KIZLAR ÇOK ACİL

hayrihale

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2023
369
155
29
Kızlar selam dün regl günümdü test yaptım 1.fotodaki dünkü sabahki testim
Daha sonra dün saat 11.30 gibi regl ağrısı gibi ağrı yaşadım ve kanamam başladı pembeydi sonra kırmızıya döndü bu sabah yine kanamam devam ediyor ve pıhtı şeklinde geliyor ara ara az önce öylesine test yaptım sonuç 2. Fotodaki gibi geldi ben ne yaşıyorum böyle anlam veremedim lütfen yardımcı olun🙏🏻🫠

Eklentiler

• IMG_8548.jpeg
    IMG_8548.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_8559.jpeg
    IMG_8559.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 125
Kanama alanı ne demek? Bu arada şimdi yaptığım testin 13.dk sında daha da belirgin oldu
Yanlış bilgilendirmek istemem ama kese etrafında oluyor diye biliyorum. Kahverengi olursa tehlikesiz kırmızı ve pıhtılı olması tehlikeli maalesef. İmkanın varsa Şuan acile gidip hemen kan ver doktora görün. Kimyasal değilse progestron verir

Yanlış bilgilendirmek istemem ama kese etrafında oluyor diye biliyorum. Kahverengi olursa tehlikesiz kırmızı ve pıhtılı olması tehlikeli maalesef. İmkanın varsa Şuan acile gidip hemen kan ver doktora görün. Kimyasal değilse progestron verir
Anladım çok çok teşekkür ederim imkanım yok maalesef yarın sabah gidebilirim🙏🏻

Yani hamile iken kanama olabiliyor kese etrafında doğru mu anladım

Yani hamile iken kanama olabiliyor kese etrafında doğru mu anladım
Evet ama genelde kahverengi oluyor, kırmızı ve pıhtılı olması tehlikeli düşük riski olduğuna işaret yada büyük ihtimalle hamilelik başlangıcındaysa kimyasal oluyodur. Sabaha tekrar test yapıp koyulaşma var mı yokmu bakabilir koyulaşıyorsa bthcg artıyor demektir ama kayboluyosa düşüyordur yani kimyasal yaşıyodur

Evet ama genelde kahverengi oluyor, kırmızı ve pıhtılı olması tehlikeli düşük riski olduğuna işaret yada büyük ihtimalle hamilelik başlangıcındaysa kimyasal oluyodur. Sabaha tekrar test yapıp koyulaşma var mı yokmu bakabilir koyulaşıyorsa bthcg artıyor demektir ama kayboluyosa düşüyordur yani kimyasal yaşıyodur
Tamamdır çok teşekkür ederim düne göre testim bugün daha koyu saçma bi şekilde hatta sabah regl oldum nasılsa diye test yapmadım bu saatte bi yapayım nolcak dedim ve şok oldum yarın sabah hemen kan vericem🙏🏻

Tamamdır çok teşekkür ederim düne göre testim bugün daha koyu saçma bi şekilde hatta sabah regl oldum nasılsa diye test yapmadım bu saatte bi yapayım nolcak dedim ve şok oldum yarın sabah hemen kan vericem🙏🏻
Büyük ihtimalle gebelik var çıkacak ama değerin düşüktür henüz, artış önemli. Eğer kanama artmazsa idrar testinde koyulaşırsa yükseliyodur. Bide imkanın varsa özele gitmeni öneririm yada direk hastaneye. Çünkü sağlık ocağında sonuç bi sonraki gün çıkıyor.
Hakkında hayırlısı olsun 🤲🏻 yarın haber et inşaAllah.

Büyük ihtimalle gebelik var çıkacak ama değerin düşüktür henüz, artış önemli. Eğer kanama artmazsa idrar testinde koyulaşırsa yükseliyodur. Bide imkanın varsa özele gitmeni öneririm yada direk hastaneye. Çünkü sağlık ocağında sonuç bi sonraki gün çıkıyor.
Hakkında hayırlısı olsun 🤲🏻 yarın haber et inşaAllah.
Canım çok teşekkür ederim Allah hayırlısını nasip etsin ben kendimi regl olunca hamile değilim nasılsa diye kodladım dün geceden beri zaten hayırlısı olsun🙏🏻
Yarın sabah sağlık ocağına gideceğim aynı gün akşamüstü çıkıyor sonuç geçen ay da da vermiştim test ilçede yaşıyorum ctesi günü de özel doktora gideceğim olmazsa

X