuma gıttı yanlız oncekı golgelerden oturu sacım aralıklı olarak acık kızıllar mevcut sanırım 2 boyamaya onlarda duzelecek sızce nasıl olmuş?

X