Kizlar hamilelikte sebebsiz kahve rengi akinti?

Infinite Soul

trueliving
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
4.290
8.109
Selam kizlar hamilelikde boyle birsey yaşamiş olanlar varmi?ben 5haftalik hamileyim ultrasonda keseyi filan gorduk hersey normal 5gun once kahverengi cok az akinti yaşadim şu an hala oluyor tam kan degil yani acil doktora gittim ama kan akişi yok yani duşuk yada gelişimi durmuş diye duşunmuştuk bir an oysaki sadece triod hormonu biraz yuksek bende acaba ondanmi kaynakli diye dusunduk doktorla progestoran yazdi ne olur ne olmaz diye merak ettim boyle birseyler yaşayan hamileler varmi aramizda?

Yerleşme kanaması olabilir. Uzanın ve dinlenin ayrıca bol bol su içmenizi öneriyorum. Arkadaşıma da aynı şey olmuştu doktor sıvı tüketimine dikkat et demişti

Yerleşme kanaması olabilir. Uzanın ve dinlenin ayrıca bol bol su içmenizi öneriyorum. Arkadaşıma da aynı şey olmuştu doktor sıvı tüketimine dikkat et demişti
evet tuketiyorum su şu aralar bulanti başladi icince midem kalkiyor ara sira
Aslinda ben hamileligi 2 3 haftalliken vajinal ultrasonda ogrendim nokta kadar gozukuyodu daha sonra 3 4 haftada yine vajineldi buyumuştu şu an ilk defe karindan ultrasonda gozuktu 5haftalik yani yerleşme coktan olmuştur diye dusunuyorum kendimce o yuzden direk duşuk diye duşundum sebepde bulamayinca dusunup duruyorum acaba bir anda duşermi diye

evet tuketiyorum su şu aralar bulanti başladi icince midem kalkiyor ara sira
Aslinda ben hamileligi 2 3 haftalliken vajinal ultrasonda ogrendim nokta kadar gozukuyodu daha sonra 3 4 haftada yine vajineldi buyumuştu şu an ilk defe karindan ultrasonda gozuktu 5haftalik yani yerleşme coktan olmuştur diye dusunuyorum kendimce o yuzden direk duşuk diye duşundum sebepde bulamayinca dusunup duruyorum acaba bir anda duşermi diye
7. Ve 8. Haftalarda yerleşme kanaması görenler var:)

X