Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

arkadaşlar Tahsin Özbek Hastanesinde Gültekin Akbilek'e muayene olan varmı.Nasıl ilgileniyormu.bilen arkadaşlar lütfen deneyimlerine paylaşsınlar

bütün sayfaları tek tek okudum kafam çok karıştı ben gebelik testini marmara polikiliğinde yaptırınca o anki panikle oranın Kadın doğum uzmanı olan Elif Hanımdan randevu aldım pazartesi görüşlerimi yazarım.

merhaba ben hamileliğimin ilk ayında gittim gültekin beye bizim eski zamanlarda gittiğimiz bir dokturdu kendisi bana hiç birşey sormadan direk ultrasonla baktı ve bebek 3 haftalık dedik adet tarihimi yada başka hiçbir soru sormadı o yuzden kendisini ve aldığım duyumlarla teşhislerini hiç onaylamıyorlar arkdaşlar

merhaba ben hamileliğimin ilk ayında gittim gültekin beye bizim eski zamanlarda gittiğimiz bir dokturdu kendisi bana hiç birşey sormadan direk ultrasonla baktı ve bebek 3 haftalık dedik adet tarihimi yada başka hiçbir soru sormadı o yuzden kendisini ve aldığım duyumlarla teşhislerini hiç onaylamıyorlar arkdaşlar

yani memnun kalmadın öylemi?

merhaba ben 20 gun once doğum yaptım.doktorum halıl atalay ınanılmaz memnunum daha oncedende annemın doktoruydu akademı hastanesınde oldu doğumum ve 5 gun araba kullanıyodum...eğer hala arıyosan halıl beyı kesınlıkle tavsıye ederım

Kızlar merhaba dün aksam kuzenim konak hastanesinde dogum yaptı 307 TL odedi ssk!lı bilginiz olsun refakatci + 2 gün yatıs+ sezeryan+ cocuk ıcın kuvez 307 tl arkadaslar bilginize...

Kızlar merhaba dün aksam kuzenim konak hastanesinde dogum yaptı 307 TL odedi ssk!lı bilginiz olsun refakatci + 2 gün yatıs+ sezeryan+ cocuk ıcın kuvez 307 tl arkadaslar bilginize...

bende akademıde 300 dıye duydum ama tam olarak emın değilim.benım doktorum orda çalışmadığı için bızım ucretımız farklıydı...

kesinlikle akademi hastanesi GÖKHAN GÜMÜŞTAŞ...yengemin de , 3 arkadaşımın da doktoru oydu..4ğnde de hep şahit oldum. ilgi alaka kontroller... hiç biri aksatılmadan yapıldı. gecenin 3ü de olsa sabahın 5i de olsa sorun olduğunda mutlaka arayın diye tembih ediyo. ve gecenin 2snde rahatsız ettik te,anında geldi adam. doğum öncesi gerekli bilgileri veriyo,ameliyatı nasıl ne şekilde yapacağını anlatıyo tek tek.senin fikrini alıyo ve yorumluyo..kesinlikle kafan rahat oluyo. abim öyle her doktora güvenmez,eşini emanet etmez ama o bile bu konu da çok pimpirikliyken içi rahat bi şekilde götürdü hep... benim tavsiyem odur.pişman olmazsın cnm..Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebişini

kızlar yaaa tek tek yazılanları okudum ve özel kocaeli tıp merkezinde evrim yavuz parlar hakkında hiç kimse yorumda bulunmammış ben ona gittim bu ay klomene başladık çok tatlı dilli biri ama işinin ehlimi onu bilmiyorum lütfen bilgisi olanlar yazsın şimdiden teşekkürlerrr

arkadaşlar ben 15 haftalık hamileyim konakta emek doğer e gitim memnun kaldım ama şimdi emek bey üniversite hasanesine yar.doç. olarak gitti kararsızım emek bey e devam için üni ye gideyimmi yoksa konakta gülçin hanım ssk ya geçti ona mı gideyim

üniversite hastanesi hakkında bişey bilen varmı nasıl oluyo muayene

emek bey e daha önce giden varmı aranızda sizde tavsiye edermisiniz

merhaba arkadaşlar gecen sene dısgebelik yaşadım tüple 7 haftalık bebeğim alındı amilyattan sonra 1 seneden beri cocugumuz olmuyor tedaviye başlamak istyorum
Aydın çorakcıyı önerdi bir arkadaşım ama hamile kalamamakla ilgileniyormu nasıl bir doktor bilmiyorum bilgisi olan arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim
sizlerin başka tavsiyeleri varmı acaba :KK43:

