Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

arkadaşlar konak hastanesinde ultrason 4 boyutlumu haberi olan varmı_ve gebelik belli olduktan kaç gün sonra keseyi gördünüz?

dört boyutlu canım. ben testin ertesi günü doktora gittiğimde gördüm bu kişiden kişiye değişir. sen göremeyebilirsin.

konak hastanesi hakkında bir bilgim yok ama lüks bir hastane illaki 4 boyutludur akademideki 4 boyutlu

evde test yaptıktan sonra hastaneye gittiğinizde ufacıcık bir nokta oluyo doktor 1 hafta sonraya filan gün veriyo o zaman daha büyümüş oluyo size tavsiyem idrarınıza sıkışık girin ultrasona

öncelikle teseeküürler sezen.ben henüz girmedim ultrasona sezncim,haftaya pazartesi girmeyi düşünüyorum en azından belki kalp atıslarınıda duyarım.idrara sıkısık girince dahamı net gözüküyor canım.gerci şubat ayına kadar erkan beyin randevularu doluymus.bakalım şimdilik bAska bir doktora gözükücam subat ayı içinde erkan beyden alırım artık randevuyu.

dört boyutlu canım. ben testin ertesi günü doktora gittiğimde gördüm bu kişiden kişiye değişir. sen göremeyebilirsin.

evet doktorumu test günü aradıgımda,10 gün sonra baktır ultrasonda dedi,bende öyle yapmayı düşünüyorum hani erkenya cıkmazsa kendime stres yapmamak için..

evet idrara sıkışık olunca kese daha net gözüküyo ben evde test yaptıktan sonra hemen iki gün içinde filan doktora gidiyodum benimki heycandan sabırsızlıktan:KK52:

Birde bişey sorucam telefonla görüştüğün doktorun erkan beymi

Merhaba arkadaşlar sitenize yeni katılıyorum.Benim sorumun cevabını özellikle doğum yapmış bayanlar verebilir sanırım.Ben 14 haftalık hamileyim ve Acıbadem hastanesindeki Doç.Dr.Birol Vural a gidiyorum.Doktorumun bilgisinden şüphem yok.Ama az konuştuğu için terettüde düşüyorum.Sadece sorduğum sorulara cevap veriyor.Onun dışında hastasını rahatlatmak için hiçbirşey konuşmuyor, yapmıyor.Özel sağlık sigortamız olmadığından bir de cepten ödeme yapıyoruz.Ama ilk ona gittiğimiz için ve o hastane evimizede yakın olduğu için orda doğum yapmak istiyorum.Kocaelinde yalnızım ailem burda yok ve bu benim ilk doğumum olacak.Biraz tedirginim anlıyacağınız.Çünkü şu ana kadar mide bulantısından baya bi çektim.Bu doktorda doğum yapmış olanınız varsa beni biraz bu doktor hakkında bilgilendirebilir mi acaba? Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

merhaba arkadaşım,
ben ağustos ayında doğumumu acıbadem kocaeli hastanesinde yaptım. benim doktorum yıldız hanımdı. birol bey ise detaylı ultrasonuma girmişti (hani bebeğin iç organlarına baktıkları..). dediğin gibi ağzından lafı cımbızla çekmek gerekiyor, detaylı ultrason sırasında meraktan çatladım. kötü birşey mi var acaba ondan mı konuşmuyor diye beni çok endişeye sokmuştu.
hastane olarak doğumunu orada yapmanı şiddetle tavsiye ederim. özellikle yenidoğan hemşireleri ve doğumdan sonra sana bakmaya gelen hemşireler çok iyiler. bana ve bebeğime çok iyi baktılar. ben de izmitte tekim ve ilk doğumum olduğu için aklımda bir sürü soru işareti vardı. ama sonuç olarak çok memnun kaldım. tekrar doğursam yine oraya giderim.

merhaba arkadaşım,
ben ağustos ayında doğumumu acıbadem kocaeli hastanesinde yaptım. benim doktorum yıldız hanımdı. birol bey ise detaylı ultrasonuma girmişti (hani bebeğin iç organlarına baktıkları..). dediğin gibi ağzından lafı cımbızla çekmek gerekiyor, detaylı ultrason sırasında meraktan çatladım. kötü birşey mi var acaba ondan mı konuşmuyor diye beni çok endişeye sokmuştu.
hastane olarak doğumunu orada yapmanı şiddetle tavsiye ederim. özellikle yenidoğan hemşireleri ve doğumdan sonra sana bakmaya gelen hemşireler çok iyiler. bana ve bebeğime çok iyi baktılar. ben de izmitte tekim ve ilk doğumum olduğu için aklımda bir sürü soru işareti vardı. ama sonuç olarak çok memnun kaldım. tekrar doğursam yine oraya giderim.

