KIZLARRR aranızda adet görüpte daha sonra hamile olduğunu öğrenen varmı

Ben varım canım ben normal adet oldum 3. 4 gün sürdü normalde de öyle daha sonraki ay olmayınca şüphelendim ve öğrendiğimde oğluşum 11 haftalık olmuştu şimdide 34 haftalık teyzesi ama benim mide bulantım falan hiç olmadı o yüzdende şüphelenmemiştim hiç:)

Kanamanın yoğunluğu nasıldı yani normal adet gibi miydi? Yoksa açık renk mi?

Kanamanın yoğunluğu nasıldı yani normal adet gibi miydi? Yoksa açık renk mi?

Ben adet oldum 9şubatta az az başladı bir gün yoğun gibiydi sonra bugüne kadar kahve lekeler şeklinde devam ediyor bhgc normal artışta progestanım 5.18 azmı bilmiyorum :KK43: kese az görünüyor bebiş hala göstermedi kendini çok erkenmiş..hayırlısı olsun ..

Üstüne adet oldum ama hala devam eden lekeler beni deli ediyor

Ben adet oldum 9şubatta az az başladı bir gün yoğun gibiydi sonra bugüne kadar kahve lekeler şeklinde devam ediyor bhgc normal artışta progestanım 5.18 azmı bilmiyorum :KK43: kese az görünüyor bebiş hala göstermedi kendini çok erkenmiş..hayırlısı olsun ..

Üstüne adet oldum ama hala devam eden lekeler beni deli ediyor

İnsallah kavusursun. Ben de bugun adet oldum bikac gun gecikmeli olarak.. Yine de insan umut ediyor. Başta kanama azdi yerlesme kanamasi olabilir diye dusundum ama sonra cogaldi. Adet olmadan once de ara ara sancim oldu adet olcam heralde dedim ama olmayinca sevinmistim.hayirlisi olsun

İnsallah kavusursun. Ben de bugun adet oldum bikac gun gecikmeli olarak.. Yine de insan umut ediyor. Başta kanama azdi yerlesme kanamasi olabilir diye dusundum ama sonra cogaldi. Adet olmadan once de ara ara sancim oldu adet olcam heralde dedim ama olmayinca sevinmistim.hayirlisi olsun

F rahçım sen yine de kan ver istersen üstüne görmede aynı adet gibi adet oluyorsun ama o anda hamilesindir, Allahın işi kan ver bence emin ol..

F rahçım sen yine de kan ver istersen üstüne görmede aynı adet gibi adet oluyorsun ama o anda hamilesindir, Allahın işi kan ver bence emin ol..

Saglik ocaginda kan veriliyor mu? Herhangi bi ucreti var mi hazirlikli gideyim gidersem. Cok sagol buarada insan paylasinca rahatliyor

Saglik ocaginda kan veriliyor mu? Herhangi bi ucreti var mi hazirlikli gideyim gidersem. Cok sagol buarada insan paylasinca rahatliyor

Özür cnm cvp gç geldi ama dün kanamam arrtı yatağa attım kendimi benim durum umutsuz gibi :KK43: sen sağlık ocağına git dra söyle bhgc bakılsın şüphem var de, adet olduğunu söyleme yazsın ver kan ne olur ne olmaz para almıyorlar tabiki s, ocağında güZel haberlerini bekliyorum cnm

Özür cnm cvp gç geldi ama dün kanamam arrtı yatağa attım kendimi benim durum umutsuz gibi :KK43: sen sağlık ocağına git dra söyle bhgc bakılsın şüphem var de, adet olduğunu söyleme yazsın ver kan ne olur ne olmaz para almıyorlar tabiki s, ocağında güZel haberlerini bekliyorum cnm

selam canim ya merak ettim nasil oldun insallah tutunmustur sana bebegin allah korktuguna ugratmasin bilgilendirirsen sevinirim

merhaba arkadaslar benim bu ay adet durumumda tuhaflik var hem gecikti hemde 2 gun pembe akintim oldu ve simdi cok az kahve kirmzi renkte damla damla geliyor 1 haftadir gun icerisinde bas agrim var tuhaf bir sekilde acaba hamile olabilrimiyim ?

