klomen kullanıp gebe kalan varmi

Canim birde etrafindakilerle konusamiyorsun stres yapma olur neden bu kadar takiyosun diyolar olsaydi 2 senedir olurdu diyorum daha cok sinir ediyolar anlamiyor kimse beni burdadaha rahat konusuyorsun allah razi olsun arkadasim hepinizden

Evet birde öyle dedikleri zaman o kişilerden iyice gıcık alıyorum ve görüşmek, konuşmak istemiyorum. Annemlere gittiğimde mahalleden görenler çocuk yokmu diye çok soruyorlar. O yüzden hep kimseye görünmeden hızlıca eve girip çıkıyorum. Stres yapmadığım zamanlarımda oldu o zamanda olmadı. İlişki esnasında ne stres yapacağım ki gayet normal şekilde oluyor. Stres yok, ama herkes bir strese bağlamış. Saç dökülür strestendir. Ağızda yara çıkar strestendir. Sebep bulamadıkları için Dr. larda herşeyi strese bağlıyor.

Evet birde öyle dedikleri zaman o kişilerden iyice gıcık alıyorum ve görüşmek, konuşmak istemiyorum. Annemlere gittiğimde mahalleden görenler çocuk yokmu diye çok soruyorlar. O yüzden hep kimseye görünmeden hızlıca eve girip çıkıyorum. Stres yapmadığım zamanlarımda oldu o zamanda olmadı. İlişki esnasında ne stres yapacağım ki gayet normal şekilde oluyor. Stres yok, ama herkes bir strese bağlamış. Saç dökülür strestendir. Ağızda yara çıkar strestendir. Sebep bulamadıkları için Dr. larda herşeyi strese bağlıyor.

Insallah canim bu ay ikimizde hamile kaliriz ben sogan kurunude denicem insallah faydasi olur canim iyi geceler yarin erken kalkicam gorusmek uzere arkadasim

Canim bencee pazartesi adrtlenmessen kan tahlili yaptir belki hamilesindir bende bugun catlatma ignesi vuruldum doktorum 4 gunun var iyi degerlendir dedi cok pahaliymis catlatma ignesi allahimikinciyi kullanmayi nadip rtmez insallah

Kıslar bu çatlatma iğnesi fiyatı ne kadar?Sigorta rapor çıkartınca karşılamıyor mu?Önümüzdeki ay ben de alcam da gözüm korktu.Yeni ev aldım sıkışığım zaten ama daha da ertelemek istemiyorum bebek olayını.:26:

Canim akl8sin valla bizde esimle ikimizde calisiyoruz o vardiyali oluyor gorusemiyoruz bile :) bana gecen kullanisimda 4 gununvar demisti iliski icin ama tutturamadik bakalim bu sefer nedicek olmassa senin yontemini denerim bende :) suan bir suru arkadasim hamile ve tek seferle kaldilar bende hayranim hemde hepsine

Amin arkadaşım.Yüce Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın.Ben inanıyorum bizde anne olacağız hemde en güzelinden.:KK49:

Kıslar bu çatlatma iğnesi fiyatı ne kadar?Sigorta rapor çıkartınca karşılamıyor mu?Önümüzdeki ay ben de alcam da gözüm korktu.Yeni ev aldım sıkışığım zaten ama daha da ertelemek istemiyorum bebek olayını.:26:
Merhaba.Sigorta iğneyi karşılıyor.Doktor yazdı bana iğne ve progestan 14 tl felan ödedim.

Canım benim bende alcam yazmışsın yanlış anlama beni.Doktor söyledimi yani uygun gördümü.Bu iğne vurulana kadar biçok aşamadan geçiliyor ondan yazdım.[/QU
Canım haklısın eksik yazmışım biraz.Önümüzdeki ay doktor kontrolünde klomene başlıyorum.Büyük ihtimalle bu iğneden de almamı isteyecek.Beklerken diğer hastalardan da duydum.Ama fiyatı çok yüksek değildir diye hiç sormamıştım.Şimdi burda okuyunca çok pahalı filan yazmış arkadaşlar.O yüzden sordum.Şimdiden bileyim sürpriz olmasın diye.Çok teşekkür ederim tekrar hem cevabın,hem de ilgilendiğin için :KK54:

