Klomenle Hamile Kalanlar Kaçıncı Ayınızda Hamile Kaldınız ve Bebişler İkiz mi?

tesekkur ederim cevabin icin.

esimde bana incir ve sogan kuru uygula dedi ama klomende kullandigim icin gectigimiz ay kullanmak istemedim belki ters teper diye. ins. bi fayda goruruz.

peki senin esinde herhangi bir sorun varmiydi canim?

yok canım ya ,ikimizde de sorun yoktu ama olmadı bebek,be nde bu sefer 6 ay bekledim gittim doktora durumu anlattım hemen klomene başladık ve yine ilk ayda bebeişler geldi yani bu sefer tek fark ikiz olmasıydı :)

canım benim çok çok sağol da bende de hiç umut yok, adet olucak ağrılarım başladı hep dualar ediyorum ağrılar vurdukça ama umudumda yok zaten Allah'tan hayırlısı.. Ben bu ay klomende içemiyeceğim eşim kafama taktım çok ondan tutmuyor diye bi kaç ay dinlen diyor sonra yne doktor tedavisi heralde :KK43: bende 3 yıllık evliyim yaklaşık 1 yıldırda çocuk istiyoruz ama kısmet yaşımda 30 oldu fsh sorunlu bende de.. offf offf diyorum senin yaşın kaçtı bu arada..

selaaaam sonuc nedir arkadasim insallah hayirli haberin vardir bize..adet olunca gelinmiyo KKya üzerimden soku ancak atabildim,2nci denemdeyim suan klomenle bugün hapin sonuncusunu icicem bu hafta aktif olmamiz gerekiyor:)))))gelecek pazarteside 15 günüm doktor randevum var..benim yasim 25 benimde okadar cok zamanim yok yani

yok canım ya ,ikimizde de sorun yoktu ama olmadı bebek,be nde bu sefer 6 ay bekledim gittim doktora durumu anlattım hemen klomene başladık ve yine ilk ayda bebeişler geldi yani bu sefer tek fark ikiz olmasıydı :)[/QUOT

Mrb arkadaşlar. bende bu ay klomen kullanmaya başladım. Julia inş benimde senin gibi ilk ayda olur. Cumartesi günü dr a gittim. yumurtan çok güzel bu ay olacak hemde üçüz haberin olsun dedi. Baya umutlandırdı. Umarım hayal kırıklığına uğramam. Pazar günü çatlatma iğnesi vuruldum. Dün çalışmalara başladık. Rabbim herkese sağlıklı sihhatli yavrular nasip etsin. :26:

amiiinn, benim için çok büyük sürpriz olmuştu,iki yumurtanın çatlamayıp kiste döndüğünü söylemişti ve benim kasık sancılarım vardı o tarafta ,sonra 3 kese görünce şok olmuştuk :)3. kese kendiliğinden kayboldu

yok canım ya ,ikimizde de sorun yoktu ama olmadı bebek,be nde bu sefer 6 ay bekledim gittim doktora durumu anlattım hemen klomene başladık ve yine ilk ayda bebeişler geldi yani bu sefer tek fark ikiz olmasıydı :)

peki incir kurunden once sogan kuru kullandin mi?

ohff sizlerin yazilarinizi okuyunca umutlaniyorum ama ne bilim yaa :KK43:

amiiinn, benim için çok büyük sürpriz olmuştu,iki yumurtanın çatlamayıp kiste döndüğünü söylemişti ve benim kasık sancılarım vardı o tarafta ,sonra 3 kese görünce şok olmuştuk :)3. kese kendiliğinden kayboldu

Canım sende hamilelik belirtileri var mıydı. Bu hafta çalışmalara başladık. Olursa en erken ne zaman belirti verir acaba ..

selaaaam sonuc nedir arkadasim insallah hayirli haberin vardir bize..adet olunca gelinmiyo KKya üzerimden soku ancak atabildim,2nci denemdeyim suan klomenle bugün hapin sonuncusunu icicem bu hafta aktif olmamiz gerekiyor:)))))gelecek pazarteside 15 günüm doktor randevum var..benim yasim 25 benimde okadar cok zamanim yok yani

:) selamlar canım benim yazdığını görmedim yoksa durumumu yazardım ben adet oldum hemde bekledğimden erken :KK43: ve klomende içmedim 2.ay için bikaç ay durup başka bir doktora gidiceğiz bakarsın gerekde kalmaz yan inşAllah.. ya senin zamanın yok yaş 25 diye bende 30 yaşındayım gayet geniş takılıyorum :) hayırlısı bakalım ya.. inşallah iyi sonuç alırsın.. haber ver sende iyi herşey de ki benimde içime umut gelsin.. hele hamiş kaldım dersen inan senin kadar sevinirim.. inşallah yi haberler verirsin.

