Saç Şekillendiriciler Kizlarr bu sac masaylami yapilmis?

merich

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
24
0
kızlarr bu sac modeli sizce masaylamı yapılmıs,masayla yapılan saclar bukle bukle oluyo ben boyle su dalgası gıbı yapmak ıstıyorum bunun ıcın ozel bı aletmi war acaba??

Eklentiler

• $22.jpg
    $22.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 457
banada masa gibi gelmedi sanki tost makinesiyle yapilmis gibi yada onun gibi biseylefisfisfis

bunu bende çok merak ediyorum ama daha kalın olanını....bu ince olmuş bukle mi deniyo bune bilmiyorum...dalgası işte :)))))
bilen varsa yazsn kızlar

kırık maşa diye bi tabir var kuaförlerin
buklelerin açık durması
bende ona benzettim
tostluk falan bişey değil canım

tostluk degl belli cnm....kırık maşa dediklerini ben daha farklı biliodum...hiç yaptırmadım CADIARZU

kızlar bu bildiginiz örgü ya..
isteginize göre kalın yada ince örün sacınızı ıslatıp sıkı sıkı..
tamamdır işte..
benm arkdşm yapıyo hep..

bu saçı ne şekilde yapmışlar bilemem ama ben saçımı yıkadıktan sonra nemliyken iki yandan balık sırtı örüp yatıyorum sabah açınca aynen böyle oluyor:)

buldum kizlaryerimseniben resmini koydugum aletle yapiliyo o sac modeli videosunu izledim boyle aralardan saclari gecirip tost gibi kapatiyolar ve masayi yavasca asagiya dogru kaydiriyolar. sonucta ayni o kizin saci gibi oluyo

Eklentiler

• $hair curling iron.jpg
    $hair curling iron.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 45
  • $revlon.jpg
    $revlon.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
o maşayla nasl sa sarılıyo yaa
ör yat daha kolay kaydirigubbakcemile3

o maşayla nasl sa sarılıyo yaa
ör yat daha kolay kaydirigubbakcemile3

cnm sarmiyolar yani maşanin etrafinda saci dolamiyolarda ,2 maşann arasindan gecirip klipsi kapattıktan sonra yavasca asagıya dogru cekıyolar,ama bıraz uzun iş sabır lazım dedıgın gibi örüp yatmak daha kolayhihoyyyt

boyle bi fonle,istedigin bu sekli ve su dalgasini yapabilirsin,,,yoksa tavsiye ederim ,en fazla yarim saatte ,istedigin gibi oluyo saclarinyerimseniben

cnm sarmiyolar yani maşanin etrafinda saci dolamiyolarda ,2 maşann arasindan gecirip klipsi kapattıktan sonra yavasca asagıya dogru cekıyolar,ama bıraz uzun iş sabır lazım dedıgın gibi örüp yatmak daha kolayhihoyyyt

anladm şimdi tam olarak canm...hiç ugraşamam valla :dilcikar:
ör yat dediğim gibi aynı şekl olur :teytey:

boyle bi fonle,istedigin bu sekli ve su dalgasini yapabilirsin,,,yoksa tavsiye ederim ,en fazla yarim saatte ,istedigin gibi oluyo saclarinyerimseniben

eliscim nasl yapılcak bunla :uhm:
bende de var ama bilmiyorum ki

kızlar bu bildiginiz örgü ya..
isteginize göre kalın yada ince örün sacınızı ıslatıp sıkı sıkı..
tamamdır işte..
benm arkdşm yapıyo hep..

bencede örgü çünkü aynı benimkine benziyor birde kalın
tarakla tarayınca aynen böyle oluyo benimki

iyi de o fotoğraftaki kızın saçları güzel görünmüyor ki..Dalgasının da bir özelliği yok.Bozulmuş ,sönmüş,cansız,hacimsiz bir görüntüsü var.:bbo:

X