klomen kullanıp ikizleri olan varmı

benim de bu ay 3 tane yumurtamoldu hepsi çatladı çatlamada da sorun yok ama nedense yumurtam ve sperm bir araya gelemiyorlar adet olunca 3.defa klomen kullanacağım sonra aşılamaya girecek sanırım

BENDE 2 AY KULLANDIM KLOMENİ YARIM KULLANDIM GEÇEN ay fakat ymurtalarım 2 adet ve kocaman oldukları için çatlamadılar tabiki bende hamile kalamadım bu ay kendiliğinden oluşan yumurtalrla belki hamile kalırım inşallah ama önce sağlıklı olsunlar ikiz olmasada olur

ben dr gittim bugün dr bana %90 kalabileceğimi yumurtam spermleri tutmuş ama yineduya kaldı artık dedi anlayacağınız beklemedeyim bugün progesteron hormonu testi yaptırdım hamileysem yumurtalarımın güçlülüğüne,bebeği taşıyıp taşıyamıyacağına yani düşük riski olup olmadığını araştıracaklar salı günü sonucu alıcam bakalım neler olacak...

selam pcos luyum 2 senelik evliyim 9 ay doğum kontrol hapı kullandım, sonra korunmadık..Bu ay ilk defa klomeni 5-9 günleri arasında günde 2 şer tane kullandım. 3 yumurtam oluşmuş. çatlatma iğnesi vuruldum göbekten. ben tutacağından bile şüpheliyim kaldı ki çoğul gebelik olsun..Ama inş. tutar sağlıklı bir şekilde..

ben bir ay kullandım klomeni ve ikiz kızlarım oldu allah hepinizin gönlüne göre versin

X