Klomen kullanip catlatma ignesi olmadan hamile kalan

5 ay erken bi süre ama.. Normal yollarla gebe kalmak için bazı doktorlar 1 sene, bazıları da 1,5 sene korunmasız ilişki denenmesini tavsiye ediyor.
Evet ama biz 1 yıldır evli olduğumuz icin artık çok çocuk istiyoruz. Stres yapıp çok isteyince de hiç olmuyor sanki. Doktor yumurta takibine başlayacak bu ayın 10'unda. Hsg önermiyor hala, klomen de hiç demedi.

Doktor ne dedi acaba size?
Tahliller iyi çıktım
Bu ay klomen vermek istedi.
Yumurta takibi çatlatma iğnesi olmadan sadece klomen.
Bende bu ay kullanmamaya karar verdik onunuzdeki ay klomrn kullanicam.
Çünkü doktor yan etkisinin çok olacağını söyledi, sancı yaoar dedi. Benim de bu ay sınavım var, sınavdan sonra kullanacağım.

İnşallah bu ay gebelik olur da gerek kalmaz 😔

Tahliller iyi çıktım
Bu ay klomen vermek istedi.
Yumurta takibi çatlatma iğnesi olmadan sadece klomen.
Bende bu ay kullanmamaya karar verdik onunuzdeki ay klomrn kullanicam.
Çünkü doktor yan etkisinin çok olacağını söyledi, sancı yaoar dedi. Benim de bu ay sınavım var, sınavdan sonra kullanacağım.

İnşallah bu ay gebelik olur da gerek kalmaz 😔
İnşallah yaa dua edelim 🙏🙏 sınavınızda da başarılar 🤗

Evet ama biz 1 yıldır evli olduğumuz icin artık çok çocuk istiyoruz. Stres yapıp çok isteyince de hiç olmuyor sanki. Doktor yumurta takibine başlayacak bu ayın 10'unda. Hsg önermiyor hala, klomen de hiç demedi.
bende hiç bilmiyorum neden hsg önermediklerini. senin dediğini duydum eğer tıkalı tüp varsa hsg çekerken açılabiliyomuş ve hamile kalma ihtimalide böyle artıyor sanırsam.

Benimde adet günüm 6 Eylül. Bu sabah dayanamadım test yaptım malesef tek çizgi. Ama karnımda öyle bir şişkinlik varki, kasıklarımda batmalar, sürekli tuvalete çıkıyorum. göğüslerim çok sızlıyor. Hamilelikle o kadar aynı belirtilerki insan bir anda olsa umutlanıyor. Adet olacağım zaman çok sıkıntılı geçecek gibi duruyor çünkü karnım felaket 1 haftadır!!!

bende hiç bilmiyorum neden hsg önermediklerini. senin dediğini duydum eğer tıkalı tüp varsa hsg çekerken açılabiliyomuş ve hamile kalma ihtimalide böyle artıyor sanırsam.
Bana hsg için erken olduğunu soyluyor doktorum anestezili yapıyorlar burada, anestezi olmadan dayanamazsın dedi ağrıya. Galiba eski yöntem çünkü bazı videolarda gördüm anestezisiz yapıyorlar. Ben de öyle bir şey mi var tikalilik felan diye çektirmek istedim ama anestezi olayından çekindim nedense

Benimde adet günüm 6 Eylül. Bu sabah dayanamadım test yaptım malesef tek çizgi. Ama karnımda öyle bir şişkinlik varki, kasıklarımda batmalar, sürekli tuvalete çıkıyorum. göğüslerim çok sızlıyor. Hamilelikle o kadar aynı belirtilerki insan bir anda olsa umutlanıyor. Adet olacağım zaman çok sıkıntılı geçecek gibi duruyor çünkü karnım felaket 1 haftadır!!!
Yani umutlandirmak gibi olmasın ama olağandışı belirtilerse adetin geciktikten 5-6 gün sonra felan test yap bence herkeste erken cikmayabiliyor

Kızlar adet tarihime 4 gün kaldı ama hala ovülasyon testim böyle sizce neden böyle oluyor ?

Eklentiler

• 48D1C339-1902-491F-9A9F-ACC1D68A75C7.jpeg
    48D1C339-1902-491F-9A9F-ACC1D68A75C7.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 29
Bana hsg için erken olduğunu soyluyor doktorum anestezili yapıyorlar burada, anestezi olmadan dayanamazsın dedi ağrıya. Galiba eski yöntem çünkü bazı videolarda gördüm anestezisiz yapıyorlar. Ben de öyle bir şey mi var tikalilik felan diye çektirmek istedim ama anestezi olayından çekindim nedense
Bende biraz araştırdım rahmin delinmesi gibi olumsuz yönleri var, belkide kötü sonuç olasılığından son çare olarak bakıyorlar

Merhabalar. Yumurta tembelligim oldugu icin adetimin 5. Gunu gunde iki tane olarak klomen e baslatti doktorum. 10.gun kontrole gittigimde bircok yumurtanin olsutugunu cogul gebelik olmamasi icin de catlatma ignesi vermeyecegini soyledi. Yumurta boyutlarini bilmiyorum soylemedi ama cok yumurta olusmasina sasirdi. Bat a kadar gün aşırı iliski olacak dedi. Bu sekilde hamile kalan var mi? Bu arada ovulasyon testlerim 10gundur negatif.
Klomen kullanıp hamile kaldım ama ogrendikten sonra düşük oldu .

Anestezi olunca rahmi daha iyi inceliyorlar ve tıkanıklık varsa ilaçla ittirerek açıyorlar. Anestezi olmaz ise kendini kastığın için görmekte zorlanıyorlar. Ama uyurken bakıldığında öyle bir problem olmuyor. Cd olarak da görüntüyü veriyorlar.

Anestezi olunca rahmi daha iyi inceliyorlar ve tıkanıklık varsa ilaçla ittirerek açıyorlar. Anestezi olmaz ise kendini kastığın için görmekte zorlanıyorlar. Ama uyurken bakıldığında öyle bir problem olmuyor. Cd olarak da görüntüyü veriyorlar.
Anladım şimdilik yaptirmicam, gerek kalmaz inşallah daha yaptırmaya

X