slm kızlar bende izmitten merkezden henüz nerde nasıl doğum yapcağımda kararsızım 19 haftalık hamileyim kocaeli tıp merkezinde özlem kemikgülle devam ediyorum muayneme çok cici bi bayan çok memnunum ilgisinden 20 dk ultrasonda kaldıkson gittiğimde bebişi izledik çok güzeldi kocaeli tıp merkezi çok uygun fiat olarak muayne ve testleride orda yaptrdım memnunm herşeyden ama maalesf doktrum özel giriyor doğuma doğum için başka doktor arıyorum hastane doktoru doğuma adr özlem hanıma gitmek istiyorum doğum içindebaşka doktorla anlaşcam bimiyorum nasıl olcak:bbo:

slm kızlar bende izmitten merkezden henüz nerde nasıl doğum yapcağımda kararsızım 19 haftalık hamileyim kocaeli tıp merkezinde özlem kemikgülle devam ediyorum muayneme çok cici bi bayan çok memnunum ilgisinden 20 dk ultrasonda kaldıkson gittiğimde bebişi izledik çok güzeldi kocaeli tıp merkezi çok uygun fiat olarak muayne ve testleride orda yaptrdım memnunm herşeyden ama maalesf doktrum özel giriyor doğuma doğum için başka doktor arıyorum hastane doktoru doğuma adr özlem hanıma gitmek istiyorum doğum içindebaşka doktorla anlaşcam bimiyorum nasıl olcak:bbo:

cnm bende aynuı tıp merkezine gidiyorum evrim hanıma dünya iyisi biri çok tatlı ilgili alakalı klomen kullandım bu ay taiplerimi o yaptı çok memnunum hamile aklırsam onda devam etmek isterim ama doğuma girermi bilmem.özlem hanım nasıl özele giriyor yani ekstra ücretmi alıyor bide bilgin varsa doğum ne kadar oluyo orda ilgi alakaları nasıl olumlu yada olumsuz bişey duydunmu

canım ben evrime gitmedim bende gebe kaLmıodum özlem hanım adet düzenleyici verdi 1 ay sonra hamile kaldım aslında hamile kalmak isteyene kadr düzenleyici kullan sonra gebe kalman için başka ilaç vercem demişti ben 1 ay doğm kontrol kullandm işte sonra yan etksi olduğu için bıraktım sonra 1 ay içinde hamile kaldım mucize gbi bişe benm 2 yıl bebeğim olmadı canm özlem hanımdan çok memnunm evrime gitcektim vaşta ben gittiğimde doktor izinde dediler ondan özlemde çok iyi evrimde doğuma girmiyor sanırım yani başka hastanele anlaşmaları yoksa özel giriyolr ama özlemde çok iyi inş. sende olumlu cevap alırsın allah isteyen herkese versin ben 19 haftalık hamileyim kocael tıptan çok memnunm ne şikayetm olsa her zamn oraya gidiyorum uygun fiyat olarak bide doktrlar çok iyi canm:)

bende konaktaki erkan beye gidiyordum fakat erkan bey artık emekli sandığına özelde bakacakmış 100 tl dediler.bende konaktaki gülçin hanımı merak ediyorum acaba o nsl bir doktor bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba arkadaşlar,
ben 1 hafta önce 3 aylık bebeğimi düşürdüm.Konak hastanesine gidiyordum. ama değiştirmeyi düşünüyorum.Acıbadem deki Birol Vural' a gideniniz var mı?Yeni gelmiş sanırım üniversiteden.Bilgisi olan paylaşabilirse, çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar gecen sene dısgebelik yaşadım tüple 7 haftalık bebeğim alındı amilyattan sonra 1 seneden beri cocugumuz olmuyor tedaviye başlamak istyorum
Aydın çorakcıyı önerdi bir arkadaşım ama hamile kalamamakla ilgileniyormu nasıl bir doktor bilmiyorum bilgisi olan arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim
sizlerin başka tavsiyeleri varmı acaba :KK43:

canım benim doğumuma o girdi hamileliğimide o takip etti çok iyi işinin ehli :))

merhaba arkadaşlar,
ben 1 hafta önce 3 aylık bebeğimi düşürdüm.Konak hastanesine gidiyordum. ama değiştirmeyi düşünüyorum.Acıbadem deki Birol Vural' a gideniniz var mı?Yeni gelmiş sanırım üniversiteden.Bilgisi olan paylaşabilirse, çok sevinirim.

ünv den aydın çorakçıyı öneririm

Selam kızlar bende 3 yıllık evlıyım 2 kere akademı gÖkhan beye gıttım adetım 5 gÜn geÇtı test yaptım ıkıncı Çızgı sılıktı gece karın aĞrısı Şıkayetıyle seka devlet hastanesıne gıttım oradada ıdrar testı yaptılar hamılesın dedıler pazartesı gÖkhan beye randevu aldım bende kararsızım acaba konak gÜlÇın hanımamı gıtsem gÖkhan bey Çok tatlı bır ınsan sankı arkadaŞımmıŞ gıbı konuŞuyor arkadaŞlarımdan ona gıden ve memnun olanda Çok akademıde doĞum Ücretı ne kadar acaba yakında doĞum yapan varmı?

X