cnm merhaba,bende yıldız hn.a yeni gitmeye başladım ilk gidişimdede memnun kaldım doğumda nasıldı yıldız hn,sen normal doğummu yaptın sezeryanmı? ben kısmet olursa normal doğum yapmayı istiyorum yıldız hnmın normal doğuma yaklaşımı nasıl en çok bunu merak ediyorum

sezeryan oldu benim. normal olmasını çok istedim ama yıldız hanım en başından beri iri bebek iri bebek deyip durdu. 4 kg üzeri sezaryen daha sağlıklı olur diyordu. ben yine de 41+3 e kadar bekledim sonunda sezaryen oldu, iyi ki öyle olmuş çünkü kızım 4415 gr 53 cm doğdu :)
yalnız ben kontrollerime giderken 2 defa normal doğum denk geldi, hastanede kaldığım süre boyunca da 3 acil sezaryen oldu.. artık sen karar ver.
yıldız hnm kontrollerde ve doğumda her zaman anlayışlı ve açıklayıcı oldu.

sezeryan oldu benim. normal olmasını çok istedim ama yıldız hanım en başından beri iri bebek iri bebek deyip durdu. 4 kg üzeri sezaryen daha sağlıklı olur diyordu. ben yine de 41+3 e kadar bekledim sonunda sezaryen oldu, iyi ki öyle olmuş çünkü kızım 4415 gr 53 cm doğdu :)
yalnız ben kontrollerime giderken 2 defa normal doğum denk geldi, hastanede kaldığım süre boyunca da 3 acil sezaryen oldu.. artık sen karar ver.
yıldız hnm kontrollerde ve doğumda her zaman anlayışlı ve açıklayıcı oldu.

maşallah bebeğine cnm dediğin gibi sezeryan olması daha iyi olmuş sanırım.mecbur kalınırsa tabiki bende hayır asla demem sezeryana ama bnm doktorumu değiştirmemdeki en büyük etken doktorumun her hastasına sezeryan önermesi diretmesi ve yapmasıydı.bakalım 1 2 kontrolden sonra belli olur sanırım yıldız hnmın yaklaşımıda.tşkkürler cnm cevap verdiğin için

BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.bayan dr.daha rahat olur diye düşünüyorum ama bayan dr.için pek iyi şeyler yazımlmamış

akademide evrim hanım iyi konaktada funda hanım ii ama hamileliğimin son ayında serum takılmam gerektiği için 2 gün konak hastanesinin doğum hanesindeydim ve malesef 1 tane normal doğum oldu gerisi 5 6 kişi sezeryan yapıldı doktorlar iyi ama sezeryana meraklılar bende öyle olunca 36 haftalık hamileyken başka doktor buldum istanbul medical parkta doğum yaptım çok memnun kaldım konak hastanesinin doğum hanesinin devlettern bi farkı yok 4 kişi bir arada birbirini görüyo hiç iyi değil iyiki orda doğurmamışım

musbet'in dediği doğruymus onun için bende başka bir hastane arıyorum...simdilik akademi hastanesi evrim hanımı düşünüyorum..ama merak ediyorum..orda özel sancı oda varmı yoksa aynı konaktaki gibi bir kaç kişiyle beraber mi bir sancı odada yatıyorsun..

