Kocam çok sinirli

sen buna nasıl göz yumuyorsun, çocukların olabilir tamam ama bu senin şiddet görmeni haklı kılmaz. bir daha şiddet gördüğünde polisi ara hemen, gelip seni doktora götürürler, rapor alınır sana. eşin içinde 6 ay eve yaklaşmama cezası çıkar. iyi olur biraz akıllanır. ders alır. böyle sessiz kalır, dayaktan sonra birde yemek-meyve hazırlarsan adam seni dövmeye devam eder.
gururunu ve onurunu bu kadar ayaklar altına alma. yazık değil mi sana. niye kendine bu haksızlığı yapıyorsun???

Son düzenleme:
bir keresinde tatilden dönerken arabada çocuklar ve ben açız neden bi yerde durup yemek yemiyoruz diye söylendiğim için dayak yedim.

kızlar çok sağolun beni rahatlattınız. o hep beni suçladığı için kendimi bende haksız görmeye başlamıştım demek ki sizde benim gibi düşünüyorsunuz. Büyük oğlum (10 yaşında) babası bir ara arabadan inince anne anneanneme gidip uzun bir zaman orda kalalım mı? dedi bana şok oldum.

Kıyamam ,çocuk 10 yaşında ve şahit olduğu olaya bak.Babası olacak adamında umrunda bile değil.

Şu anlattığı konuda bile yumruk yeyip hala güzel güzel hizmetmi etsin o densiz herife?İlk kez değil üstelik.

Boşanmak için ne sebep gerekiyor size göre?

Elbette ki dayağı yesin otursun demiyorum hakkını da aramayı bilsin ama ortada 2 çocuk var onların hayatlarını da zehir etmeye hakkı yok. Çocuklarına da kendine de haklarını da sahip çıksın gerekirse ayrı yatsın ama boşanmasın

kızlar çok sağolun beni rahatlattınız. o hep beni suçladığı için kendimi bende haksız görmeye başlamıştım demek ki sizde benim gibi düşünüyorsunuz. Büyük oğlum (10 yaşında) babası bir ara arabadan inince anne anneanneme gidip uzun bir zaman orda kalalım mı? dedi bana şok oldum.

bakın 10 yaşında oğlunuz bile ne duruma gelmiş ki size anneannemde kalalım mı demiş. ileride oğlunuz size neden boşanmadın diycek ve bu durumda anneler boşanmamak için çocukalrını düşnür ama emin olun böyle ailelerde anne baba ayrırken çocuklar çok daha mutlu .

bırakın ya çoçukları var diye kadın çekmek zorunda mı.....hemde çoçukların gözü önünde..onlarda ilerde şiddet mirascı olarak devam edecekbu yüzden türkiyede şiddet daha çok.çoçukları devam ediyoe....konu sahibine gelince çok kötü yapıyorsunuz yemeğini ve meyvesini hazırlamakla....eşinizde huyunuzu öğrenmiş devam edecektir...sen öyle sofra hazırlamaya devam ettikce....neden korkuyorsun eşinden...bence boşanma davası açıp kurtulmalısın...

ve bir senedir annesiyle yaşıyorum. onu en iyi doktorlara götürdüm ölmek istiyordu artık. ama psikiyatri hastanesine götürdüm ve kadın bana dua etti beni iyileştirdin diye...
o kadar da kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum aslında ama o öyle düşünüyor. onun için ne fedakarlıklar yaptım bir bilseniz.

Son düzenleme:
bir şekilde eşinin tedavi olmasını sağlaman lazım aklı başına gelmeli artık psikolojik tedavimi görür konuşarak mı halledersiniz nasıl olursa ...çocuğunda psikolojisi bozuluyoo ilerde bu tarz durumları normal karşılamaya başlıycak ve evlendiğinde oda karısına şiddet uygulamaya meyilli olucak armut dibine düşermiş kendin ve çocukların için bu durumu kabullenmeyip resti çekmelisin ama birde özür diliyorsun böyle akıllanmaz ki bu adam... bırak biraz kaybetme korkusu olsun,ne yaparsam yapayım katlanıyo nasılsa diye düşünüyo böyle giderse daha çoook şiddet görmeye devam edersin...

çocukların bile bıkmış tepki göstermeye başlamış, ama sen hiç bişi olmamış gibi yemek hazırlıyorsun, hadi yemeği anladım evde çocuklar olduğu için yemek,sofra vs hazırlaman gerekebilir. ama yatağı o ayırıyor, sen daha bunun için üzülüyorsun.
ne yatağı ayırması, bir müddet evi de ayıralım demen gerekirken.
bence bir dahaki dayak olayında kesinlikle polisi aramalısın, en azından eşin yaptığı hatayı anlar, belki kendisini düzeltmek için uğraşır. karnım aç diye dayak atılsın, çantayı al dedim almadın diye dayak atılsın, ohhh iyiymiş ya.
adam seni resmen kum torbası gibi görmeye başlamış, özür dilerim böyle bir tabir kullanmak istemezdim ama. gerçekten yazdıklarınızı okuyunca sinirim bozuldu, buna bir dur demeniz lazım. böyle giderse çocuklarınızın da size saygısı kalmayacak, çünkü sizin kendinize saygınız olmayınca, başkaları da size karşı saygısını yitirir.