arkadaslar ben gectigimiz adet donemimde kullandim benim adetimi 4. gunden sonra cok cok azaltmisti. klomen adet gecikmesi filan yaparmi?

peki incir kurunden once sogan kuru kullandin mi?

ohff sizlerin yazilarinizi okuyunca umutlaniyorum ama ne bilim yaa :KK43:

hayır ben sadece incir kürü yapmıştım

Canım sende hamilelik belirtileri var mıydı. Bu hafta çalışmalara başladık. Olursa en erken ne zaman belirti verir acaba ..

bende belirtiler vardı özellikle yumurtlamadan sonraki 7. günde bariz gaz sancısı çektim kıvrandırdı beni,kasıklarımda hep ağrı vardı,kremsi bol akıntım vardı,bunlar normalde olmayan şeylerdi,koltuk altıma doğru göğüslerimden gelen bir ağrı vardı,ayrıca ateşimi ölçüordum ki hiç bu kadar yüksek olmamıştı ben günümden 3 gün önce test yaptım ve çıktı

bende belirtiler vardı özellikle yumurtlamadan sonraki 7. günde bariz gaz sancısı çektim kıvrandırdı beni,kasıklarımda hep ağrı vardı,kremsi bol akıntım vardı,bunlar normalde olmayan şeylerdi,koltuk altıma doğru göğüslerimden gelen bir ağrı vardı,ayrıca ateşimi ölçüordum ki hiç bu kadar yüksek olmamıştı ben günümden 3 gün önce test yaptım ve çıktı

bende şu anda hiçbir belirti yok. iyi yinede 7. günüme gelmedim. inş belirtiler olur. ve inş bu ay regl olmam. inş bebek isteyen hiçkimsede regl olmaz.(amin)

Acaba şimdi ateşimi ölçmeye başlasam olur mu. Anlaşılabilir mi.

net bişey söylenemez ,ilk defa ölçeceksin ve ovulasyon günü geçti,sadece yüksek mi değil mi ona bakılır

:) selamlar canım benim yazdığını görmedim yoksa durumumu yazardım ben adet oldum hemde bekledğimden erken :KK43: ve klomende içmedim 2.ay için bikaç ay durup başka bir doktora gidiceğiz bakarsın gerekde kalmaz yan inşAllah.. ya senin zamanın yok yaş 25 diye bende 30 yaşındayım gayet geniş takılıyorum :) hayırlısı bakalım ya.. inşallah iyi sonuç alırsın.. haber ver sende iyi herşey de ki benimde içime umut gelsin.. hele hamiş kaldım dersen inan senin kadar sevinirim.. inşallah yi haberler verirsin.

insallah verebilirim.buaralar yumurtlama dönemimdeyim iste tutarmi tutmazmi allah bilir..2inci ayimda benimde yine olmazsa bende bir süre ara vermeyi düsünüyorum stres yaptikca dha cok etkliyorum olmamasini ne yapalim zamani degil belkide hala insallah birgün bizde anne oluruz...

canım hani gaz sancım vardı dedin ya. Bende sancı yok ama öyle bi şişim ki anlatamam. Nefes alamıyorum. sende böyle bişe oldu mu. Yoksa bu başka bişey mi dr a mı gitsem acaba. cumartesi gününden beri 4 gündür özellikle akşamları midem karnım bir bütün oluyo yani. kasık ağrım falan da yok. bazen belim ağrıyo ama öyle şiddetli değil.

bence gününü bekle şişkinlik normalde de oluor hamilelikle artıor,kabızlık eklenior,günün gelsin bakalım inş bebek habercisidir.

bence gününü bekle şişkinlik normalde de oluor hamilelikle artıor,kabızlık eklenior,günün gelsin bakalım inş bebek habercisidir.

İnş canım bebekten dolayıdır. pazar gününe kadar beklemek zor geliyo. Ama benim daha önce böyle uzun süren şişliğim hiç olmadı. Bebek bi yana acaba başka bi rahatsızlık mı diye de düşünüyorum. Aklıma bin türlü şey geliyo.

insallah verebilirim.buaralar yumurtlama dönemimdeyim iste tutarmi tutmazmi allah bilir..2inci ayimda benimde yine olmazsa bende bir süre ara vermeyi düsünüyorum stres yaptikca dha cok etkliyorum olmamasini ne yapalim zamani degil belkide hala insallah birgün bizde anne oluruz...

İnşaAllah.. yumurtalarını hiç düşünme, çok çok dinleme kendini.. iyi olcak herşey hep pozitif düşün hep..

ilk ay olmadi malesef, bu ay ikinci ayimdayim. ins. bu ay hamis kalirim hayirlisiyla.

bi sorum var aslinda. gecen ayki adetim 1 nisandi ve 18. gun catlamam olmustu. bu ay 2 mayista adet oldum. buna gore catlamam 19 mayistami olacak? yani catlama zamanlari degisirmi klomen kullanirsak?

X