Kızlar 3D Burun Estetiğimi İnceler Misiniz?

bidebayilistersen

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2022
41
16
23
Kızlar ben cok dogal yüzüme uymayan aşırı farklı bi burun istemedim beni rahatsız eden 1-2 şeyin ortadan kalkmasını istedim doktorla böyle kararlaştırdık sizce nasıl yorumlarınız benim icin önemli

Eklentiler

• IMG_8995.png
    IMG_8995.png
    452,7 KB · Görüntüleme: 189
  • IMG_8994.png
    IMG_8994.png
    530,4 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_8996.png
    IMG_8996.png
    545,4 KB · Görüntüleme: 200
B Blackdaisy27 hayat123m hayat123m M merlinurse
ihtiyacım var yandan böyle olabilir ama bu görsellerde daha iyi anlayacaksınız bu arada 3D görüntüdeki ön profili de ekledm
Benim eski burnum da bana kemerli ve düşük geliyodu fakat sımdı kıymetini anladım. Kalkık burnum olunca anladım. Eğer çok kaldirmayacak bir doktor bulursan ol ama burun hakkındaki her şeyi ogren. Ben ameliyattan önce burnun eskisi gibi yumuşak olmayacağını bile bilmiyordum. Bu sadece basit bir örnek daha nice talihsizlikler barindiriyo

Benim eski burnum da bana kemerli ve düşük geliyodu fakat sımdı kıymetini anladım. Kalkık burnum olunca anladım. Eğer çok kaldirmayacak bir doktor bulursan ol ama burun hakkındaki her şeyi ogren. Ben ameliyattan önce burnun eskisi gibi yumuşak olmayacağını bile bilmiyordum. Bu sadece basit bir örnek daha nice talihsizlikler barindiriyo
alper aksakal bakabilirsin hic kalkık yapay bi burun görmedim bu yuzden güvenebiliyorım aslında, sen burnundan memnun değil misin şu an

Senin şu anki burnun güzel kötü bir burun değil ama rahatsız oluyorsan yap smilasyondaki gibi olacaksa iyi duruyor fakat sağlık açısından problem yoksa yapma derim tabi bu senin kararın sonuçta kendini iyi hissetmiyorsan bir şey diyemem

Kesinlikle sana kötü görünüyor. Bi de 3D halinde radiksi çok indirmiş o kadar indirirse zaten önden o şekil görünmez yüzünün ifadesi bozulur. Buna güvenip böyle olacak diye güvenip yaptırmanı asla istemem herkes çok basit bir operasyon zannedip yaptırıyor zaten ben dahil ama yaptırdıktan sonra derdin başlıyor. Çok şükür burnumdan memnunum ama şimdiki aklım olsa asla dokunmazdım. Yine karar sana kalıyor ama bu 3D görüntüye aldanma dediğim gibi alın burun geçişini burda bile çok oymuş gerçekte bu şekilde yaparsa yüz ifaden çok değişir.

Kesinlikle sana kötü görünüyor. Bi de 3D halinde radiksi çok indirmiş o kadar indirirse zaten önden o şekil görünmez yüzünün ifadesi bozulur. Buna güvenip böyle olacak diye güvenip yaptırmanı asla istemem herkes çok basit bir operasyon zannedip yaptırıyor zaten ben dahil ama yaptırdıktan sonra derdin başlıyor. Çok şükür burnumdan memnunum ama şimdiki aklım olsa asla dokunmazdım. Yine karar sana kalıyor ama bu 3D görüntüye aldanma dediğim gibi alın burun geçişini burda bile çok oymuş gerçekte bu şekilde yaparsa yüz ifaden çok değişir.
Ben de orayı neden öyle oydugunu anladım kızın sorunu burun ucuyla onu duzeltse doğal görünüm de olurdu yani kusursuz gorunmezdi estetik de belli olmazdı fakat burnu küçük olduğu için çok riskli bence

Burnun guzel gorunuyor eski burnumu mumla ariyorum geriye donme sansim olsaydi, kemerli ve ucu dusuk burnumla mutlu mutlu yaşardim, eger dogal burun seviyorsan kalkik olmayan ameliyat olma yol yakinken geri dön ama kalkik olursa da mutlu olurum diyorsaniz doktorunuzu iyi seçin

Bence yaptirmişken biraz kavis olsun çünkü yine gözüne büyük geliyor sonrasında. Hem bu görseller yanıltıcı çok inanma çoğu doktor yapmaz zaten ameliyat masasında burunu açınca belli oluyor ne olacak birazda

iyi de burnunda hicbi sey yok ki gayet guzelsin bu burnu sakin elletme pismanliktan kafayi yersin
Ucunun düşüklüğü bile güzel geldi bana benim de eskisi boylendusuktu seviyodum degismesini istemedim ama şimdi kalkık burunla geziyorum asamiyorum. İstemediğim için mi asamiyorum yoksa kalkık olduğu için mi bilmiyorum

X