Kocam eltime aşık

Merhabalar , 3 yıllık evliyim 2.5 yaşında 1 kızım var. Evlendiğim günden hatta daha öncesinden beri hissettiğim şey kocamın eltime aşık olduğu. Onu koruyup kollaması ondan bahsederkenki tavırları her konuda hak vermesi canıma yetti, ona açık açık her sorduğumda yok öyle bişey diyor ama hiç inanmıyorum. Eltim vasat güzellikte eğitimsiz hayatı evde geçmiş bir kadın, ama kocama göre çok güzel çok küçük bir kadın(yaşı bu arada 34) ilk evlendiğimizde onu nereye gitsek götürmek ister bana aldıklarından onada almak ister,eltimle görüştüğümüz dönemde her akşam bize geliyordu ve ben onun eve gelmesini engelleyene kadar kocam bana zorlamadan el sürmedi. Kocam annesine çok düşkün ben annesine bişey söylesem kriz çıkartır ama eltim k.v canına okuyor azarlıyor aşalıyor kocam annem haketmiştir yada annem yanlış anlamıştır diyor. Ben gitikçe akıl sağlığımdan oluyorum ve kocamdan buz gibi soğudum, 2 sinide görmek bile istemiyorum ama aynı apartmanda oturuyorum.
Yazık olmuş cnm sana boşver takma kafana gerekirse oradan taşın en azında az görüşmüş olursunuz. Allah yardımcın olsun

Ne bılım ya yenıyım ya mesajı yeni gördüm cevap yazmak istedim yazdım ama tarihe bakmak aklıma gelmedi
Ya ne olacak canım,önemli değil. Eski yeni her konuya (saygı çerçevesi içinde) istediğin yorumu yapabilirsin. :) takılma böyle şeylere,üzme kendini :)

Kizlar konu fake. Eksi sozluge bile dusmus zamaninda :) Uzulmeye meraklanmaya gerek yok :KK70:

X