Kızlar Kaçıncı Haftadasınız kaç Kilo Aldınız?

bende 11 haftalık hamileyim ve 1 kilo aldım ama görünüşte 3-4 kilo almışım gibi duruyo göbekte 1 kiloya rağmen acayip çıktı.şimdiden hamile olduğumun belli olması normal mi?

kiminde belli oluyor kiminde 5.aya kadar anlaşılmıyo. Ben 14üm kimse anlamıyo sadece kilo almışsın deniliyo

18. haftam daha kilo almadımm, inşallah 5. ayı da kilo almadan atlatırım..

bende 15 hafta hamileyim 72 ile başladım şuan 75.6 oldum sizce fazlamı hedefim hamileliğimin sonuna kadar bi 8 kilo inşallah daha fazlasını almam

slm arkadaslar.ben 8 haftalık hamileyim. hamile oldumu ögrendimde 55 kg.idim. simdi hala aynıyım. sanırım 3.üncü aydan sonra kilo alınmaya basliomus. bebeğimm 15mm imiş. peki normalmi sizce? ilk hamileliyim ve ekimde birinci yılımız olacak... anne olmak güzel bi duygu.. :CüvCüv:

ben de 10 haftalik ikizlere hamileyim. Sanirim 1,5-2 kilo aldim. Ama 3. hamileligim oldugu ve ikiz olduklari icin sanki 4,5 aylik hamileymisim gibi. Kiloyu dert etmeyin ben ilk oglumda yattigim icin 23 kilo aldim 1 yil icinde 30 kilo vermistim. Onemli olan bebisin sagligi.
Ece

bende 12+5 günlük hamileyim 59 kiloyla başaladım ama kilo almamışım hiç bakalım ne zaman başlıcaz almaya ....

bende 30 haftalik ikize hamileyim ve suana kadar yaklasik 9 kilo aldim bakalim 36 ci haftada alcaklar sezeryanla ozmana kadar nekadar alirim. (bide benim isthaim hic yok, sabah bi parca siyah ekmek bide aksam)

slm bende 51,5 ile hamile kaldım şuan 24+4 günlüğüm ve 59 kiloyum dr um bunu bile fazla görüyo ama benim kullandığım elevit adlı vitamin kilo aldırdı onu kesitk o yüzden şimdi demir eksikliği için ilaç kullanıyorum sadece. çünki yeterince meyve sebze yiyorum ben et balıkta tüketiyorum eee bide vitamin alınca tabi çok kilo alınıyo o yüzden artık vitamin kullanmıyorum

slm bende 51,5 ile hamile kaldım şuan 24+4 günlüğüm ve 59 kiloyum dr um bunu bile fazla görüyo ama benim kullandığım elevit adlı vitamin kilo aldırdı onu kesitk o yüzden şimdi demir eksikliği için ilaç kullanıyorum sadece. çünki yeterince meyve sebze yiyorum ben et balıkta tüketiyorum eee bide vitamin alınca tabi çok kilo alınıyo o yüzden artık vitamin kullanmıyorum

aldığın kiloların elevitten dolayı olduğunu doktor mu söyledi?ben de kıullanıyorum ve kilo almak da istemiyorum.:1hug:

11+6 günlük hamileyim öğrendiğimde 54kiloydum şu anda 56 oldum:CüvCüv:Normal doğum istiyorum umarım fazla kilo almam:icecream::icecream:

aldığın kiloların elevitten dolayı olduğunu doktor mu söyledi?ben de kıullanıyorum ve kilo almak da istemiyorum.:1hug:

Arkadaslar lutfen doktorunuza danismadan Elevit veya baska vitamini kesmeyin. Onlar cok onemli bebeklerin gelisimi icin. Inananin aldiginiz kilolar en fazla 8-9 ayda gidecek zaten. ben oglumda yattigim icin 23,5 kilo aldim ve 8,5 aylik oldugunda hepsini vermistim. Oglum 13 aylikken hamile kaldigim kilodan 5 kilo zayiftim. Hic diyet yapmadim sadece bol bol emzirdim ve yurudum. Simdi de 11 haftalik ikizlere hamileyim ve 3 kilo aldim, hic dert etmiyorum onemli olan bebislerin gelisimi. Takmayin kiloyu lutfen, huzurlu ve rahat olun hamilleikte.
Ece

24. haftadayım ben...
6 kilo aldım ama böyle giderse bilmiyorum...

canım ben 18+2 yim ve toplam 3 kilo almışım bir ara panik oldum kilo alamıyorum diye ama zaman geçtikçe hızlı alıyorsun. dikkat et sonra daha hızlı alacaksın yemeği bol yemekten çok kararında ve çeşitli yemeye çalışmak lazım ki bebiş her vitamini alsın...

benimde 19 haftalık bir bebeğim var...kiloyu çok takan biriyim 3 kilo aldım ama bana sorarsan 10 kilo almış gibi hissediyorum..hamurişi ve tatlı asla yemiyorum..yemeğimi düzenli yiyorum eşim her gün yediklerimi sayıyor çünkü süt, meyve, yemek zorundayım.inşallah 10 kiloyla tamamlarım.birde hergün yürüyüş yapıyorum...

canım ben 31+4 günlük hamileyim,hamileliğe çok kilolu başladım,diyetisyene gittim
çok yememin ne bana nede bebeğe faydası olacağını söyledi.bana diyet verdi.Uymaya çalıştım.Şu ana kadar 4 kilo aldım.Doktorum bu durumdan memnun, bebekte iyi.Yine küçük kaçamaklarım oldu.Ama benim en büyük avantajım son 4 aydır her sabah 1 saat
4 km yavaş tempo yürüyüş oldu.Herkese tavsiye ederim hamilelik dönemim boyunca ağrım sızım hiçbişeyim olmadı çok sağlıklı geçti:)

Ben 12 haftalığım kilo vermişim.Cumartesi kontrolum vardı.Doktor böylesi daha iyi dedi.Kusmaların yarırı galiba :)))) Sonra yeteri kadar alacaksın zaten dedi.Yemekleri kusma korkusuyla az ve sık yiyorum.En etkilisi bu galiba kilo almamak için.Birde öğün aralrında kabuğunu kırıp ceviz yiyorum.Tok tutuyor.Tavsiye ederim.

15+5 im ve 65 kiloyla hamile kaldım ve şimdi 61 kiloyum. hiçte kusmadım.inş çok kilo almam ve norma l doğum yapabilirim..

X