Klomen Pregnyl Sonrası Neler Olacak

S

Sena

Ziyaretçi
slm günde 2 kez olmak üzere 5 gün klome kullandım 10.günde yumurtalarımın en büyüğü 17cm olmuş takipten 2 gün sonra yani bu gün saat 9:00 da iğne yaptırdım çok tuhaf hissediyorum kendimi şimdi neler olacak dr. um özellikle 36.saatte ilişki dedi ama ben boş geçirmeyi düşünmüyorum beni neler bekliyo sizce tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum :1shok::1shok::1shok::1shok:

merhaba zooteknist bende ilk defa bu ay klomene başladım 5 gün günde 1 tane alıcam sora kontrol var sen yine kontrolü geçmişsin bakalım benim yujmurtalar büyücekmi bende ondan endişe etmeye başladım.inşallah güzel haberle sonuçlanır tedavilerimiz.senin tam olarak sorun neydi benim bi dönem fsh yükselmişti sebebini anlayamadılar erken menapoz deil dediler çünkü her ay adet oluorum.geçici bi durum olabilir demişlerdi.allaha şükür düştü.şimdide işi şansa bırakmamak içişn yumurta takibi yapılcak

canım benim hiç sorunum yok herşey çok normal ama hemen hemen 1 yıldır bebeğimiz olmadı yumurtalar büyüyo merak etme ama çok zormuş be kadın olmak türlü türlü sıkıntılar valla benim psikolojim çok bozuk şu an allah hepimizin yardımcısı olsun ne zaman kontrolün

merhaba kızlar zooteknist ben bugün 12. günümdeyim yumurtalarım büyüyomuş sanırım yarın çatlatma iğnesi olucam bakalım inşallah ii haberler alırız bu ay

kaç mm olmuş ki bi şey demedimi dr un valla iğneden sonra çok ağrı sancı felan oluyo dediler ama bende hiç bi şey olmadı inş sende rahat geçirirsin ben iğne yaptıralı 1 hafta oldu bekliyorum bakalım iyi haberlerimizi paylaşırız inş

inşallah canım yaa benim boyutlar 17.5 mm yani dün öyleydi yarın iğne olucam galiba bişi sorcam gebe olup olmadığımızı en erken ne zaman öğrenebiliyoruz

hımm günde 2 mm büyüyomuş iğne olana kadar baya ideal olur inş evdeki testler yanlış sonuç verebiliyomuş çünkü ilaç kullandığımız için hormanlardan dolayı gebelik olamdığı halde pozitif gösterebiliyomuş iğneden 10-12 gün sonra kan testinde çıkar diyolar ama ben adet tarihimi bekliyorum çünkü şimdi negatif çıkarsa adet tarihime kadar bir umut diye bekleyeceğim buda beni yıpratır beni gelişmelerden haberdar et mutlaka

tubiş naptın ne durumdasın iğneden sonraki durumlar nedir merak ettim seni

inşallah güzel şeyler olur.bende klomen kullandım ama bir sonuç alamadım şimdi aşılama tedavisi görüyorum.umarım tez zamanda anne olursun

inşallah güzel şeyler olur.bende klomen kullandım ama bir sonuç alamadım şimdi aşılama tedavisi görüyorum.umarım tez zamanda anne olursun

bu ay olmadı yaaa dr. 3 ay ara verelim dedi sonrası ne olacak bilmiyorum hepimiz için her şeyin hayırlısı olur inş

senacım uzun zamandır nete bakamadım.ya hayırlısı olsun takma kafana dicem ama biliyorum biraz zor.aylardır aynı şeyi yaşadığım için.ben de çatlatma iğnesiş olucaktım ya olmama gerek kalmadı çünkü iğne olacağım günden 1 gün önce şiddetli bi ağrıyla 3 yumurtamda çatladı.şimdi sonuç bekliyorum.bakalım çarşamba günü test yaptırcam ne çıkcak inşallah hayırlısıyla gelmiştir bebeğim allah hepimize o günleri yaşamayı nasip etsin

Merhaba arkadaşlar,ben de pko hastasıyım ve 2 yıla yakın bir süre tedavi gördüm.Önelikle 5 defa farlutal kullandım ardından klomenle yumurta takiplerine gittim.Sadece bir ay dekort tu yanlış hatırlamıyorsam onunla yumurtamın biri 23 ml di.Doktor bu ay normal deneyelim dedi denedik olmadı.
Sonrasında göbekden yumurta arttırıcı iğnelere başladım.Yumurta takibine gittiğimde yumurtaların hepsi birden büyüyordu dolayısıyla tedavi birdahaki aya erteleniyordu.Sıkılmışdım artık.Git gel aynı cevap.4 ay öncesinde de farklı bir uygulama yaptı doktorum.Farlutalla değil de yasminle adet oldum.Yumurtalarımın birden fazlası büyümüşdü doktor belki çoğul gebelik olur dedi.Deneyelim mi ?deneyelim dedim.Çatlatma iğnesi vurdu.Sonra aşılama yaptık.İlk aşılamamda hamile kaldım.Şimdi 3,5 aylık hamileyim.Aynı hastalık bende de oldugu için hepinizi çok iyi anlayabiliyorum.
Ama sıkmayın canınızı zamanla herşey yoluna giriyor.Umarım isteyen herkes en kısa sürede hamile kalır.

