Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

arkadaşım teşekkür ederim ilgin için belirtiler adet gecikmesi dışında millet kilo almışsın diyor ben klomen den diye düşünüyorum hormon alıyoruz nede olsa gereksiz sinir yapıyorum her şeyi bende anlamadım bu yüzden mi.ve diğer hamileliğim gibi ilk ayda aşırı açlık hissi var bir türlü doymuyorum belki psikolojiktir diye aldırmamaya çalışıyorum bakalım işte hayırlısı ara ara sancılarım var oda canımı sıkıyor sanki her an adet olacakmışım gibi Allah sabır versin zor iş..:bbo:

TATLIM KARIN BÖLGESINDE SISLIK BENDEDE VAR KLOMENDENDIR DIYE DÜŞÜNÜYORUM BENIMDE CANIMI SIKIYO AMA NEYAPALIM HERSEY BEBıŞ ıÇıN AY UMARIM YRN TEST YAPTIGINDA ÇıFT CIZGIYI GÖRÜRSÜN VE HAMILELIGIN SÜRESINCE HIC BI PROBLEM YASAMAZSIN:Saruboceq::Saruboceq:

evet ilk kez kullanıyorum ama ondan önce duphastan dı zannedersem onu kullandım olmayınca tekrar duphastan ve klomene başladım.

slm kızlar listeye beni de ekleyin beklenen adet tarihim 09/07/09 ben klomeni 1 ay kullandım dr. bu ay kullanma dedi kullandığım ay ben de çok stres yapmıştım şimdi rahatım allah hepimizin gönlüne göre versin inş hayırlı haberlerimizi burdan peşpeşe veririz

günaydın günaydın kızlarrrr valla topiğimize sahip çıkmışsınız bi açtım adria sayesinde ilk sırada. Naptınız diye bi okudum. Sudemcim inşallah hamişsindir. Ayağını sürü de bizde peşinden gelelim. Kızlar bu arada bana da az kaldı. Önümüzdeki hafta pazartesine kadar olmazsam ben de artık başlıcam acabalara. Bu arada 3 gündür rüyalarımda hamileyim kafama çok aşırı taktım. Bu yüzden olmaz diye de korkuyorum. Stresli değilim ama bilinç altıma yerleşmiş bi kere.
Sudemcim bugün bizi habersiz koma arkadaşım.
Fuşyamanya sen ne yaptın bu arada geciktin mi senden de bekliyorum .

FıRSTHEAVEN KÜSTÜM SANA:umursamaz:TOPIGINE BEN CIKTIM SAHIP ASKOLSUN SÜREKLI YAZDIM:tomato:NEYSE CANIN SAĞOLSUN BAKALIM

SUDEMCIMMMMMMMMMMMMMMM HABERLERINI ALMAK ICIN ERKEN GIRDIM
AYYYYYYYYY HADI BAKALIM HAYIRLISIYLA GEL VER HABERINIdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

slm kızlar listeye beni de ekleyin beklenen adet tarihim 09/07/09 ben klomeni 1 ay kullandım dr. bu ay kullanma dedi kullandığım ay ben de çok stres yapmıştım şimdi rahatım allah hepimizin gönlüne göre versin inş hayırlı haberlerimizi burdan peşpeşe veririz

TATLIM EKLIYTORUM SENI HEMEN SAĞOL IYI DILEKLERIN ICIN
ALLAHIM SENINDE GÖNLÜNE GÖRE VERIR INSALLAH:Saruboceq::Saruboceq::1hug:

opuyorumnanaktan:CüvCüv::CüvCüv::nazar:UĞUR LİSTEMİZ

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
SUDEM::15 HAZİRAN:lepi::lepi:
FUŞYAMANYA::16 HAZİRAN:lepi::lepi:
FİRSTHEAVEN::22 HAZİRAN:lepi::lepi:
ADRİA::23 HAZİRAN:lepi::lepi:
RİCHBERRY::24HAZİRAN:lepi::lepi:
ARZU0000::27 HAZİRAN:lepi::lepi:
ZEYN77::3 TEMMUZ:lepi::lepi:
SENA::9 TEMMUZ:lepi::lepi:
a.s.hadı kızlar insallah hayırlısıyla hersey güzel olcaka.s. alkisalkisalkisalkisalkisalkisKIZLAR HADI BAKALIM ARD ARDA HAMİŞ LISTESINE GECICEZ:1hug:

LİSTEYI ÖNE ALDIM KIZLAR DAHİL OLMAK ISTEYEN BUYURSUNvereliniortak

FıRS HANIMIN UGRUYACIGI YOK BENDE GIDIYORUM:dilcikar:
SUDEM SENDEN HABER ALMAK ICIN TEKRAR GIRMEYE CALISICAM CNM

canım beniiimmmm rich cim sen den naber ya sudemi merak ettim napıyım yaaaa seni de merak ettim şimdi ağrıların geçti mikaydirigubbakcemile5

tatlım agrılar gectı sadece akıntı ve bel agrısı var senınkıler ne alemde
sudemde gecıktı ya hemen yapcaktı sabah

tatlım belkı hamıssındırde bekadr erken olurmu mıde bulantısı CADIARZU
ya ben belırtılere takmıyorum nısan ayında hepsını yasadım belırtılerın ama fos cıktı
o yüzden cok takılmıyorum kendımı dınlememeye calısıyorum

X