Kızlar aşılama oldum onuncu gün test verdim 0.342 beta doktorun bir hafta sonra tekrar ver dedi

deniz liya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
22
7
25
Kızlar aşılama oldum BTC onuncu günümde 0 342 çıktı doktor bir hafta sonra tekrardan ver kontrol edelim dedi aradan dört gün geçti bugün sabah pembe bir kan gördüm onun üstüne 1 saat sonra kanamam başladı sanırım adet oldum bugün de tam 15. günüm aşılama sizce aşılama negatif mi yoksa ben yine yarın kan versem mi Yani aşılama önceden tutmuş olup ben o sıra adet görmüş olabilir miyim kızlar lütfen bu şekilde yaşayan varsa yorum yapsın iki yıldır uğraşıyorum iki tane çatlatma bir tane aşılama oldum maddi manevi psikolojik her şekilde çok yoruyor tez zamanda olsun istiyorum

Kızlar aşılama oldum BTC onuncu günümde 0 342 çıktı doktor bir hafta sonra tekrardan ver kontrol edelim dedi aradan dört gün geçti bugün sabah pembe bir kan gördüm onun üstüne 1 saat sonra kanamam başladı sanırım adet oldum bugün de tam 15. günüm aşılama sizce aşılama negatif mi yoksa ben yine yarın kan versem mi Yani aşılama önceden tutmuş olup ben o sıra adet görmüş olabilir miyim kızlar lütfen bu şekilde yaşayan varsa yorum yapsın iki yıldır uğraşıyorum iki tane çatlatma bir tane aşılama oldum maddi manevi psikolojik her şekilde çok yoruyor tez zamanda olsun istiyorum
Testin negatif cikmis zaten doktor garantiye almak icin test istemiştir. Catlatma ignesinden 14. Gun sonra adet olunur . InsaAllah bidahakine kismet olsun sakin umudunuzu kaybetmeyin
Bide size bi önerim aşılamalara vereceğiniz paralari tup bebege verin gercekten vakit kaybetmeyin madem istiyosunuz.

Testin negatif cikmis zaten doktor garantiye almak icin test istemiştir. Catlatma ignesinden 14. Gun sonra adet olunur . InsaAllah bidahakine kismet olsun sakin umudunuzu kaybetmeyin
Bide size bi önerim aşılamalara vereceğiniz paralari tup bebege verin gercekten vakit kaybetmeyin madem istiyosunuz.
Ama hayatım daha 26 yaşındayım yani tüp bebekte yumurtalarımı falan alıyorlar daha sonrasında kendiliğinden hamile kalına biliyor mu aşılamaya 34bin verdik 43 günde tüp bebekte korkularım var daha sonrasında yumurtam kalmazsa hiç hamile kalamıcak mıyım

Ama hayatım daha 26 yaşındayım yani tüp bebekte yumurtalarımı falan alıyorlar daha sonrasında kendiliğinden hamile kalına biliyor mu aşılamaya 34bin verdik 43 günde tüp bebekte korkularım var daha sonrasında yumurtam kalmazsa hiç hamile kalamıcak mıyım
Hic korkun olmasin ya ben 14 sene ugrastim tup bebekle hamileyim şu an korkma guzelim. Ayrica tup bebekte yumurta eksilmez ki toplasinlar yumurtaliklari almiyolar sadece yumurta topluyolar.

Sen hic duymadinmi ilk tup bebek olanlar sonradan kendileri hamile kalanlar o kadar cok kadin var ki . Bidaha hamile kalmamayi nerden çıkardın 😀

Hayatım bizimmtarafta böyle olan yok kimseyede soramıyorum kısır gözü ile bakıyorlar burlardan bilgi topluyoruz
Oyle sey olurmu hic 18 yumurtam toplandi benim yumurtalik rezervim hala cok iyiydi hatta transferde tekrar yumurta buyultup catlatti doktorum transfer tutsun diye😀 kizz ole seymi olur tup bebek ole bisey degil sen o paranin ustune biraz daha ekleyip tup bebege koyul hic vakit kaybetme benim bu tedavilerle 14 senem gecti bosunaa

Oyle sey olurmu hic 18 yumurtam toplandi benim yumurtalik rezervim hala cok iyiydi hatta transferde tekrar yumurta buyultup catlatti doktorum transfer tutsun diye😀 kizz ole seymi olur tup bebek ole bisey degil sen o paranin ustune biraz daha ekleyip tup bebege koyul hic vakit kaybetme benim bu tedavilerle 14 senem gecti bosunaa
Hayatım 1.5 yıllık ewliyiz ve demin eşime çıtlattım direk tüp bebek mi yapsak ws diye dediki hayr hayr çünkü daha yeniyiz dahada devam etmiyoruz 2-3 ay ara verelim dedi 2 çatlatma 1 aşılama yaptık maddi açıdan yordu biraz 34 bin werdik aşılamaya siz tüp bebeğe ne kadar ederdiniz ilaç ws hersey dahil

Hayatım 1.5 yıllık ewliyiz ve demin eşime çıtlattım direk tüp bebek mi yapsak ws diye dediki hayr hayr çünkü daha yeniyiz dahada devam etmiyoruz 2-3 ay ara verelim dedi 2 çatlatma 1 aşılama yaptık maddi açıdan yordu biraz 34 bin werdik aşılamaya siz tüp bebeğe ne kadar ederdiniz ilaç ws hersey dahil
Ben tup bebegi agustosta embriyom vardi dondurulmuş onu koydurduk 30 bindi embriyoyu koydurma tup bebek ilaclar transfer dondurma vs. 60 -70-80 bin bulur... yilbasindan sonra cok zam gelicekmis belki daha fazlada olur.. benim esimde oyle derdi hep tup bebege karsi onyargiliydi bilmediginden cahilliginden oyleydi.. iyiki yaptirmisiz diyo simdi kizimiza kavusmak icin gun sayiyo.

Bende 27 yaşındayım tüp bebek dediler her ay senden yumurta eksiliyor asılamayla vakit kaybetme bende direk tüp bebek yapacağım

Gerçekten insanların algıları yüzünden bilgisizlik çok fazla ne kadar ayıp insanların özel hayatıyla bu kadar ilgili olmak ama bu çağımızın sorunu sadece bi iki kişide olan bi durum değil uygun muayene ve kontroller yapılır buna göre yola koyulur.benim ilk bu durumu öğrenmem biraz şok şeklinde olmuştu kadın doğum doktoru sizin tüp bebekten başka çocuğun olmaz diyince başımdan aşağı kaynar su dökülür gibi olmuştu ama herşeyi veren Rabbim umudumuzu asla kaybetmeyelim bu platformda yakınlarımızla paylaşamadığımız duyguları düşünceleri paylaşabilmemiz ayrıca güzel burada ki herkesin emeklerinin karşılıĞını Rabbim versin en kısa zamanda minik yavrularımıza kavuşmak nasip olsun inşallah arkadaşlar 🫶🫶🌹🌹

X