Klomenle Hamile Kalanlar Kaçıncı Ayınızda Hamile Kaldınız ve Bebişler İkiz mi?

image.jpeg
Kesem Can'ım dikkatli bakınca görülüyor

Arkadaslar Merhaba banada yardimci olursaniz sevinirim. Bende 1.5 yıllık evliyim 2 aydır çocuk düşünmeye basladik adet duzensizliginden gittim doktora trimalutan die hap verdi adet düzene girsin die sanırım. Daha sonra adet oldum adeti min 3. Günü klomen başladım daha snra ilişki verdi doktor. Smdi 2 gün önce adet olmam gerekiodu olmadım sadece ara ara sol kasigima ağrı girio saniyelik bide mide bulantısı var 3 4 gündür. Adet düzenleyici kullandım sonuçta bişey olmayipta duzensizlikten olmama ihtimalim varmiki siz ne dusunuyosunuz kızlar.

Arkadaslar Merhaba banada yardimci olursaniz sevinirim. Bende 1.5 yıllık evliyim 2 aydır çocuk düşünmeye basladik adet duzensizliginden gittim doktora trimalutan die hap verdi adet düzene girsin die sanırım. Daha sonra adet oldum adeti min 3. Günü klomen başladım daha snra ilişki verdi doktor. Smdi 2 gün önce adet olmam gerekiodu olmadım sadece ara ara sol kasigima ağrı girio saniyelik bide mide bulantısı var 3 4 gündür. Adet düzenleyici kullandım sonuçta bişey olmayipta duzensizlikten olmama ihtimalim varmiki siz ne dusunuyosunuz kızlar.

Canım doktara gidip böyle desen bile doktorda b-HCG kan tahlili yapıp hamile misin diye bakacak. Ki değilsen hormonlarına bakacak. Yani bence kan tahlili yaptır derim. Adet günün geçmişte.

Bende hamile kalan arkadaşlara sormak istiyorum 13 Aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum, 30unda adet olmam lazım. Ama bugün şiddetli şekilde adet ağrısı başladı dedim ki 1 saat sürdü ağrı, hesaba göre bugün 3 hafta 1 günlük oluyor hamile isem bu hafta tam rahime yerleşme haftası imiş. Böyle belirtileri olupta 1 hafta sonra hamile kaldığını öğrenen arkadaşlar var mı?

Daha önceki aylar sadece batmalarım olmuştu, hiç böyle olmamıştı. Acaba gereksiz yere yine mi ümitleniyorum :/

Canım doktara gidip böyle desen bile doktorda b-HCG kan tahlili yapıp hamile misin diye bakacak. Ki değilsen hormonlarına bakacak. Yani bence kan tahlili yaptır derim. Adet günün geçmişte.[/QUOTE

Bi 4 5 gün bekleyim dedim de hayal kirikligi olmasın die olurum adet fln. Ama hiçbi adet belirtisi yok sadece arada kasiklarima belime anlık ağrılar giriyo. Ah ne kadar zor bi dönemmis bu cnm ya

Bende hamile kalan arkadaşlara sormak istiyorum 13 Aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum, 30unda adet olmam lazım. Ama bugün şiddetli şekilde adet ağrısı başladı dedim ki 1 saat sürdü ağrı, hesaba göre bugün 3 hafta 1 günlük oluyor hamile isem bu hafta tam rahime yerleşme haftası imiş. Böyle belirtileri olupta 1 hafta sonra hamile kaldığını öğrenen arkadaşlar var mı?

Daha önceki aylar sadece batmalarım olmuştu, hiç böyle olmamıştı. Acaba gereksiz yere yine mi ümitleniyorum :/
benim geçen ay aynen senin gibi oldu canim 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ama benimki kimyasal gebelikti tutunamadı :KK43:

Ben de bu ay klomen kullandım 2 yumurtam catladı biri geçen sali diğeri de cuma. şimdi Bat hesaplamak için kafam karıştı :) yumurta çatladiktan 14 gün sonra adet olurum hep ama sali gününü mü baz alsam cumayi mi bilemedim :110: insallah iki yumurtamda dollenip tutar, ikiz mujdemi veririm burdan... ve de Rabbim isteyen herkese versin

Ben de bu ay klomen kullandım 2 yumurtam catladı biri geçen sali diğeri de cuma. şimdi Bat hesaplamak için kafam karıştı :) yumurta çatladiktan 14 gün sonra adet olurum hep ama sali gününü mü baz alsam cumayi mi bilemedim :110: insallah iki yumurtamda dollenip tutar, ikiz mujdemi veririm burdan... ve de Rabbim isteyen herkese versin
Bende klomen+ puregon iğne kullandım 3 yumurtam oluştu 13 aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum inşallah güzel haberlerle geliriz

Merhabalar ark. Geçen gün yazmistim adetime düzensiz di doktor bana primolut verdi adet olmam için hap bittikten 4 gün snra adet oldum adeti min 4. Günü de klomene basladim 21 aralikta adet olmam lazimdi normal sartlarda primolut.genelde adet geciktirici olarak kullaniliomus ve cogu ark. Adet duzenini bozmus cok korktum ama benim doktorum farkli bisey icin kullandi primolut cok yonlu bi ilac sanirim. adetim 5 gün gün geçmisti bugün kan testi yaptırdım 379.5 çıktı 3 hafta 3 gunluk anne adayıyim ☺bndeki belirtiler sabahlari özellikle mide bulantısı bağırsak sorunu bide halsizlik ve sol kasık agrisi oldu Rabbim herkese nasip etsin

X