Kızlar Kaçıncı Haftadasınız kaç Kilo Aldınız?

kızlar çok şanslısınız ben 30. haftamın içindeyim ve 18 kilo aldım acayip sinirlerim bozuluyor ancak ben kilo hariç çok şişim ayaklarım ellerim bacaklarım acayip şiş hiç inmiyor benim gibi şiş olan varmı

kızlar çok şanslısınız ben 30. haftamın içindeyim ve 18 kilo aldım acayip sinirlerim bozuluyor ancak ben kilo hariç çok şişim ayaklarım ellerim bacaklarım acayip şiş hiç inmiyor benim gibi şiş olan varmı

canım cok tuzlumu yiyorsun..tursu falan...yiyorsanda yeme artık tuzluda yeme.tursuda yeme..

ben 7+5 im ama simdiden 1 kilo almisim bile,cokda dikkat ediyorum hamur isi ve tatli yemiyorum ,ama nerden geldi bu kilo simdiden yoksa normalmi:sm_confused:

48 kilo ile tedaviye başladım, tedavi bitiminde iğnelerden dolayı 50 olmuştum. şu anda 10+6 yım ve 52,5 oldum bile. üçüz hamileyim ve sonunu düşünemiyoruuummmm..........

8,5 haftalik ikizlere hamileyim. 1 kilo aldim ama bu 3. hamileligim oldugu icin acayip karnim cikti. Sanki 3,5 aylik gibi duruyor. Takmayin kilolari ben oglumda yattigim icin 23 kilo aldim. Oglum 13 aylik oldugunda hamile kaldigim kilodan 5 kilo zayiftim.

bende 16 haftalık hamileyim, 50 kilo ile hamile kaldım ve daha hiç kilo almadım. Normal mi acaba ilk dört ay kilo almamak. kilo almıyorum diye, bebeğe bişi olur mu acaba diye korkuyorum.

bende 16 haftalık hamileyim, 50 kilo ile hamile kaldım ve daha hiç kilo almadım. Normal mi acaba ilk dört ay kilo almamak. kilo almıyorum diye, bebeğe bişi olur mu acaba diye korkuyorum.
canım gayet normal ben 20 haftaya kadar hiç kilo almamıştım.

ben de 23 haftalık hamileyim 7 kg aldım , biraz fazla gittim inşallah en fazla 14 -15 kg ile bitiririm

bende 38 haftalık hamıleyım 58 kılo ıle hamıle kaldım suan 74 kıloyum 16 kılo aldım.artık çok ağırlaştıgımı hissediyorum .butun hareketlerım kısıtlandı yataktan doğrulmam dakıkalarımı alıyo.ama son haftalar az kaldı kızımı kucagıma almaya.sabırsızlıkla beklıyorum dogumu.Rabbim tüm hamişlerin yardımcısı olsun.sağlıklı sıhhatli bişekilde bebişlerimize kavuşalım inşallah.............

ben 15 haftalık hamileyim ve kilo almayı bırakın vermiştim bu hafta kendimi toparlıyorum çok bulantı ve kusmam oldu belki bundan sonra alırım gerçi çok almakta istemiyorum 6 yada 9 kilo yeter.normal doğum istiyorum.

slm kızlar valla ben 31 hafta 2 gunluk hamıleyım.53 kılo hamıle kaldım suan 61 kıloyum bıraz fazla kılo almısım öyle dedi?

24. haftama girdim 62 kilo ile baslamistim,su an 71 kiloyum...
korkmaya basladim cunku biraz hizli kilo aliyorum o kadar da dikkat etmeme ragmen....

ben 20.haftama giriyorum nasipse ve toplam da 3 kilo almışım.zaten hiç biyerimden kilo almadım sadece karnım top gibi oldu basenlerden ve belden almadım yani arkadan hamile olduğum da belli olmuyor halbu ki o kadarda iştahım açık hatta gece yatarken bile yiyorum ama toplam 3 kilo almışım

25 haftadayım şimdiye kadar 4 kilo falan aldım 59la hamile kalmıstım su an sadece göbeğim şiş onun haricinde hamileliğimi belli edecek bi kılo yok

Neyime lazım dedim konuyu açtığım günden beri meyve ağırlıklı beslendim ve 1 kg ya veda ettimhihoyyythihoyyyt

Ya fıstık gibisiniz maşallah ben 60tım 66 olmuşum 14. haftada...Hamile olduğum hiiç belli değil göbek kalça önden arkadan fırlıyo... Ya kızlar diyetisyenemi danışsam çok di mi kilom

62 ile hamile kaldim 24. Haftamdayim 72 kilo olmuşum ama doktorum bile basküle çikana kadar kilo aldiğimi farketmedi boydan kurtardim yanii yine de 2 kilo fazla almişsin dedi napçam bilmiyom daha 3 ay varr BİDE POPOM ÇOK GERİ DOĞRU ÇIKTIII GÖRENLER HİÇ KİLO ALMAMIŞSIN DİYOLAR AMA İŞİN ASLI ÖYLE DEĞİL.

X