Klomen kullanip catlatma ignesi olmadan hamile kalan

Kizlar merhaba bu konuyu ben açmıştım.. bu ay doktorum seni bu ay dinlendirelim hormon yuklemeyelim bu ay boyle gecsin dedi. Esimin sperm testini gormek istedi ama daha yaptirmadik. Bu sabah erken gebelik testi yaptim bes dakika icinde silik bir çizgi cikti adetime 4 gun var. Sevinmeli miyim bilemedim cogu kisi testlerin yaniltici oldugunu yazmis kan vermek icin de erken mi

Eklentiler

• IMG_20220911_103813_Bokeh.jpg
    IMG_20220911_103813_Bokeh.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 76
Kizlar merhaba bu konuyu ben açmıştım.. bu ay doktorum seni bu ay dinlendirelim hormon yuklemeyelim bu ay boyle gecsin dedi. Esimin sperm testini gormek istedi ama daha yaptirmadik. Bu sabah erken gebelik testi yaptim bes dakika icinde silik bir çizgi cikti adetime 4 gun var. Sevinmeli miyim bilemedim cogu kisi testlerin yaniltici oldugunu yazmis kan vermek
Kizlar merhaba bu konuyu ben açmıştım.. bu ay doktorum seni bu ay dinlendirelim hormon yuklemeyelim bu ay boyle gecsin dedi. Esimin sperm testini gormek istedi ama daha yaptirmadik. Bu sabah erken gebelik testi yaptim bes dakika icinde silik bir çizgi cikti adetime 4 gun var. Sevinmeli miyim bilemedim cogu kisi testlerin yaniltici oldugunu yazmis kan vermek icin de erken mi
seni umutlandirmak istemem canim ama sanki var gibi istersen adet tarihine kadar bekleyip o gün kan ver :)
insallah vardir hakkinda hayirlisi olsun 💕

Çatlatma iğnesi yoksa ben o çizgiyi çok rahat görüyorum. Hayırlı olsun 🧿 inşallah devamı da gelir. Kendine dikkat et 💃

Çok sevindim Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin bende klomen kullandım bugün 2 yumurta büyümüş 1 tanesi küçük hün aşırı ilişki dedi çatlatma iğnesi önermedi siz gün aşırı mı yaptınız birde bugün şeffaf akıntım geldi
Ben klomen kullandigim ay deli gibi takip ettim ovulasyon testiydi erken gebelik testiydi ne ararsan. Sonra hamile kaldigim ay sadece folik asit duzenli aldim ve doktor tavsiyesi uzerine gunde en az uc litre su ictim. Hic takip etme bu ay serbest olun dedi. Yumurtlama gunlerimi akintimla takip ettim anladik yumurtladigimi akintim geldigi sure boyunca her gun degerlendirdik. Bir hafta falan. Sonra adetime 8-9 gun kala kupkuruydum bir damla bile akintim olmadi. Ama hamile kalmisim cok sukur

Ben klomen kullandigim ay deli gibi takip ettim ovulasyon testiydi erken gebelik testiydi ne ararsan. Sonra hamile kaldigim ay sadece folik asit duzenli aldim ve doktor tavsiyesi uzerine gunde en az uc litre su ictim. Hic takip etme bu ay serbest olun dedi. Yumurtlama gunlerimi akintimla takip ettim anladik yumurtladigimi akintim geldigi sure boyunca her gun degerlendirdik. Bir hafta falan. Sonra adetime 8-9 gun kala kupkuruydum bir damla bile akintim olmadi. Ama hamile kalmisim cok sukur bende şimdi hergün ilişki deniyim

Ben klomen kullandigim ay deli gibi takip ettim ovulasyon testiydi erken gebelik testiydi ne ararsan. Sonra hamile kaldigim ay sadece folik asit duzenli aldim ve doktor tavsiyesi uzerine gunde en az uc litre su ictim. Hic takip etme bu ay serbest olun dedi. Yumurtlama gunlerimi akintimla takip ettim anladik yumurtladigimi akintim geldigi sure boyunca her gun degerlendirdik. Bir hafta falan. Sonra adetime 8-9 gun kala kupkuruydum bir damla bile akintim olmadi. Ama hamile kalmisim cok sukur
Bende bugünden sonra hergün ilişki düşünüyorum hayırlısı olsun dualarınızı bekliyorum

Gun asiri demesi sperm kalitesi artsin diye cok dusunmeden deneyin vajina icindeki sivinin artmasi bile cok onemli spermlerin iceride tutulmasi ilerleyebilmesi icin vs. Zevk almadiginiz kafanizda bir seyler kurdugunuz iliskiler de zaten şans düşüyor. Nacizane tavsiyem insallah gönlünüze gore olur kendinizi yipratmayin

Bende bugünden sonra hergün ilişki düşünüyorum hayırlısı olsun dualarınızı bekliyorum
Gun asiri demesi sperm kalitesi artsin diye cok dusunmeden deneyin vajina icindeki sivinin artmasi bile cok onemli spermlerin iceride tutulmasi ilerleyebilmesi icin vs. Zevk almadiginiz kafanizda bir seyler kurdugunuz iliskiler de zaten şans düşüyor. Nacizane tavsiyem insallah gönlünüze gore olur kendinizi yipratmayin

Herkese merhaba.. kk nın 2011 tüp bebek günlüğü sayfası aktif üyesiydim 10 yıl geçmiş aradan , 2013 Tr kuzumu kucağıma almayı nasip etti Allah, ilk evliliğimdi o yıllar eş faktörlü sıkıntı vardı, şimdi ilk eşim rahmetli oldu 2. Evliliğimden kıIma kardeş istiyorum ama amh yerlerde 0.38 çıktı yaş 40, soğan kürü q10, folikasid, bir takviye saha kullanıyorum sağ ve solda toplam 3 tane ama 1 i bile büyütüyormuş yumurtaların. Ben ilk gebeliğimde 4. Denemede yakaladım gebeliği ama 4-5 tane olan yumoşlaeım kullandığım kütler sayesinde 16 ya çıkmıştı ilk kez o ay

5+5 gunlukken kese göründü su an 6+3 deyim daha bebegi gormeden kalp atislarini duymadan tam sevinemedim. Doktor zaten uc ay dolmadan hamileyim demek yok dedi. Artik nasip allah nasip ettiyse dogacak yavrum. 8 ekimde gidicez doktora bebis var mi gormeye
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.. çok sevindim :)

X