Ben varım canım ben normal adet oldum 3. 4 gün sürdü normalde de öyle daha sonraki ay olmayınca şüphelendim ve öğrendiğimde oğluşum 11 haftalık olmuştu şimdide 34 haftalık teyzesi ama benim mide bulantım falan hiç olmadı o yüzdende şüphelenmemiştim hiç:)

Eğer böle bişey varsa bnde 1gün adet oldum ve tüm belirtilerde var

bnmde adetim gününden önce başladı 2 gün sürdü ama azda değildi hamile olablrmym bütün belirtiler var. üzülüyorum test yapmayada korkuyorum negatif çıkıcak diye. rüyyalarımdada hep hamilelik çıkıyo bilmiyorum valla psikolojim çok bozuldu:KK43:

Cogu hamilelik boyle oluyor ozaman cunku bende doktora gittigimde 8 haftalik yani iki aylik hamile oldugumu ogrendim. Ama son adet tarihim bir ay oncesini gosteriyodu. Nasil oldu nasil bu sekilde hamile kalinir anlamadim ozaman ben bi kere ustune gormusum yani ilk haftalarinda zaten bulantilarim falan da 10. Haftamda basladi ben biraz erken ogrenmistim. Ve cogu kadindan da bunu duyuyorum.

GM Discovery cihazından gönderildi.

bnmde adetim gününden önce başladı 2 gün sürdü ama azda değildi hamile olablrmym bütün belirtiler var. üzülüyorum test yapmayada korkuyorum negatif çıkıcak diye. rüyyalarımdada hep hamilelik çıkıyo bilmiyorum valla psikolojim çok bozuldu:KK43:

merak ettim canım naptın doktora gittinmi ?? hamilemisin??? tesadüfen bu sayfaya girdim mesajları okudum :)

merak ettim canım naptın doktora gittinmi ?? hamilemisin??? tesadüfen bu sayfaya girdim mesajları okudum :)

maalesef canım :KK43: zaten bn adette olmuştumda çok istediğim için kendimi kandırıyodum işte ama hala bnm göğüslerimde şişlik kaldı adetim bitti korkuyorum bu ne acaba hastalık yoktur inşallah.testide dün yaptılar 0,59 yani negatif çıktı :KK43:

Merhaba arkadaşlar ben 15 temmuzda adet oldum ama normalde 8 gün süren adetim bu kez 6 gün oldu ve her zamankinden farklı bi şekilde kanamam oldu şimdi adetim biteli 15 gün oluyo ve bi buçuk haftadır mide bulantım var gün içerisinde sürekli oluyo bu bulantılar. Adetimin bitmesinden 5 gün sonra eşimle birlikte olduk bulantılarım devam ettiği için bugün evde gebelik testi yaptım ve negatif çıktı idrar için de sürekli ihtiyaç duyuyorum karnımın alt kısmında şişlik var ve kendimi hep halsiz hissediyorum evde yaptığım test negatif çıktı ama insan umut besliyor acaba hamilelik durumum var mı diye kan testi de yaptırmak istemiyorum boşuna böyle bi durum yaşayanınız var mı acaba

arkadaşlar, 4 sayfayıda okudum.. ve şuann hissettgıgımm şeyin tarıfı yok..
bu ayy hamıellık şüphem vardıı belirtilerin hepsınıı yasıyordum.. kann testı yaptırdım pazartesı 0.100 cıktı gebelık yok dedi doktor..
neysekı bir gün sonraa adet oldum..
ama bugunn adetım kesıldı.. anlam veremıyorum ..dün bir pedi doldurdum..dolu dolu oldum yanı..bugun isee pedimm kirlenmedi bile :KK43:
ne oluyor bölee .. bunun anlamı nedirr..
benı üzen şey ise.. adet oldugum gün yanıı dün ve bugun dogum kontrol hapına başladım. 2 gundurr hap içiyorum..
ve ayrıcaa cok fena gribimm ağrı kesıcı de aldım 3 kezz ::KK43:

bilemiyorum şimdii ya hamıleysem.. Allah'ım yardım et.. eger varsaa bebeğimee bişe olmasınn RABBIM :KK43:

çok üzgünüm yaa.. off :KK43: miğdem cok bulanıyorr şuandaa .. kasıklarımda hala batıyorr..belimm de cok agrıyorr.. off off bılmyıorum kii :KK43:

benım gıbı oln hıc oldumu arkadaşlarr ...

adetlıydım bende 3.gunumdu ama koyu geliyordu sancımda olmadı hıc sasırdım arkadaşlar üstüne goruyosun dedı ınanmadım ama soktırucu kullanacaktım ne olur ne olmaz dıye test yaptım hamıleymişim,onun ıcın agrıkesıcı falanda kullanırken dıkkat etmek lazım

X