kızlar deneyen yada duyan varmı???

C

cananyasin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananyasin
ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın
BUNU BI SITEDE OKUDUM SIZCE DOGRULUK PAYI VARMIDIR?

• Konu Sahibi cananyasin
sarımsak karbanot duymustum ama
bunu ilk defa duyuyorum :1shok: :1shok:

• Konu Sahibi cananyasin
ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın
BUNU BI SITEDE OKUDUM SIZCE DOGRULUK PAYI VARMIDIR?

sağol canım bu bilgi için. peki benim reglime bir hafta var. yapsam belli olurmu acaba?

• Konu Sahibi cananyasin
anacım ben korkarım böle şeylerden ha...yapamamki...beklicez mecburennnn

• Konu Sahibi cananyasin
anacım ben korkarım böle şeylerden ha...yapamamki...beklicez mecburennnn

anam okadar korkulcak bişey değil :)))))))))) hoş geldin bu arada:)
bak şimdi bisim kıslar yazmıyor kesin denemeye gittiler kesinnnnnnnn:roflol:

• Konu Sahibi cananyasin
ılk defa duydum canım:uhm:
benım hep bos cıkar normal olmaz cunku benım :nazar:
denemeyım onun için :smiley-cool:

• Konu Sahibi cananyasin
evet canım o topiği bu sitede ben açmıştım ama

başka bir sitede bir bayandan alıntı yapıp böyle bişey var doğrumudur diye

oradaki yorumları okumamışsın galiba bir ebe bunun çok sakıncalı olduğunu söyledi ve bunu uzman olmadan zaten anlayamayacağınızı söylemişti ,

kızlar bu yollardan bende geçtim ama bunların hepsi boş inanın bana ben günüm geçmeden hissettim hamile olduğumu günüm geçtikten 2gün sonrada evde test yaptım çıktı ,

mecburen bekleyeceksiniz başka yolunuz yok, ne yaparsanız yapın ben hamileyim diyemezsiniz taki test yapana kadar çift çizgiyi görene kadar,

biliyorum insanın gözü dönüyor ama limon testi,karbonat testi yok parmakla kontrol hepsi hikaye sizde inanmıyorsunuzki zaten bu yolları inanın çok iyi biliyorum

• Konu Sahibi cananyasin
bılmıorum canım ordakı yorumları okudum bıkackısı denemıs ve dogruluk payı oldugunu soyluyolar haklısın kulaktan dolma bılgılere ınanır olduk ne yapalım bı umıt hersey rabbımden gelır cumlemız ıcın hayırlısı olsun inş

• Konu Sahibi cananyasin
kızlar ben gene bu sitede karbonat testi okumuştum ama bunu ilk defa duydum

canım yapmayın mikrop kaptırırsınız.
aslında doğruluk payı şöyle olabilir eskiden alttan muayeneyle anlıyormuş ebeler.ama kendi kendine anlıcam diye uğrşır mikrop kaptırırsınız..

yok canım ya bunu bence kesinlikle denememek gerek sonuçta allah korusun çok riskli bi test yöntemi bence

arkadaşlar, dikkat ederseniz bunu yazan arkadaş bebeği aldırmış. bebek isteyen arkadaşlar denemesin. Allah korusun durup dururken zarar verebilirsiniz.

Tobeee daha neler duycaz bakalim..!:roflol:

Bu yöntemde parmakla kontrol yaparken parmağınızın tamamını sokun demiyor :)
Size zarar verecek bir şeyi yok,sadece bilinçsiz yapılan işlemler tabiki zarar verecektir.
Bu normalde kadınların kontrol edebileceği bir yöntem,dedikleri de doğru , parmak ucuyla bile hissedilebilir,adetinizin yaklaştığını bile böylece son günlerde anlarsınız.
Tabiki bu yöntemlere gerek var mı o tartışılır,sonuç itibariyle baksanız da bakmasanız da bir şekilde bebeğiniz size gelecektir.

X