Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

mehmet ataman cankat tıp merkezinde çalışıyor:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben şuan mehmet ali paşa polikliniğinde ergün tufana gidiyorum akademi hastanesi ile anlaşmalı şimdilik ona gidiorum eğer doğum normal olursa demet boyacıya gitmeyi düşünüyorum derince devlet hastanesinde

kocaeli acıbadem hastanesi MEHMET MÜEZZİNOĞLU benim dr.um gerçekten çok iyi bir dr. tavsiye ediyorum

arkadaşlar genellikle hamile arkadaşlarımız doktor önerisinde bulunmuşlar. ben bekarım ve enfeksiyon sorunum var.çok fazla akıntım ve karın ağrım var. daha önce gülçin aydara gittim konak hastanesinde tamam ilgilendi ama ilacı dayadı bana. 3 çeşit antibiyotik verdi ilaçları kullandığımın 5 günü resmen zehirleniyordum neredeyse :KK43: enfeksiyon sorunu için kimi önerirsiniz antibiyotik kullanmak istemiyorum artık moralim çok bozukkkkkk :KK43:

arkadaşlar genellikle hamile arkadaşlarımız doktor önerisinde bulunmuşlar. ben bekarım ve enfeksiyon sorunum var.çok fazla akıntım ve karın ağrım var. daha önce gülçin aydara gittim konak hastanesinde tamam ilgilendi ama ilacı dayadı bana. 3 çeşit antibiyotik verdi ilaçları kullandığımın 5 günü resmen zehirleniyordum neredeyse :KK43: enfeksiyon sorunu için kimi önerirsiniz antibiyotik kullanmak istemiyorum artık moralim çok bozukkkkkk :KK43:

geçmiş olsun sana doktorumu önerebilirim çok fazla ilaç yanlısı biri değil yavaş yavaş çözüm ayaranlardan

Akademi Hastanesi Nuri Hüseyinoğlu

6 aydır bebek istiyorum adetime 1 hafta var eğer adet olursamda vakit geçirmeden 3.günü doktora gitmeyi düşünüyorum mehmet atamana daha önce gitmiştim pek ilgilenmemişti 6 sene önce kızıma hamileyken ayşegül gürlere gitmiştim oda pek ilgilnemedi funda hanım için çok ii diyolar ne dersiniz yada başka tavsiye edebilceğiniz doktoır varmı

akademideki funda hanımsa pek iyi bir doktor olmadıgın duymuştum yine akademide gökhan gümüştaşa gidebilirsin..

Bende Akademi Hastanesinde Gökhan Gümüştaş' a gidiyorum. Daha önce Semih Özeren' e gidiyordum. Çok iyi bir doktor ona şüphe yok. Sonra birkaç tanıdığım Gökhan beyi önerdi. Araştırdım Gökhan beyin Semih Özeren' in öğrencisi olduğunu öğrendim ve Gökhan beye gitmeye başladım memnun kaldım tavsiye ederim....

hee bu arada gölcükte veysel beyden başkasınıda tanımam yani üstüne yok aile tıpta

Merhaba arkadaşlar bende kocaelide yasıyorum ve 19 haftalık hamıleyım akademı hastanesınde nuri hüseyinoğluna gidiyorum şimdilik memnunuz güven veren bır yapısı oldugunu dusunuyorum Nuri beyin hastası olan ve orda dogum yapan arkadaslar bılgı verırlerse cok sevınırım simdiden tesekurler arkadaslar..

Merhaba arkadaşlar bende kocaelide yasıyorum ve 19 haftalık hamıleyım akademı hastanesınde nuri hüseyinoğluna gidiyorum şimdilik memnunuz güven veren bır yapısı oldugunu dusunuyorum Nuri beyin hastası olan ve orda dogum yapan arkadaslar bılgı verırlerse cok sevınırım simdiden tesekurler arkadaslar..

canım slm.hayırlı olsun allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin yavrunu..ben akademide doğum yaptım.doktorum nuri beydi.sormak istediğin şeyler olursa seve seve cevaplarım cnm..sevgiler..

canım slm.hayırlı olsun allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin yavrunu..ben akademide doğum yaptım.doktorum nuri beydi.sormak istediğin şeyler olursa seve seve cevaplarım cnm..sevgiler..

Merhaba ayşegülcüm çok teşekkür ederim hayırlı ugurlu olsun bebişin nasıl memnun kkaldınmı akademı hastanesınden ve nurı beyden ben sımdılık cok memnunum tavsıye uzerıne gıttık esımle ve ıkımızde cok begendık cok ılgılı gereksız takıntıları olmayan bır doktor ama sen benden daha deneyımlısın anlatırsan cok mutlu olurum canım...:teselli:

Merhaba ayşegülcüm çok teşekkür ederim hayırlı ugurlu olsun bebişin nasıl memnun kkaldınmı akademı hastanesınden ve nurı beyden ben sımdılık cok memnunum tavsıye uzerıne gıttık esımle ve ıkımızde cok begendık cok ılgılı gereksız takıntıları olmayan bır doktor ama sen benden daha deneyımlısın anlatırsan cok mutlu olurum canım...:teselli:

cnm ben çok memnun kaldım hastaneden ve nuri bey den..hayatımda tanıdığım en pozitif doktor kendisi.ilgili alakalı.baştan savan bir tarzı yok..otur 10 tane soru sor sakin sakin cevaplar.mail at anında geri dönüş yapar..hamilelikte herşeyin doğal yolla alınması gerektiğini savunuyor.bu sitede bazı arkadaşlar folik asit,vitamin v.s vermediği için doktor beyden memnun kalmamışlar.ama mantıklı olan da hamilelik gibi önemli bir süreçte bu gereksinimleri kimyasal yolla değilde,doğal yolla almak değilmidir?valla cnm kısacası süper bir doktor diyorum ben...kesinlikle normal doğum taraftarı ama ben sezeryan istedim keyfi:lepi:doğumada en ii şekilde hazırlıyor seni psikolojik olarak..ben doğuma girdiğimde spinal anestezi için iğnem vurulacaktı.gelip elimden tuttu.sakin ol sakın korkma,15dakika içinde bebişini göstericem sana dedi..doğum anındada sürekli konuştu benimle espriler yaptı..düşün o durumda resmen güldürdü beni..ona devam etmekle çok ii yapmışsın cnm..ve eminim sende ileride başka hamilelere memnuniyetini anlatacaksın benim gibi..sağlıklı günler cnm..

