KIZLARRR aranızda adet görüpte daha sonra hamile olduğunu öğrenen varmı

arkadaşlar, 4 sayfayıda okudum.. ve şuann hissettgıgımm şeyin tarıfı yok..
bu ayy hamıellık şüphem vardıı belirtilerin hepsınıı yasıyordum.. kann testı yaptırdım pazartesı 0.100 cıktı gebelık yok dedi doktor..
neysekı bir gün sonraa adet oldum..
ama bugunn adetım kesıldı.. anlam veremıyorum ..dün bir pedi doldurdum..dolu dolu oldum yanı..bugun isee pedimm kirlenmedi bile :KK43:
ne oluyor bölee .. bunun anlamı nedirr..
benı üzen şey ise.. adet oldugum gün yanıı dün ve bugun dogum kontrol hapına başladım. 2 gundurr hap içiyorum..
ve ayrıcaa cok fena gribimm ağrı kesıcı de aldım 3 kezz ::KK43:

bilemiyorum şimdii ya hamıleysem.. Allah'ım yardım et.. eger varsaa bebeğimee bişe olmasınn RABBIM :KK43:

çok üzgünüm yaa.. off :KK43: miğdem cok bulanıyorr şuandaa .. kasıklarımda hala batıyorr..belimm de cok agrıyorr.. off off bılmyıorum kii :KK43:

benım gıbı oln hıc oldumu arkadaşlarr ...
Canım neden doğum kontrol hapı kullanıyosun ki anlamadım ben hamile olmak mı istemiyosun

Canım neden doğum kontrol hapı kullanıyosun ki anlamadım ben hamile olmak mı istemiyosun

canım ben cocuk dusunmuyorum.. sadecee eger varsaaa ona bir zarar gelsınn ıstemyıorum.. olsaydıı sevınırdım.. ama olmadıgı ıcın uzulmedım.. Allah olmayana versın 2 oğlum var ve ufak oglum daha 3.5 yaşında..
3. bebek için ck erken.. spiral cıkıncaa bıraz süphelenıyordum ki neysekı adet oldum..
adetım kesılmıstıı sukurr sabahh gerı başladı.. cok hap kullandım grıpten dolayı bellıkı ilaçlar kestı.. bebegım olsaydıı ona bıse olur dıye cok korktum.. telaşım bundan dolayıydı ..

canım ben cocuk dusunmuyorum.. sadecee eger varsaaa ona bir zarar gelsınn ıstemyıorum.. olsaydıı sevınırdım.. ama olmadıgı ıcın uzulmedım.. Allah olmayana versın 2 oğlum var ve ufak oglum daha 3.5 yaşında..
3. bebek için ck erken.. spiral cıkıncaa bıraz süphelenıyordum ki neysekı adet oldum..
adetım kesılmıstıı sukurr sabahh gerı başladı.. cok hap kullandım grıpten dolayı bellıkı ilaçlar kestı.. bebegım olsaydıı ona bıse olur dıye cok korktum.. telaşım bundan dolayıydı ..
Anladım canım allah çocuklarını hayırlı etsin inşallah maşallah sevindim senin adına :KK24:

Amiiin inşallah biz de bekliyoruz rabbimin bu müthiş lütfu ne zaman gelicek diye :KK3:
hayırlısıylaaa inşallahh :) en cok bunu dile...
Rabbım ne eylerse guzel eylerr..
sabredıpp beklemelisin.. budaa senın sınavınn ..

Allah'ım tez zamandaa hayırlısıylaa tum ısteyenlere evlat versın .inşallahh ..

merhaba arkadaşlar bende bu ayın 11 inde adet oldum ama her zamankinden farklıydı 2 gün oldum sonraki 2 gün sadece tuvalete gittiğim zaman yumurta akı gibi uzayan bir kan geldi. Anlam veremiyorum acaba üstüne mi gördüm yoksa başka bir sorun mu var?

mrb.ben normalde 28 günde 6-7 gün süren regl olurum.bu ay 4 gün geçikti.Olmadan 3-4 gün önceden bel ve kasık ağrılarım vardı.5.gün çok az leke geldi.ertesi gün biraz yoğundu.sonraki günde akşama doğru kesildi.acaba üstüne görmüş olabilir miyim?Lütfen tecrübeli arkadaşlardan acil cvp.bekliyorum.

Mrb arkadaslar. Benimde basima boyle bisey geldi. adetim tam gununde fakat normalden farkli geldi ve 2 hafta lekelenme seklinde surdu. Bittikten bikac gun sonra bulantilarim basladi. Test yaptirdim hamileyim. Hemen dr gittim, keseyi ve kalp atislarini gordum. Dr 7 haftalik dedi. Allahim tum isteyenlere versin insallah...

Merhaba kizlarr.. Ben 17kasimda kimyasal gebelik gecirdim.. O ay korundum 17aralikta ilk adetimi gordum . korunmayi biraktik 11ocakta ilk pembe sonra kahverengi lekelenmelerim oldu 2gun sonrada adet oldum 3gun surdu .. Acaba uzerinemi goruyorum anlamadim . kimyasal gebelikten sonra oldu desem ilk adetimde ole bisi olmadi. Bi oglum var . oglumda 1 ayda olmustu gecirdgm kimyasal gebelikte 1ayda olmustu.. Kafam karisti . bnm gibi boyle olan varmi

Iyi geceler Biz eşimle Kasım 14 de ilişkiye girdik benim 5 aralıkta adet olmam gerekiyordu ama olmadım şüphelendim idrar testi yaptım pozitif çıktı ama 15 aralıkta şiddetli kasık agrisiyla tuvalete gittim kan ve parçalar geldi düşük yaptığımı anladım 10 gün sonra 2 Tane idrar testi yaptım negatif çıktı ama çok uykusuzluk çekiyorum sürekli uyuyorum yorgunluk var emin olamadım 5 ocakta kan testi yaptırdım oda negatif çıktı sanki göbeğimde büyüyor hamilemiyim acaba cevap verirseniz çok sevinirim ayrıca adet de oldum ocağın 3 ünde

Iyi geceler Biz eşimle Kasım 14 de ilişkiye girdik benim 5 aralıkta adet olmam gerekiyordu ama olmadım şüphelendim idrar testi yaptım pozitif çıktı ama 15 aralıkta şiddetli kasık agrisiyla tuvalete gittim kan ve parçalar geldi düşük yaptığımı anladım 10 gün sonra 2 Tane idrar testi yaptım negatif çıktı ama çok uykusuzluk çekiyorum sürekli uyuyorum yorgunluk var emin olamadım 5 ocakta kan testi yaptırdım oda negatif çıktı sanki göbeğimde büyüyor hamilemiyim acaba cevap verirseniz çok sevinirim ayrıca adet de oldum ocağın 3 ünde
Kolayi var cnm git bi kan tahlili yaptir

Merhaba benimde başıma geldi dkh ile korunuyordum her zamanki gibi her ay basindda adetlerim geliyordu 2014 ekim basinda adetim gelmedi ilaci biraktim supelendim gebelikten doktora gittim 3 ayini gecmis bebegim sok oldum ve hiç bir belierti yasamadim gebelikle ilgili ne mide bulantisi ne kusma tab tarama testlerini kaçırmış oldum amniyosentez oldum x gurubu ilaç kullandigim için risklidir dediler ama çok şükür temiz çıktı 24 haftalik olduk şimdi kızım olacak nasipse ama inanin pskolojim bozulmustu testlerim temiz çıkana kadar ömrümde ömür gitti öyle iste benim basima geldi allah hepimize eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar versin

X