Sizi öyle sindirmişki hala haksız mıyım diye sorabiliyorsunuz.
Farzedelim ki üstünüzü giymiyordunuz ve çantayı almadınız elinden yine hiçbirşekilde vurma hakkına sahip değil, hatta kızma hakkına sahip değil.
Siz onun kölesiminisiniz karısı mı ? İki dk. beklesin, ne sanıyor kendini ne hadsiz adam.

Hem şiddet uyguluyor, hem çocuklarından utanmıyor hemde başkalarından. Abisi görmüş ve ses çıkarmamış mı merak ettim.

Bir daha size vurursa asla asla tepkisiz kalmayın. Olay büyümesin diye alttan aldıkça o size bunu yapıyor.
Bu kadar hiçe saymayın kendinizi olur mu ?

Edit: Üstelik terbiyesizlik yapıp şiddet uygulayan o , huzur kaçıran o, üstünede yatağı ayırıp trip atan yine o. Sizde hala hizmet ediyorsunuz ....

Son düzenleme:
kafana yumruk atmak ne demek ya!
hadi o şuursuz herif bunu yaptı,sorunlu olduğundan
ya siz?
sizinde probleminiz var bence önüne yemek koymak,meyvesini hazırlamak ne demek açıklarmısın?

Sizi öyle sindirmişki hala haksız mıyım diye sorabiliyorsunuz.
Farzedelim ki üstünüzü giymiyordunuz ve çantayı almadınız elinden yine hiçbirşekilde vurma hakkına sahip değil, hatta kızma hakkına sahip değil.
Siz onun kölesiminisiniz karısı mı ? İki dk. beklesin, ne sanıyor kendini ne hadsiz adam.

Hem şiddet uyguluyor, hem çocuklarından utanmıyor hemde başkalarından. Abisi görmüş ve ses çıkarmamış mı merak ettim.

Bir daha size vurursa asla asla tepkisiz kalmayın. Olay büyümesin diye alttan aldıkça o size bunu yapıyor.
Bu kadar hiçe saymayın kendinizi olur mu ?

Edit: Üstelik terbiyesizlik yapıp şiddet uygulayan o , huzur kaçıran o, üstünede yatağı ayırıp trip atan yine o. Sizde hala hizmet ediyorsunuz ....
doğru söze ne denir?

Elbette ki dayağı yesin otursun demiyorum hakkını da aramayı bilsin ama ortada 2 çocuk var onların hayatlarını da zehir etmeye hakkı yok. Çocuklarına da kendine de haklarını da sahip çıksın gerekirse ayrı yatsın ama boşanmasın

Çocuğunuz varmı biliyorum,benim tamda konu sahibinin oğlu yaşlarında bir oğlum var.O yaşta bir erkek çocuğunun anne babanın ayrılmasından çok ,babasını annesini döverken görmesi üzer .

sanırım bu konudan sonra az önce açtığım nişanlımın siniri başlıklı konunun silinmesini isteyeceğim..ve akabinde şükürler edip nişanlımı başımın üstünde taşıyacacağım.
yumruk ne demek....

Konu sahibi arkadaşım, buraya derdini yazıp çare bulmaya çalışmışsın tabii ki paylaşacaksın ama sana tavsiyem kimsenin yönlendirmesine izin verme aranızda ki meseleyi en iyi eşinle konuşarak çözersin konuşmak istiyorum dediğinde de yumruklayacak değil heralde alıp karşına otur hatta çocuklarını ailene teslim et gidip dışardı bir yerde konuşun sakin bir yerde ne istediğini neden böyle olduğuinuzu konuş canım buradan aklına bir şey yerleştirme sen canım yoksa evinden barkından olacaksın baktın konuşmaklada olmuyor o zaman boşan ama ani hareket etme böyle şeyler aceleye gelmez iyice dinle eşini ve kendini

yok daha neler. nıye sındınız bu kadar yahu :KK53:

ne hızmet etmesı ben kapı onune koyarım :KK47:

kafana yumruk atmak ne demek ya!
hadi o şuursuz herif bunu yaptı,sorunlu olduğundan
ya siz?
sizinde probleminiz var bence önüne yemek koymak,meyvesini hazırlamak ne demek açıklarmısın?
ben onun gibi olmak istemiyorum ona uyarsam bir farkım kalmaz diye düşünüyorum galiba. en azından eline koz vermiyorum diye düşünüyorum.

Çocuğunuz varmı biliyorum,benim tamda konu sahibinin oğlu yaşlarında bir oğlum var.O yaşta bir erkek çocuğunun anne babanın ayrılmasından çok ,babasını annesini döverken görmesi üzer .

Evet bir tane bebeğim var ve henüz 7,5 aylık. bu duygunun ne olduğunu bende biliyorum ama hemen boşan demek yakışmaz bizlere.

Bana yumruk atacak bende ona meyve hazırlayacağım:KK53:

Ziftin pekini yesin değil meyveyi,kabuklarını,çekirdeklerini bile layık görmem bana yumruk atan bi insana...:KK20:

X