cnm ben çok memnun kaldım hastaneden ve nuri bey den..hayatımda tanıdığım en pozitif doktor kendisi.ilgili alakalı.baştan savan bir tarzı yok..otur 10 tane soru sor sakin sakin cevaplar.mail at anında geri dönüş yapar..hamilelikte herşeyin doğal yolla alınması gerektiğini savunuyor.bu sitede bazı arkadaşlar folik asit,vitamin v.s vermediği için doktor beyden memnun kalmamışlar.ama mantıklı olan da hamilelik gibi önemli bir süreçte bu gereksinimleri kimyasal yolla değilde,doğal yolla almak değilmidir?valla cnm kısacası süper bir doktor diyorum ben...kesinlikle normal doğum taraftarı ama ben sezeryan istedim keyfi:lepi:doğumada en ii şekilde hazırlıyor seni psikolojik olarak..ben doğuma girdiğimde spinal anestezi için iğnem vurulacaktı.gelip elimden tuttu.sakin ol sakın korkma,15dakika içinde bebişini göstericem sana dedi..doğum anındada sürekli konuştu benimle espriler yaptı..düşün o durumda resmen güldürdü beni..ona devam etmekle çok ii yapmışsın cnm..ve eminim sende ileride başka hamilelere memnuniyetini anlatacaksın benim gibi..sağlıklı günler cnm..

Aysegulcum cok ama cok tesekkur ederım deneyımlı bırısınden bunları duymak benı okadar rahatlattıkı anlatamam sana ... sen sezeryan yapmıssın ben normal dogum ıstıyorum ama bılmıyorum son aylara dogru ne olur ne biter anlımıza yazılanı yaşıyacagımız bır kesın tabıkı ama Allah herkesın gonlune gore versın bu arada sen erede oturuyorsun merkezdemısın canım

Aysegulcum cok ama cok tesekkur ederım deneyımlı bırısınden bunları duymak benı okadar rahatlattıkı anlatamam sana ... sen sezeryan yapmıssın ben normal dogum ıstıyorum ama bılmıyorum son aylara dogru ne olur ne biter anlımıza yazılanı yaşıyacagımız bır kesın tabıkı ama Allah herkesın gonlune gore versın bu arada sen erede oturuyorsun merkezdemısın canım[/Q
cnm aslında bende hep normal doğum yapıcam diyordum ama son anda caydım,ama hiç pişman olmadım .benim çok rahattı doğum sonrası.ağrım sızım olmadı hiç.ben karamürsel'de oturuyorum.ama izmit'i ii biliorum sayılır.üniversiteyi izmitte okudum..senin bebişinin cinsiyeti belli olmuştur artık.gerçi cinsiyetin önemi yokta.eli ayağı düzgn olsun yeter..

cnm aslında bende hep normal doğum yapıcam diyordum ama son anda caydım,ama hiç pişman olmadım .benim çok rahattı doğum sonrası.ağrım sızım olmadı hiç.ben karamürsel'de oturuyorum.ama izmit'i ii biliorum sayılır.üniversiteyi izmitte okudum..senin bebişinin cinsiyeti belli olmuştur artık.gerçi cinsiyetin önemi yokta.eli ayağı düzgn olsun yeter..

canım merhaba olsun hakkında hayırlısı oymus demekkı bak neguzel kotu bır anın yok...
Allahım banada nasip eder inşallah bizim cinsiyetımız bellı oldu erkek olucakmıs teyzesı hayırlısı olsun allahım saglıklı sıhatli elımıze almamızı nasıp etsın ınsallah...

arkadaşlar semih bey doğumu nerde yapıyor.bilgisi olan varmı.yani ssk la anlaşmalımı.

arkadaşlar semih bey doğumu nerde yapıyor.bilgisi olan varmı.yani ssk la anlaşmalımı.

bir arkadaşım semih beye gitmişti sanırım.sezeryanı üniversitede oldu.ayrıca doktor normal doğuma girmiyor.sezaryana girdi ve 5oo tl para aldı.ama ayrıyeten doğum parası vermemişlerdi.

Arkadaşlar bekarım ama doktoru senelerdir tanıyan ve hastaları da bizzat yakın çevrem olan birini önermek istedimbuyrunnnnnnnnn
Annem uzun seneler devlet hastanesinde ebe/hemşirelik yaptı
Dolayısıyla da bütün akraba vs.uzun yıllar beraber çalıştığı doktora yönlendirdi
Şimdiye kadar memnun kalmayanı görmedim
Kendimde mantar,kist oluşumu vs sorunlardan gittim
Memnun kalacağınızı umuyorum.
Op.Dr Mehmet Ataman şu anda bildiğim kadarıyla Cankat Sağlık Merkezinde...
Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum,Allah yardımcınız olsun hamiş bayanlar:CüvCüv:

X