Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

kızlar ben size bişi sorcam ben 13 haziranda konakta erkan beyden randevu aldım taaa 1 temmuza. randevu verdiler gitmemin sebebi folik asite başlamak için yoksa daa gebelik falan yok çalışma da yapmadık daha ama 2 ay once yine konakta funda hanıma muayene olmuştum hiçbi sorunun olmadığını yumurtalarımın çalıstığını sölemişti. sizce sırf folik asit almak için doktora gidilir mi yoksa başka testler falan yapacak mı. çok sıkılıorm doktora gitmekten de:):)

canım ben sana şunu söyleyeyim ben bebek çalışmalarına başlamadan 3 ay önce folik asite başlaman gerektiğini söyleyebilirim,bir de eğer doğum kontrol hapı içiyorsan onu da 2-3 ay öncesinden bırakman lazım.Erkan bey'e anca 2-3 hafta sonrasına randevu alabiliyorsun maalesef çok yoğun.Ben o kadar hevesle 4 ay bekledim ki henüz reglim gecikmeden hamile olduğumu öğrenmiştim ama şöyle bir problem oldu üniversite hastanesine gittiğimden hamile olduğumu öğrendikten sonra testlerimi filan yaptırdım 6.haftamda hipotiroid olduğumu öğrendim mesela.Eğer önden gidip ben hamile kalmayı düşünüyorum dersen tüm kontrol ve testlerin yapılır ve vücudun uygunsa bebek çalışmalarına başlarsınız.Belki 1-2 ay vücudundaki eksikleri tamamlamak gerekebilir,benim yaptığımı sen yapma bence öncesinde bir kontrole git,tabi sadece tavsiye bilmiyorumkismile umarım hayırlısı olur.

Merhaba bende Konak ta Gülçin hanıma gidiyorum 3 kez gittim bu zamana kadar ve ben çok memnun kaldım...
Evet pek konuşkan değil, ama güler yüzlü ve sorduğum sorulara güzelce cevap veriyor...
Sonuna kadar da ona gitmeyi düşünüyorum...
Erkan beyin de çok duydum oda çok iyi bir doktor...

ben de gülçin hanıma gidiyorum ve memnunum. bu zamana kadar her sorduğum soruya cevap aldım. ve de çok mütevazi kendini öyle övmez. kendisinde doğum yapan bir çok tanıdım var hepsi de çok memnunlar. hakkında bu zamana kadar olumsuz birşey duymadım. tabi herkesin beklentileri farklı oluyor. bazı insan zor beğenir. onlar zaten kimseyi beğenmiyor. ben gülçin hanmımdan memnunum. hamile olursam ona gitmek isterim.

bende akademide nuri beye gidiyorum nuri beye giden arkadaşlar varmı benim de doğuma az kaldı 33. haftamdayım

slm arkadaşlar ben de 7 haftalık hamileyim,doktor konusunda kararsız kaldım ilk aile tıp da funda ulaya gitmiştik,ikincisinde konak hastahanesinde anlaşmamız olduğu için funda salihoğlu sarıcalığı ya gittik,funda ulay hanım güleryüzlü ilgili bi doktora benzio diğeride öyle ama başı çok kalabalık olduğu için pek ilgilenemedi ne yapıcam bilmiyorum kararsızlık çok kötü...:KK43:(:-)sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

slm arkadaşlar ben de 7 haftalık hamileyim,doktor konusunda kararsız kaldım ilk aile tıp da funda ulaya gitmiştik,ikincisinde konak hastahanesinde anlaşmamız olduğu için funda salihoğlu sarıcalığı ya gittik,funda ulay hanım güleryüzlü ilgili bi doktora benzio diğeride öyle ama başı çok kalabalık olduğu için pek ilgilenemedi ne yapıcam bilmiyorum kararsızlık çok kötü...:KK43:(:-)sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

merhaba bende konaktan kazım beye gidiyorum. doktor konusunda kararsız kalmak gerçekten çok kötü bende yaşamıştım ama şimdilik doktorumdan memnunum.Konaktaki doktorların sanırım hepsi çok yoğun bende nezaman gitsem kaç saat bekliyorum ama doktorum nekadar geç kalsada aceleye getiirmiyo uzun uzun bakıyor. tavsiye ederim yani :)

hayırlısı olsun canımm
bende konakta gulcın aydara gıdıorum cok ta memnunum tek sorunn cok beklemekk oluoo..dıger turlu cokk ıı tavsıye ederım

merhaba bende konaktan kazım beye gidiyorum. doktor konusunda kararsız kalmak gerçekten çok kötü bende yaşamıştım ama şimdilik doktorumdan memnunum.Konaktaki doktorların sanırım hepsi çok yoğun bende nezaman gitsem kaç saat bekliyorum ama doktorum nekadar geç kalsada aceleye getiirmiyo uzun uzun bakıyor. tavsiye ederim yani :)