Merhaba arkadaşlar,ben de pko hastasıyım ve 2 yıla yakın bir süre tedavi gördüm.Önelikle 5 defa farlutal kullandım ardından klomenle yumurta takiplerine gittim.Sadece bir ay dekort tu yanlış hatırlamıyorsam onunla yumurtamın biri 23 ml di.Doktor bu ay normal deneyelim dedi denedik olmadı.
Sonrasında göbekden yumurta arttırıcı iğnelere başladım.Yumurta takibine gittiğimde yumurtaların hepsi birden büyüyordu dolayısıyla tedavi birdahaki aya erteleniyordu.Sıkılmışdım artık.Git gel aynı cevap.4 ay öncesinde de farklı bir uygulama yaptı doktorum.Farlutalla değil de yasminle adet oldum.Yumurtalarımın birden fazlası büyümüşdü doktor belki çoğul gebelik olur dedi.Deneyelim mi ?deneyelim dedim.Çatlatma iğnesi vurdu.Sonra aşılama yaptık.İlk aşılamamda hamile kaldım.Şimdi 3,5 aylık hamileyim.Aynı hastalık bende de oldugu için hepinizi çok iyi anlayabiliyorum.
Ama sıkmayın canınızı zamanla herşey yoluna giriyor.Umarım isteyen herkes en kısa sürede hamile kalır.

canım bende pko yok adetim de asla 1 gün bile sekmez dr stres ve yumurtlama günü nü takip edemiyosunuz diyo ee 3-3.5 senede korununca tembelleşiyo tabii vücut allahım gönlüne göre versin inş muradına erdirsin a.s.

senacım uzun zamandır nete bakamadım.ya hayırlısı olsun takma kafana dicem ama biliyorum biraz zor.aylardır aynı şeyi yaşadığım için.ben de çatlatma iğnesiş olucaktım ya olmama gerek kalmadı çünkü iğne olacağım günden 1 gün önce şiddetli bi ağrıyla 3 yumurtamda çatladı.şimdi sonuç bekliyorum.bakalım çarşamba günü test yaptırcam ne çıkcak inşallah hayırlısıyla gelmiştir bebeğim allah hepimize o günleri yaşamayı nasip etsin

yarın hebrini merakla bekliycem inş tutar da mutluluğunu birlikte paylaşırız inan var ya bu klomen bana çok fena stres yaptı dr. ara verelim deyince üzerimden bir yük kalktı hadi bakalım dualarım seninle:dance:

merhaba sena bende güzel haberler var :) çok şükür hamileyim.öğrendiğim gün lekelenmem oldu ve dün bitti.düşük tehlikeside olabilir dedi doktorum ama çok şükür geçti .allah sanada nasip etsin canım ve tedaviye devam et mutlaka seninde güzel haberlerini bekliyorum

merhaba sena bende güzel haberler var :) çok şükür hamileyim.öğrendiğim gün lekelenmem oldu ve dün bitti.düşük tehlikeside olabilir dedi doktorum ama çok şükür geçti .allah sanada nasip etsin canım ve tedaviye devam et mutlaka seninde güzel haberlerini bekliyorum
canım allah tamımına erdirsin çok mutlu oldum senin adına allah gönlüne göre versin inş:dance:

bende iğne kullandımn naaalesef bir etkisini göremedim moralim çok kötü bir şekilde bozuk adetin 3.günü gidicem bu defa dr. bakalım hayırlısı artık

bende iğne kullandımn naaalesef bir etkisini göremedim moralim çok kötü bir şekilde bozuk adetin 3.günü gidicem bu defa dr. bakalım hayırlısı artık

anlayabiliyorum seni sters i yenmemiz lazımmış ama nasıl olacaksa benim klomen+iğne olduğum ay psikoloji diye bi şey kalmamıştı kocamdan nefret etmiştim adeta umudum kırılıyo artık benim sen ne kadarlık evlisin ne zamandan beri bebek için mücadeledesin

üf benim de bu ay olmadı aynen klomen + iğne ama bu ay o kadar ümitlenmiştim ki yaa çok kötü oldum beee. iğrenç.yarın tekrar gidecem doktora bakalım. hayırlısı allahtan.

merhaba, gecen ay bende klomen kullandım bir tane yumurtam vardı 20 ml olmustu catlatma ignesi kullandım ama gebelik olmadı bu ay yine kullandım ama bu sefer hic yumurta olusmadı yani bu ay bosa gecti önumuzdeki ay son kez ilac kullanıcam cunku bu ilac 3 aydan fazla kullanılmıyormus Allah benim ve herkesin yardımcımcısı olsun:CüvCüv:

X