Canım benim bende alcam yazmışsın yanlış anlama beni.Doktor söyledimi yani uygun gördümü.Bu iğne vurulana kadar biçok aşamadan geçiliyor ondan yazdım.[/QU
Canım haklısın eksik yazmışım biraz.Önümüzdeki ay doktor kontrolünde klomene başlıyorum.Büyük ihtimalle bu iğneden de almamı isteyecek.Beklerken diğer hastalardan da duydum.Ama fiyatı çok yüksek değildir diye hiç sormamıştım.Şimdi burda okuyunca çok pahalı filan yazmış arkadaşlar.O yüzden sordum.Şimdiden bileyim sürpriz olmasın diye.Çok teşekkür ederim tekrar hem cevabın,hem de ilgilendiğin için :KK54:

az önce alıntıyı becerememişim :KK17:

Canım ben yeni vuruldum çatlatma iğnesini 9 TL ödedim. Özel hastahanede, devlet karşılıyor sanırım öyle fazla birşey ödemedim.

Ben 77.50 tlye aldim catlatma ignesini

Canım, çatlatma iğnesini sen eczaneden kendin mi aldın. Doktor mu yazdı. Sigorta ödüyor, çok ödemişsin. Ben 9 TL verdim. Dr. yazdı ödemeyi hatta hastahanede yaptım. Acile indim. İlaç ismini verdim. Hemşirede eczaneden kendi alıp geldi vurdu.

canım ben devlet hast aldım doktor yazdı banada orvillette idi adı sanırım ben 77.50TL ödedim
onun raporu oluyomuş ama üniversite hast yapıyormuş diye biliyorum.

canım ben devlet hast aldım doktor yazdı banada orvillette idi adı sanırım ben 77.50TL ödedim
onun raporu oluyomuş ama üniversite hast yapıyormuş diye biliyorum.

Ben bundan önceki iğnelerime 65-80 tl arası ödedim.Hatta hastanede kaçıncı iğneniz,ona göra rapor çıkaracam demişti.Bende 4.iğne deyince sigorta toplamda 3 iğneyi karşılıyormuş.Hakkınız kalmadı deyince bende bu yüksek meblağları ödemiştim.Daha sonra başka bir özel hastanede doktor iğneyi yazdı.Hemşiresi raporu çıkarmış.Eczanenin ekranına düştü.Bende başka bir ilaçla 14 tl ödedim.Nasıl olur dedim niye bu kadar uygun deyince daha önceki hastaneler rapor çıkarmamış bana.Boşu boşuna o kadar ücret ödemişim.Nerden bilebilirdimki bende düşmüş hali 60-70 tl sanıyordum.Arkadaşlar sigortanız varsa buna dikkat edin.

İğnemi geçen pazartesi vuruldum. Nisanın 21'inde canım. Bu çatlatma iğnelerinden önce yumurtaların oluşması için ilaç kullanmışsındır sanırım. Ben ilk olarak klomeni kullandım. Dr. 5 gün sonra baktı çok iyi çok iyi ikiz olma ihtimelin yüksek dedi. Çatlatma iğnemi vurdum. Ama 14 gün bekledim. 15. gün hastalandım. hastalanınca doktora gittim. Baktı oluşmamış dedi. İyice hastalığın bitince tekrar tedaviye devam dedi. Bu seferde Serophene verdi. Bunuda 5 gün kullandım, işte 21'inde iğne vuruldum. İlişkiye başladık, ama nedense içimde olacak hissi yok. Dr. devamlı ilişki dedi ama biz devamlı girmiyoruz. Akşamdan akşama olursa öylede olur herhalde. Senin 5. çatlatma iğnen olduğunu söylemişsin. İlaçlar kist falan yapmadı umarım. Ondanda korkuyorum.

Ya dr nasil devamli iliski dediki sana gun aşırı olmasi normal diye biliyorum spermler ancak o zaman tekrar canlanıyor hergun yspilinca Sperm kalitesi duser

X