Son düzenleme:
cevap verdiğin için çokk teşekkür ederim :) acıbadem hastanesinde doç.dr.birol vural a doğumunu yaptıran kimse yok galiba forumda?

arkadaşlar konak hastanesinde ultrason 4 boyutlumu haberi olan varmı_ve gebelik belli olduktan kaç gün sonra keseyi gördünüz?
renkli 4 boyutlu. test yaptığım gün hastaneye gittim gebelik kesesi görünüyordu nokta kadar 5 haftalıkmış. 1 hafta sonra kalp atışı duyulmaya başladı.

merhaba arkadaşlar ben çocuk düşünüyorum ve akademi hastanesi gökhan bey'e gitmeye karar verdim gökhan bey'in hastası olanlar yazıp bilgilendirirlerse sevinirim birde akademi hastanesinde yeni doğum yapan varsa ücretleri hakkında bilgi verirse sevinirim ssk lıyım cevaplarınızı bekliyorum tek.

gökhan bey çok mıymıy bir doktor 4 ay ona gittim. yanlış tespitlerde bulunup gebeliğimi sonlardırmayı düşünmüştü. akademi hastanesindeki nuri beyi çok iiyi diyorlar. ben sonra akademi hastanesinden soğudum bıraktım orayı. şuan kızım 7 aylık ve allahıma çok şükür gayet sağlıklı.

ben ilk doğumumu akademide yaptım doktorum nuri beydişimdi yine hamileyim yine doktorum nuri bey gerçekten çok iyi bir doktor

en iyi özelliğiyse normal doğumdan yana olması ve anne adayını rahatlatıcı konuşması çok pozitif bir doktor gereksiz bilgilerle sizin hiç kafanızda soru işareti olmasına izin vermiyo
arkadaşın dediği gibi gökhan bey gerçekten mıymıy biriymiş 2 tanıdığım onun hastasıydı sürekli ama şu şöyle şu böyle falan filan deyip son ayda hafta 2 kez usg ye alıp sonundada sezeryana sokuyomuş

doğum fiyatlarına gelince ben 710 du normal doğum peşinde 630 vermiştik şimdi 550 ye düşmüş normal doğum sezeryanda 700 küsür sanırım

musbet'in dediği doğruymus onun için bende başka bir hastane arıyorum...simdilik akademi hastanesi evrim hanımı düşünüyorum..ama merak ediyorum..orda özel sancı oda varmı yoksa aynı konaktaki gibi bir kaç kişiyle beraber mi bir sancı odada yatıyorsun..

hayır canım sancı odası diye bişey yok sancıyla hastaneye gittiğinde direk doğumhaneye alıyolar seni ebe mua. ediyo açıklığına bakıyo sonrada seni yatıcağın odaya alıyolar sancını oodanda çekiyosun nst makinasını odana getiriyolar orda bağlıyolar sonra doğumhaneye gidip doğuruyosun 1 hasta bakıcı 1 ebe 1 hemşire ve tabiki doktorun giriyo doğuma doğum sonrasında hemşireler kendisi giydiriyo seni yatağına yatırıyolar sık sık gelip tansiyon ölçümü ve bebeğin emip emmediğine bakıyolar eğer emzirme konusunda sorun yaşıyosan gelip yardım ediyolar ben geçen sene ramazan ayıydı sahurdan hemen sonra sancılandım 5 gibiydi hastaneye gittiğimde o saatte bile hepsi çok güler yüzlüydü doktorum koşa koşa geldi hastaneye

bence hastanenin tek sorunu odaları maalesef biraz havasızlar özellikle sezeryan yapıcak olan anneler odalarını mutlaka önceden seçsinler

bende nuri bey ile ilgili övgüler duyarak gitmiştim.
şu anda ara verdim ve kararsızım.
güler yüzlü olduğu ve hastasınaarkadaş gibi yaklaştığı kesinlikle doğru
ama bir drdan beklenen özellikler sadece bunlar değil.
ben uzun dönem gittim nuri beye bir aşılama yaptırdık v.s
aşılama öncesi sperm testi bile istemedi bizden ve ben aşılama masasında yatarken sonuçlar geldi
aa sizin hareket probleminiz varmış dedi
doğum masasında aşılama oldum ve drum hemşireye soruyor
bu masa aşağıya doğru yatmıyormu.

5+2 günlük hamıleyım ve dr. seciminde kararsızım 2 defadır Gülçin hanıma gidiyorum Konakta ama devam etmeli miyim kararsızım. Bıraz soğuk gibi geldı bana... ilk gebeliğim düşükle sonuçlandıgı için tedirginim açıkçası.B ır arkadaşım da mehmet atamanı çok fazla tavsıye ettı.Başka bir arkadaşımda ilçeden özel körfez marmara hastanesınde İsmail beye gelıyor ve onu tavsiye ediyor. bu doktorlar hakkında bır bılgınız var mı? Ne yapmalıyım çok kararsızım.

X