KIZLAR ÇOK ACİL

Merhaba canım bende 24 kasımda adet gördüm daha olmadım kasık ağrılarım oluyor 3 gün önce test yaptım negatif di
Bende 3 gün kala yaptığımda negatifti regl günü yapmıştım ilk çok çok silik çıkmıştı. Belirti olarak göğüs hassasiyeti ve kasık batması yaşamıştım bir de dudağımda küçük bi uçuk çıkmıştı

Ayyy Aminnn inşallah canım inşallah 🩷🙏🏻🥹😍😍
Canım Allah kucağına almayı nasip etsin🙏♥️ benim de dün normalde regl günüm dü ve dün sabah damla damla pembe geldi birkaç saat sonra regl kanamam oldu çok sancılı ama akşama kesildi kanamam hiç test yapmadım yarın doktora gitcem sence ihtimal var mı sen de mi böyle oldun.

Canım Allah kucağına almayı nasip etsin🙏♥️ benim de dün normalde regl günüm dü ve dün sabah damla damla pembe geldi birkaç saat sonra regl kanamam oldu çok sancılı ama akşama kesildi kanamam hiç test yapmadım yarın doktora gitcem sence ihtimal var mı sen de mi böyle oldun.
Çok teşekkür ederim Aminn inşallah🙏🏻🩷
Şöyle ben bildiğiniz regl gibi oldum ama yerleşme diyor doktorum her kadın farklı yaşayabilirmiş önlem almak için ilaç takviye etti. Yani benim kesilme olmadı 3 gün boyunca normal regl gibi oldum evde test yapınca silik çizgi görünce kan verdim

Çok teşekkür ederim Aminn inşallah🙏🏻🩷
Şöyle ben bildiğiniz regl gibi oldum ama yerleşme diyor doktorum her kadın farklı yaşayabilirmiş önlem almak için ilaç takviye etti. Yani benim kesilme olmadı 3 gün boyunca normal regl gibi oldum evde test yapınca silik çizgi görünce kan verdim
Ben ağrı kesici de aldım ondan mı kesildi diyorum ama her ay alıyorum kesilme olmuyor. İnşallah kötü bir şey yoktur yarın sabah randevu aldım doktora inşallah hayırlı haberlerle gelirim🙏

X