Saol cnm inşallah bende bi karara bağlarım :1rolleyes: gölcükteki funda ulay hakkında bi fikriniz varmı CADIARZU tşklr iigeceler...

ben istanbulda yaşıyorum ama kocaelinde kazım gündoğdu ve funda doğanı iyi biliyorum.kazım bey konakta,funda hanımında devlette olması lazım..

bee009 hayırlı olsunn canımm tebrıkk ederımmmm

Merhaba canım ben hamileyken seni erkan beyin oralarda gördüm sanki.. hamile kalmak istiyordun.. kaldın mı?? oo ben bebeğimi büyütürken neler olmş maaşallah!!
Doktor konusu çook önemli! Onu diyorum... Benim bebeğim solunum sıkıntısı ile doğdu, küveze girmek zorunda kaldı.. İyi ki konak ta doğum yapmışım anında küveze koşturduk çok iyi geldi yoksa o başka yerde ben başka yerde ee konak ta yer varsa bebeğe başka hastaneden nakil olcak vs.. o yüzden hastane de önemli! benden söylemesi..

escoss slm canımm

olabılır belkı rastgelmısızdırrr..ben sımdık hamıleyım son 25 gunn:) allahım yardımız olsunn sen napıosunnn

merhaba arkadaşlar ben çocuk düşünüyorum ve akademi hastanesi gökhan bey'e gitmeye karar verdim gökhan bey'in hastası olanlar yazıp bilgilendirirlerse sevinirim birde akademi hastanesinde yeni doğum yapan varsa ücretleri hakkında bilgi verirse sevinirim ssk lıyım cevaplarınızı bekliyorum tek.

merhaba arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz ben laparoskopi ameliyatı olcağım aydın çorakçıya gidiyorum nasıl bir dr yardımlarınızı bekliyorum kocaeli üni.hastanesinde olacağım

bayanlarr bende kocaeli İZMİT te dogum yapmayı planlıyorum sezeryan ile ogum yapmş olanlarınız varmı izmit te herhangi bi hastanede??yardımcı olun lutfeenn?birde uzmanlar hastanesindeki buğday hanım için iyi diyorlar ama bilen tecrube eden varsa paylaşsın lutfeennn :KK43:

kizlar merhaba
Yuvam'daki Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi sgk kapsaminda mi acaba?

Arkadaşlar kliniğin adını yanlış yazmışım Özel İzmit KAdın Sağlığı ve Doğum Evi değil Özel İzmit KAdın Sağlığı ve Doğum MErkezi.İnternette arattığınız zaman doğum evi diye başka hastane çıkıyor :)) evi değil MERKEZİ...

merhaba ben 8 ekimde akademi hastanesinde spinal sezeryan oldum. doktorum nuri bey çok memnunum ama normal doğum olamadığı için içim hala yanar. sezeryan normal doğuma göre daha ağır bana kalırsa kendine dikkat etmen gerekiyo bi süre. ben ogün spinal oldum saat 16.00 da çıktım gecesi yürüyodum hiç ağrım sızımda olmadı desem yeri sadece çok yürüdüğüm için gaz sorunu yaşamayayım diye biraz dikiş yerim acıyodu ee okadarda olsun ama gece sadece 2 kere ağrı kesici aldım güzeldi yani tavsiye ederim fiyatlar konusunda 680 sezeryan 490 normal doğum.

Merhaba arkadaşlar sitenize yeni katılıyorum.Benim sorumun cevabını özellikle doğum yapmış bayanlar verebilir sanırım.Ben 14 haftalık hamileyim ve Acıbadem hastanesindeki Doç.Dr.Birol Vural a gidiyorum.Doktorumun bilgisinden şüphem yok.Ama az konuştuğu için terettüde düşüyorum.Sadece sorduğum sorulara cevap veriyor.Onun dışında hastasını rahatlatmak için hiçbirşey konuşmuyor, yapmıyor.Özel sağlık sigortamız olmadığından bir de cepten ödeme yapıyoruz.Ama ilk ona gittiğimiz için ve o hastane evimizede yakın olduğu için orda doğum yapmak istiyorum.Kocaelinde yalnızım ailem burda yok ve bu benim ilk doğumum olacak.Biraz tedirginim anlıyacağınız.Çünkü şu ana kadar mide bulantısından baya bi çektim.Bu doktorda doğum yapmış olanınız varsa beni biraz bu doktor hakkında bilgilendirebilir mi acaba? Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

arkadaşlar konak hastanesinde ultrason 4 boyutlumu haberi olan varmı_ve gebelik belli olduktan kaç gün sonra keseyi gördünüz?

konak hastanesi hakkında bir bilgim yok ama lüks bir hastane illaki 4 boyutludur akademideki 4 boyutlu

evde test yaptıktan sonra hastaneye gittiğinizde ufacıcık bir nokta oluyo doktor 1 hafta sonraya filan gün veriyo o zaman daha büyümüş oluyo size tavsiyem idrarınıza sıkışık girin ultrasona

X